Şimdi Ara

PS3 699 YTL 12 TAKSİT (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
0
Favori
16.349
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cevap için teşekkürler dostum...peki oyunlarını her yerde bulabilir miyiz ve pahalı mıdır?_

quote:

Orjinalden alıntı: simetri

hayır

quote:

Orjinalden alıntı: vogue

ps3 için korsan oyunlar bulunmuyor mu piyasada?

• izmirden nakit almak isteyen olursa, yardımcı olurum. hani olursa, evde yakın....
  • quote:

Orjinalden alıntı: zybk

quote:

Orjinalden alıntı: timurkhan

arkadaşlar metro market derken metro gorsmarketmi media marketmi hangisi sanırım media ?

Bu katalogdaki fiyatlar 19 haziran-3 temmuz 2008 tarihleri arasında Antalya hariç Tüm metro grosmarketler için geçerlidir,yazıyor katalogun arka sayfasında..

iyi ki almaya heveslenmedim...
    yoksa bi ton laf ettiydim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cok_yasa_kamil -- 15 Haziran 2008; 3:05:48 >
  • arkadaşlar gt5 de yanında hediye...
  • Antalyanin nesi varmis?
  • Yanında birde gt5 de veriyorlarsa Şuana kadar ki en iyi ps3 kampanyası, kacırmamak lazım...
  • Ben alana kadar heralde 300-350 ytl'ye düşer bu meret
  • quote:

Orjinalden alıntı: kdmavili

arkadaşlar gt5 de yanında hediye...

süper

Xbox 360 almayı düşünüyordum ama bu kampanya aklımı çeldi
  • Yanlışlık olmasın ps3 + gt5 =699/12 Şu anda matemetik'e aykırı Şu kataloğun bi resmini çekip koysanız yada linki yok mu yaw...
  • Bu cihazın, ortalama olarak güncel oyunları kaça satıllyor?
  • quote:

Orjinalden alıntı: vehbi

Bu cihazın, ortalama olarak güncel oyunları kaça satıllyor?

80-100 ytl arasında konsol bölümünde satılıyor.

Benim fikrim ps3 alacağınıza xbox360 alın..En azından kopya oyun oynama imkanınız var..
    Tabii parası çok olan için birşey diyemem
  • Ps3 oyunlarında takas olayı var...Zaten belli başlı oyunlar dışında bitirdiğimiz oyunu bi daha oynamıyoruz... Takasla 10-15-20 ytlYe orjinal oyun ile oynamak daha mantıklı...
  • Bu kampanyayla ilgili resmi bir yerden link veya katalog resmini verebilecek yok mu?
    Zira Metro Grossmarket 'in resmi sitesinde böyle bir kampanya henüz gözükmüyor?
  • indirimden yararlanmak için metro kart veya adı her ne ise :) gerekiyor mu acaba ?
  • Tarih: 19 Haziran 2008 Perşembe
    Saat: 07:00

Metro GrossMarket Güneşli savaşları başlasın!

Ben kaskım ve zırhımla kapıda olacağım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gri

Tarih: 19 Haziran 2008 Perşembe
    Saat: 07:00

Metro GrossMarket Güneşli savaşları başlasın!

Ben kaskım ve zırhımla kapıda olacağım

Akşam haberlere çıkarız
  • EEE alabildiniz mi?
  • daha ayın 15 i
  • quote:

Orjinalden alıntı: fatality_

indirimden yararlanmak için metro kart veya adı her ne ise :) gerekiyor mu acaba ?

evet arkadaşlar sitesinde bu zımbırtıdan bahsediyor bu kartı sadece şirketlere veriyor ve şirketlere satış yapıyormuş şahısa satış yok sanırım..
  • Metro gross marketlerden sadece " METRO KART " sahipleri alış veriş edebilmektedir. Bu kartlar ise zaten marketin bulunduğu ilin ticari sicile kayıtlı işyerlerine verilmektedir. Markete alış veriş etmeseniz bile kartınızı ibraz edip girebiliyorsunuz.

Almayı düşünen arkadaşlar yanlarında bir kart sahibiyle giderse sorun olmaz.

Bir de Antalya metro da neden promosyona dahil edilmemiş anlamadım. Antalya'nın eksiği nedir ? PS 3 yasak mı bu şehir de yoksa ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.