Yarbay
29 Temmuz 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
34 üye
Görüntülenme
Toplam: 1145 (Bu ay: 7)
Gönderileri

Diğer panel türleri için ana konu tarzı konular mevcut ancak Oled paneller için bir konu mevcut değil. Ek olarak ülkemizde kısıtlı stoklarla ve sessiz sedasız çıkış yapıyorlar ve stok takibi yapmadan almak mümkün değil.


Bu konu altında çıkmış ve çıkacak OLED monitörleri, stok durumlarını ve OLED teknolojisi ile ilgili bilgi alışverişi yapabiliriz.
2022 yılı itibariyle çıkmış ve yakında çıkacak olan modeller:

Merhaba,


24 gündür Turknet oyalayarak kurulumumu gerçekleştirmiyor. Şu anda Turktelekom kullanıyorum Allahtan bunlara güvenip de iptal ettirmedim yoksa 1 aydır internetsiz kalacaktım. Neyse binaya gigafiber kutusu gelince başvuru yaptım turkneti arayarak. Öncelkle müşteri hizmetleri tamamen yetersiz, arayan temsilcilerden birini dediği diğerini tutmuyor. Kurulum yapılması için defalarca aradım, bana işleme alındığı söylendi ancak en son aradığım müşteri temsilcisi durum karşısında şaşkınlığını dile getirerek bundan önceki temsilcilerin konuyla ilgili bir işlem yapmadığını söyleyerek şu an ben ekip yönlendiriyorum kusura bakmayın bu tarzı konuştu. Ancak hala gelen giden bir ekip olmadı tabii ki.


Bu tarz daha kullanmaya başlamadan sorunlu başlayan turknet serüveni yaşayan var mı merak ediyorum.


Edit:40 gün oldu

-
Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition sonunda resmi olarak duyuruldu!


Rockstar Gamestwitter
“https://t.co/AMKIJGLjrF”
https://twitter.com/RockstarGames/status/1446490576896073728Ön Sipariş


https://store.rockstargames.com/en/game/buy-grand-theft-auto-the-trilogy-the-definitive-edition
Oyun İçi Görüntüler Ve Çıkış Tarihi


Rockstar Gamesyoutube
Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition includes the genre-defining Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City, and Grand Theft Auto: San Andreas together — each one enhanced for a new generation and available together for PlayStation 5, Xbox Series X|S, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, and PC via the Rockstar Games Launcher. Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition will be available digitally on November 11 through the PlayStation Store, the Microsoft Store on Xbox, Nintendo eShop, and the Rockstar Games Launcher, with a physical release for Xbox Series X|S and Xbox One, Nintendo Switch, and PlayStation 4 on December 7. For more details and links to pre-order, visit the Rockstar Newswire: http://rsg.ms/e8a2765
https://www.youtube.com/watch?v=D71cBUeAL58&ab_channel=RockstarGames

 Uncharted'ın Yeni Oyunu Geliştirme AşamasındaBend Studio'nun ikinci ekibi ise Naughty Dog'un yeni Uncharted oyunu üzerinde çalışıyormuş ancak stüdyo tamamen Naughty Dog'un bir alt ekibi olmaktan korktuğu için kendi projelerini geliştirmekte ısrar etmiş ve Uncharted projesinden ayrılmışlar. Uncharted'ın akıbetiyle ilgili bir bilgi bulunmuyor ancak geliştirilmeye büyük bir ihtimale devam edilecektir.Kendi projesini yapmak isteyen ekipise yeni bir oyun için çalışmalara başlamış. Ne yazık ki oyun ile ilgili bir bilgi bulunmuyor.
Kaynak:https://www.ign.com/articles/the-last-of-us-remake-reportedly-in-development-and-days-gone-2-pitch-rejected

Kaynak:https://www.pushsquare.com/news/2021/04/days_gone_2_not_given_the_greenlight_sony_bend_working_on_something_new

Kaynak:https://www.pushsquare.com/news/2021/04/the_last_of_us_is_getting_a_ps5_remake_eight_years_after_release_claims_report

Kaynak: https://www.donanimhaber.com/yeni-bir-uncharted-oyunu-geliyor-days-gone-2-iptal-edildi-the-last-of-us-ps5-icin-yeniden-yapiliyor--132119The Last of Us Part Ihttps://www.youtube.com/watch?v=WxjeV10H1F0Çıkış Tarihi : 2 Eylül 2022 - (PS5)


Platform: PS5,PC

Merak ediyorum onca kartı ne yapacaklar   tabii ki çeşitli yalanlarla satmaya çalışan olacaktır. Bilinçli birinin mining olayları çöküşe geçince ikinci el ekran ekran kartlarının yüzüne bakmayacağını düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

Ps4'ü satmayı düşünüyorum ama fiyatlar o kadar değişken ki, kimi insanlar da ilanlara yorum yapıyor bu ne fiyat diye. Satanlar da da piyasa böyle diyerek savunuyor kendini.

