Şimdi Ara

PORSCHE CAYENNE S 4.5 955 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
6
Favori
41.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zotacing

Arkadaş bu forumda ki, video oyunu bilgisine bir yasak getirmek lazım.

Adam kafadan atıyor, Turbo S LPG'de 1.6 Civic kadar yakar diyor.

Yani benzinde ortalama 0,90TL ile 1TL arası yakan bir araç LPG'de 0,40TL civarı yakacak öyle mi?

Yani LPG %60 veya %70 fark ettirecek öyle mi?

Porsche Cayenne çok sorunsuz araç öyle mi? Hemde LPG ile?

Yeter yahu bilgisi olan da yazıyor, olmayanda yazıyor, müdahale şart yoksa içler acısı bir halde artık.

son dönemde bir müdahale var biliyorsunuz.. çizilen vatandaşların büzüktaşları harici, herkesin son derece memnun olduğu bu uygulama bu vatandaşa ne zaman tesadüf edecek sabırsızlıkla bekliyorum..

en kısa zamanda kısmet diyelim..

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Arkadaş bu forumda ki, video oyunu bilgisine bir yasak getirmek lazım.

Adam kafadan atıyor, Turbo S LPG'de 1.6 Civic kadar yakar diyor.

Yani benzinde ortalama 0,90TL ile 1TL arası yakan bir araç LPG'de 0,40TL civarı yakacak öyle mi?

Yani LPG %60 veya %70 fark ettirecek öyle mi?

Porsche Cayenne çok sorunsuz araç öyle mi? Hemde LPG ile?

Yeter yahu bilgisi olan da yazıyor, olmayanda yazıyor, müdahale şart yoksa içler acısı bir halde artık.

Lpgde fx35 aracımla 45-50 kuruş yakıyorum. İstanbul trafiği ise cayenne s minimum 60 kuruş yakar , sorunsuzluk ise kısmen şans.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki FX35. Sürüş konforu nasıl,Parçaları pahalı diyorlar.Navigasyonu yokmuş amerikan versiyon olduğu için prestiji varmı Fx35 in

• quote:

Orijinalden alıntı: oronuror3

Peki FX35. Sürüş konforu nasıl,Parçaları pahalı diyorlar.Navigasyonu yokmuş amerikan versiyon olduğu için prestiji varmı Fx35 in

Bence sen kafa buluyorsun , aracı alacağinda yok

4 disk 4 balata 1000tl hesabını yap ucuzmu pahalımı.

Bir dsg jetta golf olamaz ama tata prestiji var araçta

• Şu konuda benimde mesajım bulunsun, aslında fiyatları dediğiniz gibi uygun ama motorları çok büyük. Yakıt tüketimi cebi zorlar, ayrıca ufak bir arıza da altından kalkılmayacak gibi hissettiriyor bana.
  • lpg de jetta civic kadar yakar denilmiş.
    rutin bakımları 200 tl tutar denilmiş.
    Şaka mı yapıyorsun gerçekten mi söylüyorsun şener hocam bugün bir b segment araç bile 200 tl den fazla tutuyor rutin bakımları ki bahsettiğimiz araç cayenne
  • Kusura bakmayin da bu araclarin yurutme maliyetleri hayal ettiginiz gibi olsaydi tum fakirler Cayenne,fx35 falan alirdi.

Gurcistan'a donerdi ulke.

• quote:

Orijinalden alıntı: by_murderer17

lpg de jetta civic kadar yakar denilmiş.
    rutin bakımları 200 tl tutar denilmiş.
    Şaka mı yapıyorsun gerçekten mi söylüyorsun şener hocam bugün bir b segment araç bile 200 tl den fazla tutuyor rutin bakımları ki bahsettiğimiz araç cayenne

Cayenne için değil fx35 için konuşuyorum 5lt mobil 1 esp yağ - filtre işçilik toplam 200tl veriyorum.

B segmenti olsa ne olacak filtre aynı yağ aynı daha geriye ne kaldı?

