Şimdi Ara

Playstation varken Xbox alınır mı? (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
982
Cevap
6
Favori
53.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun fiyatlarına bakınca alınır gözüküyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dolar euro ne alaka anlamıyorum ki biz bu konsolları TL ile almıyormuyuz (?)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amerika dışında Xbox un yaygın olduğu bir yer yok. Ps dururken Xbox almak nedir
  • kesinlikle playstation derim ama bir gün xbox almayı düşünürsem bu kesinlikle forza horizon içindir =)
  • İlk 8dk izledim devam etmeye kalbim dayanmadı, 5 tane exc oyun için ps mi alınır diyo sonra forza için xbox alınır diyo,
    4k tv alabiliyorsa 4k sistem de alır diyor.
    Elle tutulur bir yanı yok ilk 8 dk nın.

Benim yorumum;
    Ps4pro alınır, aynı görüntü kalitesini veren ekran kartları ps4pro parasına satılıyor zaten işlemci ram vs girmiyorum bile.
    Xbox hem daha pahalı hem de exc oyun az hem 2.el oyun alım satımı yapamazsın kardeşlik var mı bilmiyorum varsa da yaygın değildir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir yanda yılın oyunu God of War un olduğu bir platform, diger yandan 60 metacritic ortalamalı Crackdown 3 lü bir platform. Tercih sizin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Persona_Non_Grata

Bir yanda yılın oyunu God of War un olduğu bir platform, diger yandan 60 metacritic ortalamalı Crackdown 3 lü bir platform. Tercih sizin
    Olsun en azından microsoft 4k oynatıyorum moruq deyip milleti sahte 4k ile kerizlemiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: jac0B0

İlk 8dk izledim devam etmeye kalbim dayanmadı, 5 tane exc oyun için ps mi alınır diyo sonra forza için xbox alınır diyo,
    4k tv alabiliyorsa 4k sistem de alır diyor.
    Elle tutulur bir yanı yok ilk 8 dk nın.

Benim yorumum;
    Ps4pro alınır, aynı görüntü kalitesini veren ekran kartları ps4pro parasına satılıyor zaten işlemci ram vs girmiyorum bile.
    Xbox hem daha pahalı hem de exc oyun az hem 2.el oyun alım satımı yapamazsın kardeşlik var mı bilmiyorum varsa da yaygın değildir.
    Ps4 pro = sahte 4k gerçek 30fps textureler Allah'a emanet, korsan imkanı yok psn e aylık para ödeyecez. Oyunlar ateş pahası. Exlusiveler olmasa alan enayidir derim.

Xbox one x en azından gerçek 4k gerçek 30fpsxdd. Exlusiveleri zayıf.

• Öncelikle yazım hatalarımdan dolayı bu konudaki arkadaşlarımdan özür dilerim Hugh_Laurie denen tabiri insan sıfatına koymadığım bu şahız haric sen kimsinde benim babalığımı sorguluyorsun evet yazım hatalarım var evet türkçe katili de diyebilirsin iş yerindeydim hızlı bir şekilde yazdım kontrol şansım olmadı ve hemen kaydedip çıkmak zorunda kaldım ama senin gibi ukala insan olmayan canlılar donanım habere dadanmışlar çok üzüldüm site adına.Sana çok farklı yazardım ama yazmıcam hatta öle yazardımki cezamıda alırdım bunada razı olurdum ama bunuda yapmıycam senin gibi ukala ahlaksız insalardan çok çekti bu ülke ağzını dilini topla yoksa o ağzına kendi çevrende sana toplatırlar kurduğun cümlelerin ağır bedelleri olur bu hayatta bu benim seni tehtit etmem değil, hayatında yara almaman için söylediğim bir laftır..Tekrardan herkeze saygılar ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Pardus- -- 14 Şubat 2019; 21:18:35 >
  • Neyse arkadaşlar biraz gerildim ama yaş ortalaması heralde beyin yaşının bayağa bir aşağısında ya sabır diyorum yaptığım son incelemelerle Mesut çeviğin son röportajında her oyunda olmasa bile(4k 60 fps) demesi beni cihazdan vazgeçiren bi etken oldu(ps4 proda aynı sonuçta) aynı şekilde ps tarafının türkçe seslendirme ve türkçe alt yazı desteği beni çok mutlu etti bu yüzden kararımdan vazgeçtim ve bende ps4 pro almaya karar verdim nisan sonu mart başı ps tarafının fiyat belirleme politikasının olduğu aralık nisanı beklesemmi yoksa ucuza 2600 tl civarlarında ithalat garantili ürünler var ne yapsam tam karar veremedim.Sglr
  • Hahahaha
    Korsan imkanı yok diye bir kriter mi çıkmış 😃
    Psn e aylık para ödüyosun da boşa mı gidiyor?
    Her ay 2 oyun bedava!
    Seçili oyunlara özel ps plus indirimi var.

