Şimdi Ara

PS3 mü YENİ PC Mİ? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
1
Favori
17.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hiç mi iyi bilen yok yaw cevaplarınız için teşekkürler
  • ethem kaplan E kullanıcısına yanıt
    JTAG'lı x360 alırsanız internetten indirdiğiniz oyunları harddisk üzerinden xbox'ınızda oynayabilirsiniz;ama online zevkinden mahrum kalacaksınız,bu da eksisi işte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: doctor_bey

JTAG'lı x360 alırsanız internetten indirdiğiniz oyunları harddisk üzerinden xbox'ınızda oynayabilirsiniz;ama online zevkinden mahrum kalacaksınız,bu da eksisi işte

odediğn şey kaç tl biliyormusun ???
  • ethem kaplan E kullanıcısına yanıt
    İnternetten 850-900 liraya,içinde 30-40 tane oyun olan,JTAG'lı xbox360 bulabilirsin;neredeyse aynı fiyat yani (en son 2-3 ay önce baktım,fiyatlar yanlış olabilir ama 900-1000 lirayı geçmez büyük ihtimalle)

PS3'lerinde bazılarına 150 liraya (evet,150 lira) bi kırma işlemi yapıyorlardı ve harddiskten atıp istediğiniz oyunları oynayabiliyorsunuz,fakat dediğim gibi online yok

• "Konu tekrar hortlamış yürürken :)"

"Para"n kısıtlı ve seçim yapmak zorundaysan şimdiye kadar hiç satın alıp kullanmasamda Ps4 alınabilir.Tabi oyun temini işini de düşünerek.Artık kırdırtırmısınız (mümkünse) komple uyguna gelen oyun paketimi alırsınız size kalmış...

"Para"n biraz daha müsaitse bence pc tercih edilmeli.Ha pc de oyundan haz almıyosundur , koltuğuna yayılıp konsolla devasa led ekranda oyun sefası için ps4 yine alınabilir kullanım amacı ve şekli zevkler,hazlar bunlar hep belirleyici faktör

"Para" ganiyse zaten bu dünyanın sana sunduğu canlı,sanal her oyunun içinde olabilir,oynayabilir,oynatabilirsin.

Özet olarak para,para ve de para

Benim tercihim PC , bunla beraber pc işi zordur anakartı arızalanır bilmem nesi yanar özellikle son yıllardaki bileşenler "bence" daha sık arızalanıyorlar.
    Ekran kartı güncellemen gerekebilir , sıfır alırsın acaba tüm parçalar sıfırmı , iadeli varmı , kaliteli bi marka pc almak istedinmi 5,000 lira bayılacaksın gibi gibi...

Sonuç olarak parası olan hepsine sahip olabilir ben dahi 4000 lirayı bulacak pc nin son halinden sonra ilerde bi zamanda ps alabilirim... Güncel ortalama bi ekran kartı fiyatına ps4 alabiliyosun atla deve değil oyun temini meselesi ayrı tabi , ekranın da olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Provisioner -- 2 Kasım 2014; 20:35:47 >

• Tabiki ps3

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan hala cevap yazıyonuz adamda sizi bekliyodu 6 yıl olmuş
  • Bilgisayar al.

Neden mi ?

Öncelikle ps3 alırsan bilgisayardaki kadar güzel grafiklerde oynayamayacaksın.Oyunları bilgisayardaki kadar akıcı oynayamayacaksın ve bu durum seni sıkmaya başlayacak (beni sıktı).

İkinci olarak ; Ps3 alırsan 2 bilemedin 3 yıl sonra yeni bir konsol çıkacak ve senin konsolun sana yeterli gelmemeye başlayacak.

Üçüncü olarak ; Oyun çeşitliliğini kaybedeceksin (tabii eğer playstation oyunlarına 500 600 TL gibi paralar harcayacaksan bu durum geçerli değil)
    Çünkü Türkiye'de Playstation oyunlari aşırı pahalı.Bir arkadaşımız yurt dışından al demiş emin ol yurt dışından almakla uğraşmak istemezsin vergidir gümrüktür şudur budur birsürü şey olacak sende bu durumdan illallah edeceksin.

Özet : Pc al.

Edit : konu hortmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Valkyries33 -- 7 Eylül 2015; 6:54:32 >

• 6 yillik hort oha diyorum baskada lafim yok

• Moba tarzı online oyunlar playstation da yok ben bu yüzden eksik görüyorum. Online oyun aleminde pc biraz daha avantajlı duruyor bana kalırsa.
  • Ben olsam ps3 alırım, ps4 ü de alıo bekletirim çünkü yakında kırılır sonu ps3 gibi olur, erken almak da avantaj olur çünkü ilerde sıfır ps4 bulmak zor olabilir. Mesela şu an ps3 almak için güzel ama sıfır alamazsın.

• alpereNN7 kullanıcısına yanıt

Hocam konuyu hortlatmışsınız ama ps4 kırılalı yıllar yıllar oldu ps5 çıkıyor bilginiz olsun.

• areda1 kullanıcısına yanıt

Tam olarak kırıldı mı peki? İstediğim oyun yüklenebiliyor mu? YouTube'dan baktıklarım custom cfw olmuyor sadece geçiçi bir kırılma oluyoe, her seferinde tarayıcıya gir çık yapmalısınız diyorlar.

• konuyu hortlatmısıınız bari başlığı ps4 mü yeni pc mi olarak değiştirirn 

• quote:

Orijinalden alıntı: alpereNN7

Tam olarak kırıldı mı peki? İstediğim oyun yüklenebiliyor mu? YouTube'dan baktıklarım custom cfw olmuyor sadece geçiçi bir kırılma oluyoe, her seferinde tarayıcıya gir çık yapmalısınız diyorlar.

Tabii kırıldı hocam istediğiniz oyunu yükleyin direk girin oynayın bir şey yapmanıza gerek yok.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.