Şimdi Ara

PS3 699 YTL 12 TAKSİT (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
0
Favori
16.349
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: erencan774

50ytl veriyorum

kabul

bodrumdaki metroda var dimi bu kampanya aman diyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hanjin -- 16 Haziran 2008; 18:43:48 >
  • metro genelde pek ucuz değildi
    nintendo wi yi bile normale yakın fiyattan kataloğa koymuş
    stok 100 adet gibi az bir rakam olabilir...
    metroda kartı olmayıp alışveriş yapmak isteyenlere diğer müşteriler pek yardımcı olmuyor bu konuda deneyimim oldu :)
    sonuçta onlara ait bilgileri içeren faturanın sizin elinizde olmasını istemeyebilirler...
    diğer bir konuda alışveriş iadesinde metro kart sahibi şirketlerin iade faturası kesmesi gerekebilir tabi iade kabul ederlermi bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Samsung-İstanbul -- 16 Haziran 2008; 18:49:48 >
  • valla ben alacam bir tane isteyen olursa girer bir tane daha aliriz yada yapariz bir sekil ilkini ona aliriz sonra bana bu fiyat gercekten super

benim yer ist buyukcekmece
  • güngörendeki metroda olurum ben eğer kart çıkartabilirsem başka arkadaşlara da alırız ama çıkartamazsam birisinin bana da alması lazım
  • Oyunlar 79ytl den başlayan fiyatlarlayazıyor..

Umarım yetişebilirm.8 gibi orda olmayı planlıyorum en geç..Yalnız birşey farkettim kataloğun en son sayfasında ÜRÜNLERİMİZİN STOKLARI SINIRLI DEĞİLDİR!! yazmışlar.Bilginize..
  • Bimekste geçmez bu..Şok indirimler dahil degil en iyi ürün fiyat garantisine
  • Arkadaşlar bence başkasına rica ederek ürün almayı unutun derim ben.Nedenine gelince kasadan alınacak faturayı rica ettiğiniz kişi size vermek istemeyebilir.Olduda faturanın bir fotokopisini aldınız diyelim yarın öbür gün cihaz bozulurda ve garanti kapsamında değişmesi gerekirse fatura sahibi şirketin iade faturası kesmesi gerkecekki o zaman o rica ederek aldırdığınız kişiyi nerden bulacaksınız 1,bulsanız bile büyük ihtimalle size firmasından bir iade faturası kesmeyi kabul etmeyecektir buda 2.Ha yok ben hertürlü riski göze alıyorum derseniz o zaman diyecek birşey yok...
  • Antalyadaki metroda yok mu?
  • Dün iş çıkışı Kozyatağı Metro'ya uğradım. Henüz kampanya başlamamış herhalde. 40gb ps3'ün fiyatı 1000 ytl'nin üzerindeydi.
  • 19 haziran günü sabah saat 07:00
  • kutu içinden kaç joystik çıkıyor acaba ?? çıkanlar kablosuz mu ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ngurer -- 17 Haziran 2008; 22:26:08 >
  • kartı olmayan arkadaşlar girişte danışmaya başvurup geçici kart alıp alış veriş yapabilirler.Kartın olmayışını dert etmeyin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: xraytr

kartı olmayan arkadaşlar girişte danışmaya başvurup geçici kart alıp alış veriş yapabilirler.Kartın olmayışını dert etmeyin.

o nasıl oluyo?
    belli bir para mı?50ytlye kadar öderim

onun dışında benim şireket vs hiçbirşey yok!

aslında bir tanıdığımın varmış ama sormadım daha yani sonuçta ona mı yazılacak para olayı falan nasıl ödeme olayı mesela onun kartını alsam gidebilir miyim asıl sorum o?
  • Hadi ben çekiliyorum bu kampanyaya katılmaktan, bir rakibiniz elendi
    Vazgeçme nedenimde oyunlarının çok pahalı olması.. Yani öğrenci bütçesiyle 5-6 oyunu hemen almak zor olur, bütün gün araba yarışı oynamaktan da sıkılırım. Önce bi lcd tv alıyım odama arkadasından kampanya kovalarım yine ps3 için. Alacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: erencan774

quote:

Orjinalden alıntı: xraytr

kartı olmayan arkadaşlar girişte danışmaya başvurup geçici kart alıp alış veriş yapabilirler.Kartın olmayışını dert etmeyin.

o nasıl oluyo?
    belli bir para mı?50ytlye kadar öderim

onun dışında benim şireket vs hiçbirşey yok!

aslında bir tanıdığımın varmış ama sormadım daha yani sonuçta ona mı yazılacak para olayı falan nasıl ödeme olayı mesela onun kartını alsam gidebilir miyim asıl sorum o?

lütfen yardmcı olun,kartım yok bu olay doğrumu

• ben bugün sırf kart almak için vergi levhası ve imza sirküleriyle gittim hemen kartımı verdiler
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gri

ben bugün sırf kart almak için vergi levhası ve imza sirküleriyle gittim hemen kartımı verdiler

hacı,benim ne şirketim var nede esnafım o ps3'ü istiyorum kartsız nasıl girebilirim
  • valla o konuda bilgim yok dostum. yine de sen işin yoksa erkenden git bi şansını dene belki o geçici kart olayı vardır.
  • Bence kartı olanlar hangı şehirdeyse almak ısteyen forum donanım uyelerıyle bulusup bırlıkte almaya gıtmelı.Hem herkez faydalanmıs olur hemde kart sahıplerı bı sevap işlemiş olur :)
    Ayrıca bu ps3 sahıbı olan kısıler zamanla oyun takası yada baska seylerde alısverısde bulunabılırler.Zamanla bırbırlerınden ogrenıcek cok seylerı olur.

Son olarak ızmırden kartı olan ve gıdıcek olan bırı benıde alırsa cok sevınırım. :)
  • Bu Katalogtaki fiyatlar 19 Haziran - 3 Temmuz 2008 tarihleri arasında Antalya hariç tüm Metro Gros marketler için geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır

Simdi aradim antalya metro ile konustum departmandaki arkadas ellerinde cok oldugunu soyledi ama tam stok soylemedi. Ama yinede sonuna ekledi simdiden cok yogun talep var ve sabah ilk gelenlerin eline gecer dedi. Bir oyun daha almak lazim yanina ne tavsiye edersiniz. Uzun soluklu oynanabilecek gibi sıkılmadan ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 18 Haziran 2008; 7:52:18 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.