Şimdi piyasanın altına satsak alan birinin kâr koyup piyasa fiyatından satmayacağından nasıl emin olabiliriz?
%65 den CS GO ITEMLERINIZ ALINIR

PM atabilirsiniz

Ödeme: EnparaSony’nin gerçekleştirdiği, PlayStation 5’in teknik özelliklerinin paylaşıldığı sunumun ardından ilk sızıntı geldi. Reddit’te UtopianThrowaway90 adlı kullanıcının paylaştığı bilgilere göre Marvel Spiderman 2, PS5 için geliştiriliyor!

Marvel Spiderman 2, PS5 için geliştiriliyor

Sony’nin GDC’de gerçekleştirmeyi planladığı fakat Coronavirüs nedeniyle kapalı şekilde gerçekleştirilen PlayStation 5 sunumunda, konsolun teknik özellikleri dışında bir duyuru alamamıştık. Oyuncuların genel itibari ile pek memnun kalmadıkları sunumun ardından ise heyecanlandırıcı bir haber internet ortamında hızla yayılmaya başladı. Reddit’te yapılan bir paylaşıma göre Marvel Spiderman 2, PS5 için geliştirme aşamasında. Paylaşılan bilgilerin bir miktar spoiler içerdiğini belirtelim. Söz konusu paylaşımı yapan kullanıcının oyunla ilgili paylaştığı detaylar ise şu şekilde:

UYARI! Lütfen ilk oyunu bitirmeyenler detayları okumasın, spoiler içeriyor olabilir.


quote:

-Marvel Spiderman 2, PS5 için 2021 tatil döneminde ve muhtemelen ilk Spiderman oyunu gibi Eylül ayı içinde piyasada olacak.


-Oyun bu yaz resmi olarak duyurulacak

-Spiderman 2, online co-op gibi bir moda sahip olmayacak. Yalnızca tek kişilik oyun modu içerecek.

-Queens ve Brooklyn oyuna dahil olacak. Alçak binalar arasında seyahati kolaylaştırmak adına yeni mekanikler eklenecek.

-Hikayemiz, ilk oyunun bitişinin 5-6 ay sonrasında, kış mevsiminde geçecek. Peter, hâlâ May halanın yasını tutuyor ve olan bitinle ilgili sürekli kendini sorguluyor olacak. MJ ve Peter birlikte yaşıyor olacaklar ama hikâyenin birinci kısmında MJ’i göremeyeceğiz.

-Oscorp, süper asker üretimi için DNA araştırmalarına girişecek ve tabi ki işler ters gidecek. Gelişen olaylar, yeni düşmanların ortaya çıkmasına vesile olacak.

-Harry Osborn Venom’a dönüşecek! Oyundaki Venom’u, nevi şahsına münhasır bir Venom olarak göreceğiz.

-Carnage ve Mysterio, oyunda yer alacak.

-Eddie Brock’u da oyunda göreceğiz, hikayede önemli bir yer teşkil edecek.

-Miles Morales, yer yer bizim kontrolümüzde olacak. Miles’la serbestçe dolaşabilecek miyiz belli değil, ancak stüdyo bu karakteri yabana atmamış. Mutlaka oynanabilir olacak.

-Aynı Arkham Knight’ta olduğu gibi belirli sekanslarda, farklı karakterler arasında geçiş yapabileceğiz. Orijinal bir fikir olmasa da fena sayılmayan bir mekanik.

-“Web-Chain” adlı yeni bir mekanik oyuna eklenmiş. Bu sayede çok hızlı şekilde seyahat edebileceğiz.

-Ağ atma mekanikleri elden geçirilmiş. Artık şehirde oradan oraya savrulurken daha organik animasyonlar göreceğiz. Paylaşılan bilgilere göre Insomniac bu konuda oldukça yoğun çalışmış. İlk oyundakinden çok çok daha fazla animasyon bizleri bekliyormuş. Görmek için sabırsızlanıyoruz!

-Oyunda ağ atarak gezinmek üzere seçebileceğimiz üç farklı mod bulunacak. Bunlar sırayla Realistic, Arcade ve Hybrid. Bu modların isimleri sonradan değişebilir ancak üç modun mantığı kabaca bu şekilde olacak.


Kaynak:https://www.merlininkazani.com/soylenti-marvels-spider-man-2-ps5-icin-gelistiriliyor-haber-110274https://www.reddit.com/r/GamingLeaksAndRumours/comments/fl7t9q/insomniac_marvel_spiderman_2_ps5/İLK TRAILER GELDİ!

OYUNDAN İLK GÖRSELLER:


Hakkında
Konum: İstanbul, Bahçelievler
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Mesaj Sayısı: 3.814
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.301
İkinci El Bölümü Mesajları: 410
Konularının görüntülenme sayısı: 135.886 (Bu ay: 6.428)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.896 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.