• okanttnc O kullanıcısına yanıt
    dediğiniz gibi bakımlar bu kadar ucuzsa bizim millet neden almıyor bu araçları korkuyor herkes alırken 5 kere düşünüyor genelinde almıyolar. yedek parçadan dolayı heralde
  • 17 yaşında birisine göre bence porsche ağır araba
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_murderer17

dediğiniz gibi bakımlar bu kadar ucuzsa bizim millet neden almıyor bu araçları korkuyor herkes alırken 5 kere düşünüyor genelinde almıyolar. yedek parçadan dolayı heralde

Nedenmi ? Yıllık vergisi 2600tl kaskosu 2200tl

Yakıt tüketimi lpg 50 kuruş , senede 10 bin km yol yapsan = 5 bin tl

Motor yaptırırsan 25 bin tl , şanzıman 10 bin tl.

Bunları karşılayacak Türkiyede kaç insan var oranla bir istersen.

Birde bizim milletimizin dizel hastalığı var , babam da dahil buna q7 aracımızın mazotunu doldurdum geçende 440tl gidilen 800km , ben 100tl 200km yol gidiyorum.

2006 q7 mazotlu 150bin tl 2006 fx35 60bin tl , işte gerçekler bunlar

• bu jeppii alacam bide lpg taktıracam tam türk işi
  • quote:

Orijinalden alıntı: gate07

bu jeppii alacam bide lpg taktıracam tam türk işi

önce bir yazmasını becer, sonra alıp benzinde binersin
  • Okantnc Seni inandıracak halim yok bilader gelirsin izmite gösteririm araçları suan 730 um var 2003 onuda satmış gibiyim cayenne araştırıyorum öyle bilip bilmeden konuşmucaksın İnfiniti sahibiyim diyosun biz sana inandıkta konuştuk bilader artistliğin lüzumu yok belki aracında yoktur beni ilgilendirmez konuyla bağın yoksa yazmıcaksın öyle afra tafra larla olmaz bu işler

• quote:

Okantnc Seni inandıracak halim yok bilader gelirsin izmite gösteririm araçları suan 730 um var 2003 onuda satmış gibiyim cayenne araştırıyorum öyle bilip bilmeden konuşmucaksın İnfiniti sahibiyim diyosun biz sana inandıkta konuştuk bilader artistliğin lüzumu yok belki aracında yoktur beni ilgilendirmez konuyla bağın yoksa yazmıcaksın öyle afra tafra larla olmaz bu işler

Yaş kaç bilmiyorum ama bu tarz araçları kullananlar az 2004-2009 sıfır alınıp 250bin km kullandı ortağım yeri geldi 30 bin yerine 50 bin kmde bakıma götürdü ve motorda tık yoktu. Ama şanzımanı hassas bu araçların olabildiğince boşunu al airmatic olmasın ama ekran olsun.

Lpg olanını alma lpg yağlamalı ve katalizörleri boş araç varsa alabilirsin seramik yüksek ısıdan eriyor ve bloklara yapışıyor. Ve motor ister araç.

Prestij ve güzellik açısından başlık aç cayenne mi fx35 mi forum ahalisi cevap versin sana.

90 bin bakımı 15-20bin tl tutuyor yetkili serviste yapılan aracı al büyük bakım bu , ama normal bakımı 400 tl geçmez q7 için bu rakamı veriyorum.

