Şimdi Ara

PS3 mü YENİ PC Mİ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
1
Favori
17.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sana tavsiyem ps3 oyun fiyatlarına bak. eğer oyun fiyatları senin için sorun olmayacaksa kesinlikle ps3 al. ama yok ben 1 haftada 4-5 tane oyunu bitiren bi adamım. deli gibi oyun oynarım diyorsan pc alman mantıklı olacaktır. ps3 yada pc den birini seç. tr ye resmi olarak gelene kadar xbox360 ı aklından bile geçirme
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihandark

Öncelikle Bir Pc'de Street Fighter 4 Açılır Oynanır Sonra Ps3 Açılıp Street Fighter 4 Oynanır Hemen Pc Camdan Aşşağı Atılır Gidilir 700 Tl ye Ps3 350 Tl ye Lg Full Hd Hdmı Girişli Monitör Alınır Sıkılınca Oyunlar 10-30 Tl Arası Fiyat ile Değiştirilir :P Doya Doya Oyun Oynamanın Zevki Alınır

ne alaka pardon ? pcde her oyunun grafiigi daha iyi düzgün bir ekran kartın varsa ,ps3te anti-aliasing kenar yumusatma yok yani texture desen adam gibi yok büyük tvde yakından igrenc gozukuyor
    sf4te 16xaa her sey acık oynadıgım kaliteyi ps3 yakından uzaktan verecegini sanmıyorum zaten bir sitede de böyle okumustum
    sizin pcniz fi tarihinden kalmaysa ona birsey diyemiycem
    kontrolleru kast ediyorsanız da logitech cordless rumble pad 2 var pcde
  • quote:

Orijinalden alıntı: g.adr

arkadasa pc toplayacaktik , adam bende nba 2k10 u gorunce pc den vazgecti, haliyle ben de core i7 gtx 285 falan takiliyordum. sora pc de param bagli kalmasin dedim dagittim butun makineyi. Tek ozledigim oyun Counter-Strike:Source pc'de.. baska bi olayini pek ozlemiyorum acikcasi : ) laptop var zaten yetior. elinde hali hazirda tv li ortam varsa ps3 un maliyeti pek bise etmez.. guzel makine bir de oyunlar falan cok iyi baya enteresan oyunlar var.. 670 TL ye Arcelik Hd Ready 82 ekran lcd tv aldik spotcudan arkadasa, bi de 500 tl ye 9 ay garantisi kalmis ps3 60gb pal aldik.. 70 liraya da nba 2k10 aldik. adam 24 saat oynuyor simdi. bendeki oyunlar da var ona veriorum falan takiliyor. baya baya memnun hayatindan acikcasi..

ya zaten o tür arcade oyunlar icin ps3 yeter ,sizin kastınız ne acaba grafikse pcde de nba 2k10 un grafigi süper ama maliyetse sırf fifaydı nbaydi bu tür oyunlar oynancaksa 2.el ps3 mantıklı evet
    benim sistem kasa en fazla 800 tl eder ,ps3 fiyatından daha aza ve bariz olarak ps3 grafik kalitesinden üstündür ben bunu demek istiyorum ,her sene upgrade olayını da bilincli parcalar alırsanız böyle birsey kesinlikle olmaz her sene idareten 100$lık ekran kartı alırsanız basınız agrır tabi ,oyun olarak da ps3 takas piyasası cok aktif cidden ama pc orj oyun alsan bile cok daha avantajlı fiyat olarak

• Ps3 derim yalnız oyunlar biraz pahalı.
  • Ps3 daha kırılmadı hatırlatırım alırsın ps3 bi oyunu veririsin 80 lira :D:D
    Bence pc al bir kaç parçadan kıs ve ps2 al paşa paşa kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xtremee

Ps3 daha kırılmadı hatırlatırım alırsın ps3 bi oyunu veririsin 80 lira :D:D
    Bence pc al bir kaç parçadan kıs ve ps2 al paşa paşa kullan

hocam ps2 almak tam bir saçmalık.Ps nin bir yeni versiyonu çıktığı günün hemen ertesinde eski PS tam bir enkaza dönüşüyo.Görmek bile istemiyosun..
  • alışamadım ps3 e xbox360 daha çok hoşuma gidiyor..
  • tabikide pc
  • İnsanlık tarihi kadar eski ve köklü bir tartışmanın fitili sanırım ateşlendi... PC mi PSs3'mü?....

