Şimdi Ara

PS3 699 YTL 12 TAKSİT

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
0
Favori
16.336
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

19 haziran - 3 temmuz arası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coda -- 14 Haziran 2008; 11:18:09 >

• 40 gb mi 60 g mi?Hangisi?
  • 40 GB dır sanıyorum.
  • biraz daha açıklayıcı yazarsanız talep çok olur bu ürüne heralde metro market sony garantili satıyodur yoksa gidip kasada okuyucumu değiştircez bişey olursa
  • 19 haziran yazmıssınız heralde metro calısanısınız yoksa nerden biliyosunuz?
    19 una daha cok var
  • Stokları çok az değilse ve orjinal sony garantiliyse (öyle olacağını tahmin ediyorum) süper fırsat Ayrıntılar belli olsun hemen almak istiyorum..
  • off ya kafamı karıştırdı bu kampanya. xbox360 + pc toplayacaktım, şimdi bu kampanya çıktı. gerçi orj. oyun da alamam ama arkadaşların oyununu kullanırım. limit max 3500 ytl. sizce ne yapayım arkadaşlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: ramazanyurt

off ya kafamı karıştırdı bu kampanya. xbox360 + pc toplayacaktım, şimdi bu kampanya çıktı. gerçi orj. oyun da alamam ama arkadaşların oyununu kullanırım. limit max 3500 ytl. sizce ne yapayım arkadaşlar

ps3+gta4+pc
  • 1500 ytl ye çok iyi bir sistem toplarsınız + 500 ytl xbox360 arcade pack + 800 ytl (forumda var sıfır 2 kollu garantili satan) Sony Ps3 40gb Garantili = 2800 ytl yaptı

Ondan sonra 2 tane 10lu verbatim dual layer alırsınız = 50 ytl

Uncharted -- 65 (2. el), Heavenly Sword --55(2. el), Gta IV (2. el) --75, MGS 4 (sıfır) --95 ytl bunlarıda PS3 için alırsınız = 290 ytl

2800 + 50 + 290 = 3140 ytl

3500-3140= 360 ytl de size kalır.

• 699YTL, 12 taksit iyi bir kampanya PS3 için. Kadıköy'deki spot satılan PS3'lerle fiyat çok yakın, oradan alacağına 20YTL daha ekle garantili PS3'ün olsun, tabi ellerinde kalırsa.
  • ps3 için korsan oyunlar bulunmuyor mu piyasada?
  • hayır

quote:

Orjinalden alıntı: vogue

ps3 için korsan oyunlar bulunmuyor mu piyasada?
  • Fiyat süper kalırsa bir adet bende almayı düşünüyorum acaba bu 12 taksit bonus yada maximum için geçerlimi ?
  • bu fırsat fasonmu gerçekmi nedir arkadaş yazdı ve kaçtı
  • quote:

Orjinalden alıntı: hanjin

bu fırsat fasonmu gerçekmi nedir arkadaş yazdı ve kaçtı

gerçek arkadaşım

ps3 konsol 40gb

19 haziran-03 temmuz 2008'e kadar geçerli olan katalog da var bu...

58.25x12 = 699.00 ytl

not : finans-bonus-advantage-world-maxımum hepsine 12 taksit..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zybk -- 14 Haziran 2008; 15:33:11 >
  • arkadaşlar metro market derken metro gorsmarketmi media marketmi hangisi sanırım media ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: timurkhan

arkadaşlar metro market derken metro gorsmarketmi media marketmi hangisi sanırım media ?

Bu katalogdaki fiyatlar 19 haziran-3 temmuz 2008 tarihleri arasında Antalya hariç Tüm metro grosmarketler için geçerlidir,yazıyor katalogun arka sayfasında..
  • oo çok iyi ya teşekkür ederim kardeşm
  • saol arkadaş sende olmasan doğruluğu hakkında düşünüp durcaktım
    ozaman kapalım ucuzundan bi tanede biz
  • sony eurasia garantili değilse alınmaz bence
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.