Şimdi Ara

PS3 699 YTL 12 TAKSİT (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
0
Favori
16.349
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: vogue

zaten metroda satılanlar da Eurasia garantili..

quote:

Orjinalden alıntı: GOXIN

Cok uygun bır fıyat ama alamıyorum dıye bosuna uzulmeyın alın bu reklam kagıdını goturun BIMEKSE bımeksten garantılı olarak alın.:):) Bılıyorsunuz BIMEKSte en ıyı fıyat garantısı var.

Yok garantısız demedım de aynı fıyata en azından BIMEKSTEN alırsınız kart cıkartmak zorunda kalmazsınız ve sorun oldugunda metroyla ugrasmazsınız Bımeks daha ılgılı olur ve her yerde bulursunuz dıye soyledım.
  • 150 YTL ye kartımı kiralarım içeri girmeniz için .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoSt3am -- 16 Haziran 2008; 16:01:57 >
  • Arkadaslar,gercekten super bir kampanya,eger aklınızda alma fikri varsa sakın kacırmayın,bu fiyat bir daha gelmez gibi,yanındaki hediye de en az 70-80 Ytl degerinde,stoklarda bir sorun cıkarmazlarsa Metro'nun yaptıgı en buyuk indirim olacak bu.

Keske bir ay daha bekleseymisim,en azından 230 Ytl karım olacaktı,oyun da cabası tabi
  • biraz önce metro market ile görüştüm, vergi levhası ve imza sirküleri fotokopisiyle başvuran herkese hemen ŞİRKETİ adına kart çıkarılıyor ve alışverişe başlayabiliyor. şirket sahibi olmak şart. ya da herhangi bir şirket adına işlem yapmaya yetkili olmak.
  • teklifim korunuyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: NoSt3am

teklifim korunuyor

Mezarcılık bu olsa gerek :):)
    Ben teklıfı dusuruyorum 100 ytl ye verıyorum var mı alan :)

• 99
  • hoca gidin oraya birinden rica edin ne olacak
  • @GOXIN
    bu playmaker bizim işleri baltalıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: playmaker

hoca gidin oraya birinden rica edin ne olacak

buda olur ama garantı sıkıntı olur o zmn ısımden dolayı , yoksa olmaz mı? Ya ne ugrasıyorsunuz BImekse gıdıp alsanıza. Ahh 4 ay once olsaydı dırek bımekse gıderdım kart fln dusunmezdım.
  • 98 son xD
  • ne yapılabilir metro card la ilgili?
    saat 8de gidicem alacam bir card bulim
  • Metro cardım var ve almaya gidiyorum 7.00 de.gerçi ben izmirdeyim
  • kartınız yok ki ama benim var satılıktır
  • oraya gidip birinden rica etme olayını unutun arkadaşlar..kasiyerler son derece dikkatli ve taviz vermiyorlar..özelliklede kampanyalı ürünlerde.
  • benimde elime geçti şimdi dergileri.

ps3 oyunları kdv dahil 79 YTL diyor gta4 filan resmi koymuşlar.

dur bende gideyim bakayım neler dönüyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: coda

quote:

Orjinalden alıntı: hanjin

bu fırsat fasonmu gerçekmi nedir arkadaş yazdı ve kaçtı

yok hocam kaçma değilde tam yola çıkacağım zaman yazdım bu mesajı bu yüzden ayrıntılı olmadı ve henüz döndüm..yorumumu yazıyım...süpeeeer ötesi bir kampanya...metro marketin bu yılki en başarılı kampanyası bence...umarım stoklar can sıkmaz.

işin şakası tabi çok saol haberdar ettiğin için..
    valla şöle kapıda içeri girmek için rica edin kasada metro kartı olan başkasından rica edin ayrıca fatura kestirsin.
    güleryüzüne güvenen bu ricalar sonucu amacına ulaşabilir..
    ha benim tanıdığın metro kartı var o ayrı

• gitmek lazım
  • 50ytl veriyorum
  • şimdiden alabiliyor muyuz?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.