Şimdi Ara

PORSCHE CAYENNE S 4.5 955 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
6
Favori
41.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oronuror3

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-porsche-acill-sahibinden-porsche-cayenne-s-153122795/detay

Buyrun araçı aldım arkadaşlar garajda yatıyor aslan :)

Kazasız belasız 180 bin bakımını yaptırmayı unutma birde 7 kasayı tavsiye edermisin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanttnc

quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-porsche-acill-sahibinden-porsche-cayenne-s-153122795/detay

Kazasız belasız 180 bin bakımını yaptırmayı unutma birde 7 kasayı tavsiye edermisin?

Kardesim 180000 bakimini biraz acarmisin 730 Li aracimdi cok memmundum.Agir bakimlarini yaptirdigin zaman hic bir sıkıntısı olmayan bir arac.Benim aracim Lpg li idi.231 Hp iyide gidiyor kasa buyuk oldugu halde uzun yolda 35 kurus yakiyor

• quote:

quote:

quote:

Kardesim 180000 bakimini biraz acarmisin 730 Li aracimdi cok memmundum.Agir bakimlarini yaptirdigin zaman hic bir sıkıntısı olmayan bir arac.Benim aracim Lpg li idi.231 Hp iyide gidiyor kasa buyuk oldugu halde uzun yolda 35 kurus yakiyor

Bujiler , v kayışları , triger , şanzıman ve difransiyel yağları ve rutin bakım.

Şehir içi tüketim ne alemdeydi? Birde kronik arıza olan motor yakma ışığı yanıyormu?

• Hayırlı olsun.Fotoları bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mk4Ever.

Hayırlı olsun.Fotoları bekliyoruz

Foto ekliyorum
     PORSCHE CAYENNE S 4.5 955 PORSCHE CAYENNE S 4.5 955 PORSCHE CAYENNE S 4.5 955

• İspanyadan biri gelmişti arabalara ilgim olduğundan incelemiştim aracı biraz herşeyden önce tek bildiğim dehşet bi yakıt tüketimi var. O aracın şehiriçi ortalaması 21lt/100km idi yani benzini 5 liradan saydığımızda km başına 1 liradan fazla yakıyor. Lpg de de şehiriçi 70-80 kuruş civarı yakıt demek. Artı kasko ücreti rahat vardır 6-7 bin tl. Sigortası , bakımları derken bu araç sizden senelik hiç kullanmasanız bile 10bin tl yer. Bunu düşünerek alın bu tarz bir aracı. Elden çıkarması da şu dönemde kolay olmayacaktır.

Edit: Araç alınmış son sayfayı gözden kaçırmışım. Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler
    Kasko yaptırdınız mı ? Yaptırdıysanız ücretini öğrebilirmiyim merak ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagatayu -- 8 Şubat 2014; 22:15:18 >
  • oronuror3 O kullanıcısına yanıt
    Maşaallah hocam araç çok güzel duruyor hayırlı uğurlu olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grejuva007 -- 8 Şubat 2014; 23:01:20 >
  • 2.5 motor 8.2 lt yağ alıyor. 4.5 motora 200 tl bakım yapacak ustanın kapısında yatarım ben...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanayide bakımı 200 Liraya çıkar denmiş şoklardayım

Her eve Cayenne S lazım ..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bujiler , v kayışları , triger , şanzıman ve difransiyel yağları ve rutin bakım.

Şehir içi tüketim ne alemdeydi? Birde kronik arıza olan motor yakma ışığı yanıyormu?

Şehiriçi 50-55 kurus yakıyor Fakat büyük oldugu için şehiriçine girmeni önermem Park sorunu yaşıyorsun.Onun haricinde hiçbir sıkıntısı olmayan bir araçtır.
    Motor Arıza ışığı ilk senden duydum aracım da ışık yanmıyordu.Tek yanan ışık araçı çalıstırmadan müzik dinlediginde akü işaretiydi

• Hayırlı olsun tek eksisi vergi ve yakıt olsada ayrı bi havası var bu tarz araçların

S model mi aldınız 3.2 olan modelimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Narc0s3

Hayırlı olsun tek eksisi vergi ve yakıt olsada ayrı bi havası var bu tarz araçların

S model mi aldınız 3.2 olan modelimi

S modeli kardeşim

• Yıkayalım
     PORSCHE CAYENNE S 4.5 955

• Resimleri çektikçe koyuyorum ve motoru
     PORSCHE CAYENNE S 4.5 955

• Hayirli olsun araciniz kazasiz belasiz surusler dilerim

• Teşekkürler kardeşim

• kazasız belasız iyi günlerde kullanın.
  • oronuror3 hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın.

Bende 3.2 V6 sını almak istiyorum. Aracı beğendiniz mi nasıldır? Yol tutuşu, yakıtı ne kadar?
    Kasko yaptırdınız mı?
    İndirme kaldırma varmı araçta?
  • okanttnc O kullanıcısına yanıt
    VW motoru da mı 25.000'e toplanıyor ?

Edit : Ayrıca servis fiyatlarından bahsediyorsanız imzamda ki Fabia için servis parça-parça motora 20.000 tl gibi komik bir rakam çıkarmıştı.Sadece 3 tane pistona 2500 lira istemişlerdi.Ama gidip 3500-4000 liraya sandık motor alınıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gorod -- 10 Şubat 2014; 4:21:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gorod

VW motoru da mı 25.000'e toplanıyor ?

Edit : Ayrıca servis fiyatlarından bahsediyorsanız imzamda ki Fabia için servis parça-parça motora 20.000 tl gibi komik bir rakam çıkarmıştı.Sadece 3 tane pistona 2500 lira istemişlerdi.Ama gidip 3500-4000 liraya sandık motor alınıyor.

Ağzımdan vw motoruda 25bin tl ye toplanıyor demedim.

2005 fx35 infiniti aracın 25bin tl rakama toplanıyor dedim bu rakam yetkili servis değil , özel servis arkadaşım aracını çıkma krank gibi parçalarla 18bin tl rakamına toplattı.

İnfiniti servisi biz bu aracı tanımıyoruz bilmiyoruz diyorlar. Expertiz bile yapmadılar
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.