Şimdi Ara

Predators (2010) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
0
Favori
6.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Infection

Hepimiz Predator'uz

• Sinema dünyasının en acımasız ve güçlü avcısı geri dönüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkness

Bayılıyorum şu avcılara, çok karizmatikler, hem çok gelişmiş silahları var, hem de ilkel. Gerçi Arnold'ın oynadığı birinci filmi tutmadı sonrakiler, ama yine de izlemek lazım.

Düşsün de izleyelim

şu ormanda geçen mi? eğer oysa en sevdiğim filmidir predatorun nasıl tutmadı
  • Predator (Predator Kimdir?

İlk defa James Cameron tarafından çizilen,Stan Winston tarafından dizayn edilen ve John McTiernan tarafından 1987 yılında kendi ismiyle sinemaya uyarlanan uzaylı hayali karakter.Serinin ilk iki filmende Kevin Peter Hall tarafından canlandırılmıştır. Karakterin Oluşumu devamı...

Bu son film çok konuşulucak her serininfilm'i bende olmakla beraber predator fanıyız evet
  • Alien lardan nefret eden biri olarak Predator cıyız.
  • merakla bekliyoruz
  • Alien vs Predetor serisini takip etsemde şahsen bu serinin bence berbat olduğu gerçeğini değiştirmiyor.Çok daha kaliteli bir yapım olmayı hakediyorlar bence.Aslında iki ırkı birleştirmek bence hata idi.Bütün filmler içerisinde en kaliteli yapıp Alien 1 ,Sonra 2. film olan Aliens'tı.Saf korku filmleri idi bunlar ve birer kült olmuşlardır.Predator yani ilk film güzeldi.Çok büyük bir yapım değildi ama güzeldi gerçekten ondan sonra gelenler ise vasat bile diyemiyorum.AVP serisi berbat zaten.Hele hele AVP2 bildiğin B sınıfı filmin biraz daha kalitelisi. Bundan da çok fazla bir beklentim yok açıkçası ama Adrien Brody,Laurence Fishburne gibi oyuncuları görünce biraz daha kaliteli bir yapım olacağa benziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Formel -- 16 Mart 2010; 15:31:11 >
  • Daha çok bekliyeceğiz heralde, amerikada 7 temmuzda gösterime girecekmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpinalTap -- 16 Mart 2010; 15:31:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOGOMEZ

Predator (Predator Kimdir?

İlk defa James Cameron tarafından çizilen,Stan Winston tarafından dizayn edilen ve John McTiernan tarafından 1987 yılında kendi ismiyle sinemaya uyarlanan uzaylı hayali karakter.Serinin ilk iki filmende Kevin Peter Hall tarafından canlandırılmıştır. Karakterin Oluşumu devamı...

Bu son film çok konuşulucak her serininfilm'i bende olmakla beraber predator fanıyız evet

EEE biz wan Damme canlandırdı diye duymuştuk

• quote:

Orijinalden alıntı: bigen

quote:

Orijinalden alıntı: GOGOMEZ

Predator (Predator Kimdir?

EEE biz wan Damme canlandırdı diye duymuştuk

Yanlış duymuşsun syn Arkadaşım

• - gerçekten ilk iki filme yakışır bişeye olcağa benziyor çok bekledik ama geliyor , senaryo falan daha önceden robert rodriguez tarafından yazılmıştı zatende buda teknik yetersizliklerden bekletilen filmlerden olmuştu ....

- predatorların gerçeklerinede değinilecektir bu filmle beyaz perdede en çok konuşulan kareterlerden olmasına karşın detayları sır gibi saklanmıştır hep ama alien serisi ile birleştirilmesi zaten ilk filimn bile öncesinde tasarlanmış şeyler olduğu için gayet köklü bir senaryosu vardır (2. filmin sonunda gemideki alien kafa tasını hepimiz hatırlarız herhalde ) yani sadece henuz görmedik onları tam manası ile okadar

- aslına bu bir yöndende güzeldir predatorların hakkında geliştirilecek fikileri filmlerdeki küçük ip uçlarını toplayarak seyircinin ürettiğini çoğu yerde görüyoruz , yani predatorların dünyası ilzleycinin hayal dünyası ile sınırlı şu anda

- not : bu arada ilk predator u van damme canlandıracatı ama son anda bundan vaz geçilmişti boy yetmemiş sanırım birde o dönem arnold dan dayak yemek pek işine gelmezdi herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 16 Mart 2010; 18:26:14 >

• Arnold Schwarzenegger'in oynadığı filmi hatırlıyorum.Güzel filmdi.Galiba AV diye geçiyordu filmin ismi.

Aksiyon ve gerilimi bol bir film olsun.
  • Adrien Brody o tiple kesin öldürülür bence
    Danny Trejo severim
    Laurence Fishburne matrix olacağı kesin
  • oyuncu kadrosuna bakılırsa bu filmde umut var. Açıkçası ben Alien fanıyım ama bu filmi de bekliyorum
  • Bu film kesinlikle çöp ötesi iğrenç bir film olacak utanmadan birde ilk filme benzetmeye çalışmışlar orijinal predator filmine hakaret gibi bişey bu
  • Çok güzel haber, sevdiğim bir seri.
  • Bu Predator ilk olarak Arnold amcamızın oynadığı ''Av'' filminde oynamadı mı?Küçüklüğümden beri aklımda kalan tek ve mükemmel film.10 yıl önce falan defalarca izlemiştim.(Tv den kasetlere kayıt alıyordum evde)

Edit:Film adını yaratıktan almış zaten sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CThirty -- 17 Mart 2010; 15:13:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tun4

Bu Predator ilk olarak Arnold amcamızın oynadığı ''Av'' filminde oynamadı mı?Küçüklüğümden beri aklımda kalan tek ve mükemmel film.10 yıl önce falan defalarca izlemiştim.(Tv den kasetlere kayıt alıyordum evde)

O filmin adı zaten ''Predator" türkiyede "Av" diye gösterildi
  • Predator serisi güzeldi bence buda güzel olacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: YodaTheMaster

quote:

Orijinalden alıntı: Darkness

Bayılıyorum şu avcılara, çok karizmatikler, hem çok gelişmiş silahları var, hem de ilkel. Gerçi Arnold'ın oynadığı birinci filmi tutmadı sonrakiler, ama yine de izlemek lazım.

Düşsün de izleyelim

şu ormanda geçen mi? eğer oysa en sevdiğim filmidir predatorun nasıl tutmadı

Aceleyle eksik yazmışım bro, "...birinci filmi iyiydi, tutmadı sonrakiler..." olacaktı o Anlam bütünüyle değişmiş tek kelime eksik olunca.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.