Şimdi Ara

Playstation varken Xbox alınır mı? (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
982
Cevap
6
Favori
53.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kırık ucuza ikinci el ps 4 alıp onda hikayeli oyunları oynarsın. xbox ı da online oyunlar ve game pass ile kulanırsın. bazı oyunlarda klavye fare desteği de mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodofran

kırık ucuza ikinci el ps 4 alıp onda hikayeli oyunları oynarsın. xbox ı da online oyunlar ve game pass ile kulanırsın. bazı oyunlarda klavye fare desteği de mevcut.
    Online oynamak için üyelik lazım Xbox gold:439 lira, ps plus:180 lira.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wake Up Lieutenant

Xbox One X'in 4k oynattigini soyleyen fanboylar elini yuzunu yikasin bir.

Bir konsolun 4k oynatmasi icin ekran karti tflops degerinin MINIMUM 7.4 olmasi gerekiyor.

Xbox One X ve Ps4 Pro'nun tflops degerine bakalim.

Biri 6

Digeri ise 4.2

Biri 4k'msi goruntu verir.

Digeri ise 2k

Sonucta 2'si de 2k oynatan cihazlar.

Zamaninda ps3 ve xbox360'in full hd goruntu verdigini zanneden arkadaslar vardi 0.40 tflops degeri ile.

Fakat ikisi de hd ready cikisli cihazlar.
    Ahaha bu nasıl saçma argüman yahu, 4k tetris için de mi MINIMUM 7.4 olması gerekecek? Oyundan oyuna değişir o.
  • quote:

1920p'yi 4k sanan kafa

4k hangi cozunurluhe tekabul ettigini arastirin once siz.
    "At the top of the stack sits Xbox One X, rendering natively on ultra HD displays and looking magnificent. Taking the runner-up position here is PlayStation 4 Pro, which uses a reconstruction technique - likely checkerboarding - to take a native 1920x2160 framebuffer up to 4K."

1920x2160 olan ps4 pro yalnız. Xbox One X doğal 4k diyor orada. Yani bildiğin 3840x2160.
  • quote:

1920p'yi 4k sanan kafa

4k hangi cozunurluhe tekabul ettigini arastirin once siz.
    Okuduğunu anla sen önce genç arkadaşım.

Bak burayı anlaman için ingilizce bilmene gerek yok. Ne diyor, native 4k on the X.

Rockstar's stunning technological achievement runs at native 4K on the X, and also delivers the smoothest performance.

Senin dediğin ps4 pro için. Hayır herşeyi bilmek zorunda değilsin sana doğrusunu anlatıyoruz, ne var yani hmm böyleymiş demek çok mu zor. Haksız olduğunda ölmezsin merak etme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x3x -- 20 Nisan 2019; 19:55:57 >
  • dark dragon kullanıcısına yanıt
    hiçbi dh ci gidip sitesinden almıyordur heralde live goldu. yıllık 200 tl civarına bulunabiliyor kod olarak.
  • Parası olan ikisini de alsın sonuçta hepsinin artısı eksisi var birbirini kapatir.

Eğer ki kendinize seçenek sunacaksaniz

Alirken ne için alıyorsunuz en önemli soru bu. Online oynarım sürekli diyen kişi kesinlikle Xbox One X alsın.

Yok ben single oynarim benim icin exclusive oyun önemli o zaman PS4 alıp geçin.

Bu tamamen kişinin zevkine/ihtiyacına göre değişir

Misal PC olmasa Xbox alırdım Forza ve Gamepass sistemini seviyorum EA access var. Ama PC varken Xbox almak mantıklı gelmiyor PS4 en azından single konusunda daha sağlam ve sevdiğim beğendiğim beklediğim oyunlar hep PlayStation da.

Umarım herkes istediği konsola kavuşur herkese hayırlı akşamlar

• Bir oyun yapimcisi oyle kafasina gore 4k oyun yapamaz.

Yapimcilar cihazlarin ozelligine bakarak oyunu yapar.

Once ps4-xbox icin oyun cikartilir hemen arkasindan ise oyun pc'ye port edilir...

