Şimdi Ara

PS3 699 YTL 12 TAKSİT (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
0
Favori
16.348
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • motro paralel ithalat ile getiriyor bunları.
    sonuçta sony oldukları için seven tavırlarla garantili oluyor çünkü sony dünya çapında bi şirket.
    zaten buna güvenerek getiriyorlar.

metronun da kart zorunluluğu hala varmı ya?
  • Metro benim bildiğim fiyat etiketlerine KDV hariç fiyatları yazıyor. Eğer sattıkları ps3'ler euroasia garantili ise ve fiyata kdv dahilse gerçekten çok iyi fiyat.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fleischman

motro paralel ithalat ile getiriyor bunları.
    sonuçta sony oldukları için seven tavırlarla garantili oluyor çünkü sony dünya çapında bi şirket.
    zaten buna güvenerek getiriyorlar.

metronun da kart zorunluluğu hala varmı ya?

PS3' ler hem paralel ithalat hem de KDV hariç 700 ise benim açımdan hiçbir cazibesi kalmaz.
  • tüm ümidimi bağladığım bu kampanya fason çıkmasın ne olur
  • tum umidinizi baglamayin efendim, ayrica kampanyalar her ilde yapilacak diye bir zorunluluk yok. bosverin, ihtiyaci olan adam 3 e 5 e bakmaz, gider kafasini yormadan alir , oyunun oynar, filmini izler. ihtiyacim yok ama fiyati duserse super olur, hemen alirim modunda yaklasim bosa para harcatir sadece. ben elektronik konusunda alisveris yapacakken kendime sunlari sorarim. "gercekten ihtiyacim var mi?", "bunu almaktan baska alternatifim var mi?" . ve cok buyuk oranda ihtiyacim olmayan seyleri almak istedigimi goruyorum. Ne yazikki bu sekilde en son palm T|X aldim, 199 ytl diye. ancak aslinda yaptigim tek sey 199 ytl yi cope atmak oldu. kenarda duruyor, kullanmiyorum, satamiyorum .
  • Metro'nun sattıgı Ps3'ler Sony garantili,gecen ay aldım ve faturası garanti islemleri icin yeterli oluyor.
    Burada duyurulan fiyat bana pek mantıklı gelmedi,hele bir de yanında gt 5 hediye olarak.Zaten dogruysa bile kdv haric fiyattır ki bu bile cok zor bir ihtimal.

Haftasonu sordugumda boyle bir indirimin olmayacagını soylediler ama bilmiyor ya da saklıyor olma ihtimalleri yuksek.
  • bu fiyata eurasia garantisiyle satamazlar Çünkü Sony nin fiyatları sabit ufak tefek ındırımlerı satan yerler anlaşmalı kartları vasitasıyla yapmaktalar...
    700YTL de gray market ürün için çokda ucuz sayilmaz
  • Spotlarla karıştırmayın, garantisiz spot pal 40gb ps3 ler 700 e satılıyor, bunun öyle veya böyle 2 yıl garantisi ve faturası var, olmak zorunda dolayısıyla spot yerine kesinlikle bu tercih edilmeli.
  • Arkadaşlar Cep telefonu (Sözde 3 MB) ile çektiğim fotolar. Umarım işinizi görür...

PS3 699 YTL 12 TAKSİT

PS3 699 YTL 12 TAKSİT

Fiyat KDV dahil ve yanında GT5'de gerçekten hediye... Fiyat süper bence de...
    Metro'dan nasıl alışveriş yapabileceğim konusunda birisi bilgi verebilir mi? Özel kart mart gerekiyor mu girmek için? Ben daha önce hiç gitmedim bu Metro'ya ayrıca bi firma adına fatura da kestiremem...

• kart gerekiyor benim eskiden vardı hiç kimse sormadan etmeden geçiyordum
    iki hafta evel anterasdan oraya bi urayayım dedim ama kapıdaki şey(!) kız(!) kartsız giremezsin dedi.. varda evde fln dedim.. geçici kart çıkarın dedim hiçbiri tutmadı kapıdan geri gittim.:S

bunu kartı yeniden çıkarmak gerek sanırım...
  • Peki kart nasıl çıkartılıyor. Benim bildiğim kadarıyla bir şirket adına alışveriş yapılabiliyor içeriden. Sahış adına alışveriş yok(tu)...
    Bu durumda da şirketin imza sirküleri falan lazımsa işimiz iş demektir...
    Geçici kart çıkartmanın kolay bir yolu var mı yoksa onda da işkence mi ediyorlar???
  • yaw bunu almanın bi kolay yolu yokmu
  • asıl sorun bu metrodan nasıl alışveriş yapacağız??!
    çoook güzel kampanya ben cuma güü zannediyodum perşembe yazıyo arkadaşın kitapçıktan çekilmiş resimde.perşembeye kadar kart bulucam sabahtan gidip alacam.

edit: arkadaşlar bu ürün garantili midir değil mi?2 yıl garantisi var mı yoksa uğraşmayayım kart mart çıkartmakla.(aynı ürün bimekste 1050ytl)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erencan774 -- 16 Haziran 2008; 15:36:12 >
  • Kart çıkartmak için şirket olmak gerekiyor,şirketin evraklarıyla (vergi levhası vs) başvuruyorsunuz ve kapıda fotografınız cekilip,kartınız hemen hazırlanıyor,bildigim kadarıyla her sirketin 3 ya da 4 kart cıkarma hakkı var.

Bu arada fiyat gercekten inanılmaz ama ps3 acıklamalarında kart okuyucu yazmıslar,40 Gblık modellerde kart okuyucu yok.Sanırım yazım hatası yapmıslar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi im2shy -- 16 Haziran 2008; 15:34:51 >
  • Düşer arkadaşlar fiyat, acele etmeyin bence.1 oyun oyanmak için vermem o kadar para.Kopyası yok,oyunlar çok pahalı.Ama tv altında havası güzel aletin.
  • merhaba arkadaşlar

Metro'da çalışan bir arkadaşımdan kampanyayla ilgili en doğru bilgileri aldım.
    PS3 Eurasia garantili olarak satılıyor.

kdv dahil 699 ytl / 12 taksit.

metro kart olmadan alışveriş yapılamıyor.

bir oyun hediyesi varmış pakette ( muhtemelen GT5)..

ben şimdiden bir tane ayırttım kendime :)

herkese iyi alışverişler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: hanjin

bu fırsat fasonmu gerçekmi nedir arkadaş yazdı ve kaçtı

yok hocam kaçma değilde tam yola çıkacağım zaman yazdım bu mesajı bu yüzden ayrıntılı olmadı ve henüz döndüm..yorumumu yazıyım...süpeeeer ötesi bir kampanya...metro marketin bu yılki en başarılı kampanyası bence...umarım stoklar can sıkmaz.
  • Cok uygun bır fıyat ama alamıyorum dıye bosuna uzulmeyın alın bu reklam kagıdını goturun BIMEKSE bımeksten garantılı olarak alın.:):) Bılıyorsunuz BIMEKSte en ıyı fıyat garantısı var.
  • zaten metroda satılanlar da Eurasia garantili..

quote:

Orjinalden alıntı: GOXIN

Cok uygun bır fıyat ama alamıyorum dıye bosuna uzulmeyın alın bu reklam kagıdını goturun BIMEKSE bımeksten garantılı olarak alın.:):) Bılıyorsunuz BIMEKSte en ıyı fıyat garantısı var.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.