Simulasyon, strateji, RPG filan gibi derinliği olan oyunlar oynamıyorsan, divx-mkv filan izlemiyorsan, fotoğrafçılıkla dizaynla filan uğraşmıyorsan PS3 al...
  • quote:

Orijinalden alıntı: derinkoma

ben olsam pc alırdım ps3 2 yıl sonra yeni bir konsol çıkınca hurdalık olur pc yi yine yüksek bi fiyattan satabilirsin yada upragade yapabilirsin bu arada ekran kartını biz önermiştik ama 5850 neden önermemişiz düşündüm şimdi alabiliyosan kesinlikle 5850 alhttp://www.teknolojix.com/?urun-detay_6244_SAPPHIRE_ATI_HD5850__256Bit_1GB_GDDR5_AVIVO16X_DU.html

upgrade olcak

• Bu sistemde Alıcağım Grafik Çok Muhteşem Olmaz Ama 2500TL ye 1Sistem Toplayıp Sorsaydın Kesinlikle PC derdim Çünkü Pahalı 1Sistem PS3 Grafiklerinden Çok Çok Daha İyi Oluyor. Tabiki Parasında PS3 e Göre Çok Daha Fazla. Yani Böyle 1Sistem Alıcagına Hiç Alma Git PS3 Al Yada Ekran Kartını 5850 Yapıp Sistem Al.

• upgrade olcak

10 aylık konuyu hortlatmışsın, bari fikrini söyle ps3 mü? pc mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknoCat

quote:

ben olsam pc alırdım ps3 2 yıl sonra yeni bir konsol çıkınca hurdalık olur pc yi yine yüksek bi fiyattan satabilirsin yada upragade yapabilirsin bu arada ekran kartını biz önermiştik ama 5850 neden önermemişiz düşündüm şimdi alabiliyosan kesinlikle 5850 alhttp://www.teknolojix.com/?urun-detay_6244_SAPPHIRE_ATI_HD5850__256Bit_1GB_GDDR5_AVIVO16X_DU.html

upgrade olcak

Amacın nedir

• bu arada HD görüntü açısından ps3 harika cod6'yı full grafik süper 50-60fpslede çalıştırıyor split screen online flnda cabası bir arkadaşımda gördüm yemin ediyorum

102ekran hd tv xbox 360 wii ps3 ve experin devasa kasalı pcyi parçalarını kendisin sipraiş ediyorsunuz birleştirip veriyorlar kasa fln opsiyonel değil tabi. ama 2500tl fln ediyo
    yani en iyisi triolji değil fourtoloji :D:D:D:

• kardeş aynı bende senin gibi 2lemde kalmıştım pc aldım neden die soracak olursan ps3 ün oyunları en aşşa 100 lira lcd si kablosu falan derken ps3 zaten 2000 lirayı bulur fiyatı ve online oynamak istersen kota dayanmaz(eğer kotalıysa internetin) bence en doğru karar pc zaten pc den sıkılırsan cok rahatlıkla bi ps3 le kafa kafaya takas edersin zaten o zamana kadar ps4 cıkmazsa...
  • Sadece oyun ve blueray film izleyeceksen ps3
    geri kalanlar için pc

ancak ben pc de imzadaki sistemin kaldırdığı oyunları oynuyorum hafta bir

ancak arkadaşımda ps3 var ve tv 117 full hd oyun ve film 23'' monitöre göre çok farklı

yıl başından sonra (maaş zammına bağlı olarak) 106 full hd lcd ve ps3 almayı planlıyorum oyun ve film keyfi bambaşka

ayrıca ps3 ile nete de girebiliyorsun online oyun oynannabiliyor

karar tamamen senin istediklerin ve bütçenle alakalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rammstein

quote:

quote:

upgrade olcak

Amacın nedir

amacım şuydu; yanlış şeyler yazıp bilmeyen insanların yanlış öğrenmesini engellemekti.

mesela defult'ı de-fult diye okumak halbuki difalt olacak (bkz. chip video inceleme)

• Bak bende PS3 var PC de var ama PC de aldığım keyifi asla PS3 de alamıyorum.. Kendi zevkine bağlı + olarakta PS3 oyun fiyatları çok pahalı bana kalırsa PC al ilerde upgrade edebilirsin, satabilirsin.. Ama 2-3 seneye yeni konsollar çıkar. Hem orada PS ye çıkan oyunlar PC ye çıkmıyor demişsin bazı oyunları PC ye senkronluyorlar.

Son olarak bu senin kendi seçimine kalmış ama bana sorarsan tabikide PC ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GibGod -- 2 Ağustos 2010; 17:12:57 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rammstein

quote:

quote:

upgrade olcak

Amacın nedir

amacım şuydu; yanlış şeyler yazıp bilmeyen insanların yanlış öğrenmesini engellemekti.

mesela defult'ı de-fult diye okumak halbuki difalt olacak (bkz. chip video inceleme)

Defult mu onun doğru yazılışı sence?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 2 Ağustos 2010; 17:17:00 >

• Bence ps3 al.Oyun bakımından süper
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.