D

Binbaşı
27 Ocak 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 324 (Bu ay: 4)
Gönderileri

casper excalibur g770 li bi model var. normal operada falan takılırken bi anda fan çalışmaya başlıyor. görev yöneticisinden bakıyorum sistem kullanıyormuş en çok sonra da opera. e sistemi kapatamıyoruz zaten. oyun falan oynamıyorum... bi tek torrentten program iniyor. bu bu kadar zorlar mı yav? nasıl kontrol ederim bunu?

ben bi halt yedim. 240 ssd 1 tb hdd var. sistem ssd kurulu. ama ben belgeler indirilenler ve videolar d de olsun diye bunların konumunu d yaptım ama şimdi vazgeçtim düzeltemiyorum.

görüntüyü atacağım. şimdi sadece indirilenler d de olsun istiyorum. o olmadı hepsi gene c ye dönsün problem değil. isimleri de düzelmiyor. nasıl yapacağım eskiye dönmenin bir yolu yok mu?

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/43/af/9f/43af9ff39b898111090df3cc18d3cb8b.png&t=0&width=480&text=1

mümkün müdür ekran kartı olmadan.

kendi ekran kartımı sattığım için sistemden görüntü alamıyorum şu an. idareten bi ekran kartı alayım diyorum sırf görüntü alsın yeter oyun vs oynamam.

sistem: gigabte b450m anakrt

ryzen 1600

8 gb 3200 mhz ram,

650 w psu

şimdi buna 20 liraya falan geforce fx 5200 128 mb falan taksam olur mu?

mınitör de bu https://www.hepsiburada.com/acer-ka242ybi-23-8-75hz-1ms-hdmi-analog-freesync-full-hd-ips-monitor-pm-HB00000QOHZE

psu için veya monitör vs. için ne gibi ara kablolar gerekir. ya da bu sistemden görüntü aldıracak en ucuz ekran kartı modellerini söyler misinzi

piyasası nedir şu aralar. temiz. 1 yıl önce aldım sadece oyun oyandım ilk aldığım zamanlar. sonra atandım zaman olmadı oyuna. satıp daha düşük modele geçeyim diyorum. temiz durumda garantisi var ama kutusu memlekette kaldı. kaça gider

r5 1600 rx 580 8 ramli masaüstüm var. ekranla 4.5 civarına almıştım 1 yıl önce. şimdi satsam sizce kaça satarım? satıp xbox series s geçmek mantılı mıdır.

i36006 gt 940mx 4 gb ram 500gb hdd. satsam kaça satarım şu ara. laptop?

aynı bilgisayarda Manjarodan windowstaki dosyalara erişim nasıldır?

lubuntudan erişebilyorum videolarımı vs. oynatabiliyorum ama manjarodan beceremedim. hiç bilmiyorum bu işleri sıfırdan anlatabilecek var mı

garantisiz düşünüyorum sizce hangisi ? zero 8 hariç modeller helio p22 veya p35 kullanıyor. ekranları da 720p. sizce onlardan alıp seneye ucuza elden çıkarıp tekrar güncellesem mi yoksa zero 8 alıp (g 90t var ve 1080p) en eline yüzüne bakılır telfon bu. bunu alıp uzun süre kullansam mı?

128 Infinix Zero 8 2150₺

128 Infinix s5pro 1620₺

64 İnfinix note7 1450₺

128 İnfinix note7lite 1570₺

128 İnfinix hot10 1500₺

64 İnfinix hot10 1430₺

garantisiz.2 yıl önce almıştım . satsam kaça gider? temiz sağlam duruumda.

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 1 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.001
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 670)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.395 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.