Son indirimden yıllık 140tl ps plus aldım 12x2 oyundan 24 oyun demek! Oyun 5,83tl maal oluyor.
    Şubat oyunları; Hitman , For Honor; yani boş oyun hediye etmiyolar!

Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jac0B0 -- 14 Şubat 2019; 21:54:44 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jac0B0

Hahahaha
    Korsan imkanı yok diye bir kriter mi çıkmış 😃
    Psn e aylık para ödüyosun da boşa mı gidiyor?
    Her ay 2 oyun bedava!
    Seçili oyunlara özel ps plus indirimi var.

Son indirimden yıllık 140tl ps plus aldım 12x2 oyundan 24 oyun demek! Oyun 5,83tl maal oluyor.
    Şubat oyunları; Hitman , For Honor; yani boş oyun hediye etmiyolar!

Edit: imla
    Türkiye gibi almak istediğin ürünü kafadan 6 kat pahalıya aldığın ülkede korsan da kriterdir.

Psn kendi istediği oyunları veriyor. Bizde dolanıyoruz ps forumunda herkes şikayetçi oyunlardan.

Aslında oyunlar için değil online oynamak için veriyorsunuz o parayı bu da bal gibi gerçek psn iniz yoksa online yok.

Bak mesela duramadım rdr2 yi aldım sadece diğer exlusive oyunlar için ps4 ün sürümlerinin kırılmasını bekliyorum.

Eğer her istediğim oyunu orjinal alıyor olsaydım. İmzamdaki sistemin s sini toplayamazdım. 22 yaşında öğrenciyim

• Galibi olmayacak tartışmaya bende katılayım.

Ps4 ün tek artısı bence özel oyunları. Bunun haricinde ne ısınınca kasan kasası ne de dandik gamepadi için çekilecek gibi değil ps4

F2p oyunlarda psn plus istememesi ve daha kalabalık toplulukta son artıları ps4ün

Xbox ise donanımı sessiz, gamepadi çok rahat. En büyük artısı ise gamepass ve ea access.

One x alırsanda en iyi görüntü onda.

Ps4 bence pc nin yanında ikinci bir oyun makinesi olabilir ancak. Xbox ise ana platform olarak kullanılabilir.

Yalnız xbox live bazen delirtebiliyor. Çok önemli bir eksi bu bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox One X'in 4k oynattigini soyleyen fanboylar elini yuzunu yikasin bir.

Bir konsolun 4k oynatmasi icin ekran karti tflops degerinin MINIMUM 7.4 olmasi gerekiyor.

Xbox One X ve Ps4 Pro'nun tflops degerine bakalim.

Biri 6

Digeri ise 4.2

Biri 4k'msi goruntu verir.

Digeri ise 2k

Sonucta 2'si de 2k oynatan cihazlar.

Zamaninda ps3 ve xbox360'in full hd goruntu verdigini zanneden arkadaslar vardi 0.40 tflops degeri ile.

Fakat ikisi de hd ready cikisli cihazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wake Up Lieutenant -- 17 Nisan 2019; 17:7:31 >
  • 602 liran hazır mı?
  • Xbox One X sessiz az ısınıyor ve daha performanslı birde gamepass ea var.

PS4 özel oyunları , Türkçe desteği ve kırılabilir olması ile onplanda.

One X alan adam oyunculuğu tamamen oraya yıkmak için alabilir. Ama iyi bir PC varsa PS4 pro daha mantıklı .

Ama 6 ile 4.2 arasında ciddi fark var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wake Up Lieutenant

Xbox One X'in 4k oynattigini soyleyen fanboylar elini yuzunu yikasin bir.

Bir konsolun 4k oynatmasi icin ekran karti tflops degerinin MINIMUM 7.4 olmasi gerekiyor.

Xbox One X ve Ps4 Pro'nun tflops degerine bakalim.

Biri 6

Digeri ise 4.2

Biri 4k'msi goruntu verir.

Digeri ise 2k

Sonucta 2'si de 2k oynatan cihazlar.

Zamaninda ps3 ve xbox360'in full hd goruntu verdigini zanneden arkadaslar vardi 0.40 tflops degeri ile.

Fakat ikisi de hd ready cikisli cihazlar.
    Elini yüzünü sen yıka bence
    https://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2018-red-dead-redemption-2-face-off

• x3x kullanıcısına yanıt
    1920p'yi 4k sanan kafa

4k hangi cozunurluhe tekabul ettigini arastirin once siz.