Forumda bnm adımı arattır kullandığım araçlarla ilgili bilgin olur

Aklına takılan birşey olursa sormaktan çekinme ve herşeyi uzun uzun yaz , kısa cevaplat inandırıcı olmuyor malesef

• Okuma yazma söken buraya gelmiş

S model diyorum ben + donanım olarak
  • eğer cayenne düşünüyorsanız ve de mtvde de avantaj yaştan dolayı 3.2 v6 motorda yoksa kesinlikle cayenne s alın derim hocam.performans açısından çok çok rahat edersiniz.fakat türkiyede yaşadığımız için maalesef gaz pedalına dikkatli basmak zorundayız.ilanları inceledim 2.ilandaki siyah jantlı cayenne s çok çok çok iyi,dehşet bir araba.o ilandaki olur olmaz ama fakat mutlaka siyah jant takın derim.ayrıca cayenne alternatif olarak da infiniti fx35 de bakın derim hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanttnc

quote:

Okantnc Seni inandıracak halim yok bilader gelirsin izmite gösteririm araçları suan 730 um var 2003 onuda satmış gibiyim cayenne araştırıyorum öyle bilip bilmeden konuşmucaksın İnfiniti sahibiyim diyosun biz sana inandıkta konuştuk bilader artistliğin lüzumu yok belki aracında yoktur beni ilgilendirmez konuyla bağın yoksa yazmıcaksın öyle afra tafra larla olmaz bu işler

Yaş kaç bilmiyorum ama bu tarz araçları kullananlar az 2004-2009 sıfır alınıp 250bin km kullandı ortağım yeri geldi 30 bin yerine 50 bin kmde bakıma götürdü ve motorda tık yoktu. Ama şanzımanı hassas bu araçların olabildiğince boşunu al airmatic olmasın ama ekran olsun.

Lpg olanını alma lpg yağlamalı ve katalizörleri boş araç varsa alabilirsin seramik yüksek ısıdan eriyor ve bloklara yapışıyor. Ve motor ister araç.

Prestij ve güzellik açısından başlık aç cayenne mi fx35 mi forum ahalisi cevap versin sana.

90 bin bakımı 15-20bin tl tutuyor yetkili serviste yapılan aracı al büyük bakım bu , ama normal bakımı 400 tl geçmez q7 için bu rakamı veriyorum.

Forumda bnm adımı arattır kullandığım araçlarla ilgili bilgin olur

Aklına takılan birşey olursa sormaktan çekinme ve herşeyi uzun uzun yaz , kısa cevaplat inandırıcı olmuyor malesef

Seramik eriyerek bloga nasil geri donuyor bunu anlayamadim? Bu arada seramigin erime noktasi ~1300 derecedir, imkansiz olsa da eridi diyelim motora nasil geri donecek? Farkli bir sorun kastetmis olabilir misiniz?

Ben de eski model luks araclara merakliyim, Land Rover seviyorum ve kullaniyorum. Konuyu acan arkadasa sanayide cokca vakit geciren birisi olarak sunu soylemek isterim, arac bedeli kadar masraf yapacak imkan ve sabir olmadan bu tur araclar can sikabilir. Sorunsuz da cikabilir tabi ama dedigimi bir onlem olarak dusunun, sonra maddi & manevi yipranirsiniz. Yag degisim maliyeti ile bakim maliyeti hesabi bana komik geliyor, motorun kac litre yag aldigi belli yagin fiyati belli carpar bulursun. Asil aracin balatasi, fari, abs pompasi, on takim bilesenleri, musurleri vs. yani araca ozel parcalari ne kadar ona bakmaniz lazim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sys3434

eğer cayenne düşünüyorsanız ve de mtvde de avantaj yaştan dolayı 3.2 v6 motorda yoksa kesinlikle cayenne s alın derim hocam.performans açısından çok çok rahat edersiniz.fakat türkiyede yaşadığımız için maalesef gaz pedalına dikkatli basmak zorundayız.ilanları inceledim 2.ilandaki siyah jantlı cayenne s çok çok çok iyi,dehşet bir araba.o ilandaki olur olmaz ama fakat mutlaka siyah jant takın derim.ayrıca cayenne alternatif olarak da infiniti fx35 de bakın derim hocam.

Aynen hocam 2.ilan benimde dikkatimi çok çekiyor.Malum MTV dende kârım var
    Aracımı sattımmı tamamdır

• Cayenne S için Arka Fren Balata Takımı Sol Sağ 450 Tl arkadaşlar sizce uygunmu

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.