Tflops hizi 6 olan bir cihaz icin 4k oyun yapilamaz. O tflops gucu ile En fazla 1800p civarlarinda olur. Otesi hayal.

Ps5 ve xb scarlett ile 4k devrimi baslayacaktir. Iste o zaman 4k oyunlar goruruz...

Ayrica bunu da goz gezdirin:

https://www.google.com/url?sa=i&source=web&cd=&ved=2ahUKEwjvpobDneDhAhWSsaQKHVI5D8wQzPwBegQIARAC&url=https%3A%2F%2Fsegmentnext.com%2F2018%2F07%2F16%2Ftrue-4k-30-fps-ps4-quality-tflops%2F&psig=AOvVaw16A44TEksx6UoqQZnVwmmC&ust=1555903278553677

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wake Up Lieutenant -- 21 Nisan 2019; 6:22:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Orta-üst seviye pc varsa kesinlikle alınmaz.
    Dedi ve aldı. :)
    Ne demişler, büyük lokma ye, büyük konuşma.

• GT_55 kullanıcısına yanıt
    😂

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Dedi ve aldı. :)
    Ne demişler, büyük lokma ye, büyük konuşma.

Alıntıları Göster
    En mantıklısını yapmışsın yakın zamanda ben de Playstation alıp şu beğendiğim bir kaç exc oyunu bitirip elden çıkartırım herhalde.
  • Digital foundry Xbox one x videolarına bakabilirsiniz. Tonla oyunu native 4k çalıştırdığını görebilirsiniz.

• 4k tv olsa exc disinda psnin yuzune bakmam :)))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

En mantıklısını yapmışsın yakın zamanda ben de Playstation alıp şu beğendiğim bir kaç exc oyunu bitirip elden çıkartırım herhalde.

Alıntıları Göster
    Ben elden çıkartma taraftarı değilim. Nesil bitene kadar ps ve xbox olmalı, yanında pc'de varsa değme keyfine. Oyuncu biri bence elinde imkan varsa tüm platfomlara sahip olmalı.Yok şu konsol çöp, yok pc'de oynanmaz, yok şöyle, yok böyle demek ile oyunların zevkine varamazsın.O yüzden ben oyun konusunda tüm platfromlara eşit mesafedeyim. Her platfromun kendine güzel tarafı var. Sadece nintendo tarafına sıcak bakmıyorum, oyunları bana hitap etmiyor.

• GT_55 kullanıcısına yanıt
    Switch ile oynamadığın sürece eksik oyun deneyimi yaşayacaksın. Legend of Zelda, Mario Odyssey oynamadan peşin fikirli olup, bana göre değil deme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 21 Nisan 2019; 19:6:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İdrak İstimlak

Switch ile oynamadığın sürece eksik oyun deneyimi yaşayacaksın. Legend of Zelda, Mario Odyssey oynamadan peşin fikirli olup, bana göre değil deme.
    Elbet iyi oyunlardır ama ben biraz grafik kalitesine önem veren biriyim. Switch o açıdan çok çok geri kaldı. Şimdi sadece zelda için de konsol almak işime gelmiyor.

• çok güzel bir konu olmuş başarılarınızın devamını dilerim

• ps4 daha mantıklı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Siz 4k gormemissiniz... 1800p'yi(3k) size 4k diye yutturuyorlar...

O 6 tflops degerle 4k ol mazzzzz...oynatsaydi microsoft alelacele xbox scarlett sinyalini vermezdi...

4k yeni konsollarda belli olacak...

Ayrica bir konsolun 4k olmasi icin gerekenler asagidaki linktr. Ingilizceniz varsa okuyunuz.

https://www.google.com/url?sa=i&source=web&cd=&ved=2ahUKEwjvpobDneDhAhWSsaQKHVI5D8wQzPwBegQIARAC&url=https%3A%2F%2Fsegmentnext.com%2F2018%2F07%2F16%2Ftrue-4k-30-fps-ps4-quality-tflops%2F&psig=AOvVaw16A44TEksx6UoqQZnVwmmC&ust=1555903278553677

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wake Up Lieutenant -- 21 Nisan 2019; 23:9:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.