• elimde 1.nesil ps4'de var , dün akşam one S aldım (forza için )
  • Öncelikle Herkese Selamlar,

Ps1'den ps4'e kadar çıkarttığı bütün konsollaa sahip olan birisiyim o yüzden bana cevap verirken 2 kere düşünsün cevap verecek arkadaş.

2018 Agustos ayından beri XBOX ONE X kullanıcısıyım.

1- Kardeşlik var mı diye sormuşlar HAYVAN GİBİ var efendim hemde herkes
    yapıyor ayrıca azımsanmayacak kadar da TÜRK kullanıcı var hatta 1 GOLD LIVE üyeliğini 4 kişi bile kullanabilirsin gidip internette bakın nasıl yapılacağına.

2- Öyle indirimler yapıyor ki kusura bakmayın PS Plus a verdiğiniz paraları gidin çöpe atın güncel bilgi veriyorum şuan 3 aylık GAME PASS sadece ve sadece 5.99TL ! n11'de kampanya var 3 aylık üyelik alana 3 aylık üyelik bedava fiyatını unuttum 145 mi 175tl mi o civarlarda

3- Game Pass diye bir özellik var her ay en az 3 4 oyun ve bu oyunlardan 2 veya 1 tanesi PSN'de hayvan gibi fiyatlara satılan oyunlar
    oyunlara buradan bakabilirsinizhttps://www.xbox.com/tr-TR/xbox-game-pass

4- Tam olarak 4K Oyun listesini de buradan bulabilirsiniz.https://www.xbox.com/tr-TR/games/xbox-one/xbox-one-x-enhanced-list

Bazı oyunlar 118gb'lara kadar çıkıyor boyutları.

5- Gamepass aboneliğiniz boyunca bu oyunların hepsi bir nevi kiralık olarak sizin oluyor aboneliğiniz bittiğinde oyunları oynayamazsınız ama neredese 2 ayda 1 kampanya yapıyor mesela bundan önce 1 aylık gamepass ve gold live üyeliği sadece ve sadcece 1TL yazıyla bir türk lirası idi inanmayan var ise alım bilgilerimi kendisine resmini atabilirim.

6- EA Access diye bir güzellik var neredeyse 2019 hariç çıkan bütün EA oyunları BEDAVA yıllığını sadece ve sadece 59TL ye aldık bunu da 2 kişiye bölün.

7- Battlefield5 çıktıktan tam 1.5 ay sonra GÜNCEL BİR OYUNU 118TL ile türk oyunculara sunup EA access olanlara da ekstra bir indirim daha yapıp sadece ve sadece 106TL'ye aldık arkadaşımla forumda battlefield konusuna bakar iseniz fiyatın gerçekliliğini görebilirsiniz yine inanmayan var ise fiyatı atabilirim.

8- PS sisteminde ki gibi bir kredi kartı tanıtmak için hayvan gibi adres sormuyor olması başlı başına güzel normal adresini yaz hatta istanbul türkiye yaz ve kart bilgilerini gir istediğiniz al.

9- 4K bir tv'niz ekranınız yoksa o cihazı almayın boşu boşuna çünkü bir işe yaramaz ama 4k bir ekranınız veya monitörünüz var ise alın keyfinize bakın hayvan gibi grafiklere sahip.

10- Bazen FAN'a kulaığınızı dayıyorsunuz yahu bu alet çalışıyor mu diye çünkü hava kanalları okadar çok ki cihaz hep soğuk durumda ve sistem o kadar güçlü ki cihazdan minimum ses çıkıyor cihazından fazla ses çıkan var ise garantiye göndersin.

11- Asıl şimdi size can alıcı yeri söylüyorum hazırsanız :)

Cihazınızda problem mi var? Girin xbox un yardım sayfasına ürün garanti bilgilerinden öncelikle cihazınızın arkasında ki model numarasını girip garantisi devam ediyor mu diye kontrol edin baktınız ediyor.

Hemen microsoft da hazır olan arıza kaydınızı oluşturun 1 2 günde onaylanıyor daha sonra (şuan okuyacaklarınız gerçektir gözleriniz yanılmasın) bir kurye zilinize basıp CİHAZINIZI teslim almaya geliyor yanlış okumadınız siz cihazı oraya buraya götürmüyorsunuz bizzat evinizden teslim alıyorlar. ( HARDDISK problemin vardı tam 1.5 hafta da CİHAZ sıfır cihaz ile değişti)

12- Yine aynı sayfadan cihazınızın tamir sürecini takip ediyorsunuz.

kısaca xbox ın güzellikleri bu.

Unutmadan emin olun xbox'ın kumandığı el yormuyor ps4 kolu cidden çok fazla el yoruyordu.

Sağlıcakla kalın...

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.