Yüzbaşı
03 Kasım 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 99 (Bu ay: 10)
Gönderileri
...
sx 304rds amfi ve ekolayzır,toplama kabinli hoparlörde var bir çift 3 yollu,markasız türk malı,isteyene hepsini beraber uygun fiyata vericem,sadece amfiyle ekoya 400 istiyorum hoparlerle beraber olursa 600,takas tekliflerinede açığım,yer bayrampaşa
arkadaşlar herkese slm olsun
pıoneer sx 304rds ve pıoneer ekolayzırım var,bunlara uygun hoparlör arıyorum,birçok seçenek var karar veremiyom,içimizde burda bu işin müdavimleri vardır mutlaka sizden yardım rica ediyorum,almışken bikerede en iyilerinden birini almak istiyorum,sahibinden sitesinde bulduğum hoparlör var bunların ilan nosunu vericem,bu amfiye en iyisi hangisi olur,bana bir yol gösterin lütfen,ilanlar bunlar;
197523735
196322778
195450104
196538739
179950950
196594481
197108362
196835370
Arkadaşlar evde öncelikli olarak kaliteli sesde müzik dinlemek için sistem almayı düşünüyorum,samsung et-e355 sinema sistemi vardı bunu sattım,müzik dinliyemiyordum,filmlerde fena değil,ama dediğim gibi öncelik müzik artı olarak tvyede bağlamam lazım ps4 ve film için,bi sitede bu sistemi buldum(aşağıda)anlıyan varmı?tavsiye edermisiniz?kendim mağzaya gidip sesini test edicem,ilgili arkadaşlara şimdiden teşekkürler

http://www.istanbulhifi.net/?newUrun=1&Id=890997&CatId=bs149203&Fstate=&/PURE-ACOUST%C4%B0CS-PROXIMA-60-5.1-PAKET-HOPARL%C3%96R-S%C4%B0STEM
ben tr psn kullanıyorum,plus üyeliğimde bunda,us psn de açtım ama usde oyunları açamıyorum,acaba oyunu tr psn almam şartmı,önce bunu öğrenmem lazım sonrasında drive club için kardeş arıyorum,bende garantinin kartı var onla alabiliriz oyunu olmazsa kardeş olcak arkadaşın kartıylada alabiliriz,benim tr hesabımda fıfa 15 ve last of var bunlarıda tek aynı kardeşle aldık buda sorun olmaz inşallah
Arkadaşlar burdan 1 tablet aldım,1-2 ay sonra internet alıyım dedim ve aldım,simi takınca görmedi,hemen götürdüm teknik servise aldılar,1 haftaya kadar haber vericez dedi,aradan 15 gün geçti telefon açıyorum bekliyenler arasındaki sıranız 2 olunca saçma sapan bi müzik giriyo kalıyo öyle,daha sonra operatörü arıyorum yoğunlukdan dolayı diyo bana,gzl sistem kurmuşlar valla,akşam 7 de teknik servise gidiyorum airport avm içinde bilişim mağzasının yanında hemen bir bakıyorum kapalı neymiş 6 da kapanıyomuş,birdaha bu mağzadan ist bilişimden hiçbişey almam,internetin ilk ay faturası gelicek adamlar ufak bi arızayı yapamadılar,neyse geçen cuma günü gittim 4 gün oldu servis dedi cihaz yapıldı fakat test ediyoruz dedi pazartesi salı ararlar dedi hala ses yok.Buna size anlatma sebebim burdan bişey alırsanız baya bi düşünün yani.
http://www.bariselektronik.com.tr/asp/product/8170/LEADER-MV-802-2-LI-AKTIF-SES-SISTEMI

Arkadaşlar bu sistem hakkında bilgisi olan varmı?
Bu ürün Türk malıdır,fiyatı 650TL,toplamda 2000 watt gücü varmış pek inandırıcı gelmedi ama neyse,benim amacım evde çok kaliteli sesde müzik dinlemek,bilgisayarımda 5+1 creative sistemim var ama o fazla sarmıyo,daha yüksek sesde daha kaliteli stereo ses istiyorum,sony gtr888 almayı istiyodum ama Türkiye de yok,en azından bu markayı bilen,deniyen varsa söylesin.
radyo fon müziğimi deniyo,jingle mı deniyo tam bilmiyorum,bunları nerden bulup indirebilirim,mesela istediğim özellikle istanbul fm,best fm falan gibi radyolar
Bu videodaki gibi sony nin müzik setleri Türkiye'de varmı ?

http://www.youtube.com/watch?v=3t3UrQKjr1A
http://www.istanbulbilisim.com.tr/goldmaster-s-2195-usb-sd-kart-girisli-profesyonel-ses-sistemi-fiyati,51965.html

tv ye bunu almayı düşünüyorum nedersiniz iş yaparmı yoksa parama yazık mı olur?istediğim çok çok yükses ses db falan değil,1.sınıf kalitede ses,kullanma alanım film,müzik ve playstation
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
CASPER
Otomobil
VOLVO S40
Mobil cihaz
HUAWEİ P20 PRO
Operatör
TURKCELL
Oyun Platformu
PlayStation 5
Takım
TÜRKİYE
TV
GRUNDIG
GPS, Navigasyon
YANDEX
Motosiklet
KÜBA MATRİX 125
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 941
İkinci El Bölümü Mesajları: 134
Konularının görüntülenme sayısı: 17.516 (Bu ay: 607)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 101 (Bu hafta: 2)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.