Şimdi Ara

Playstation varken Xbox alınır mı? (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
982
Cevap
6
Favori
53.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Xbox'daki gelişmeler sonucunda konu Xbox varken PS alınır mı olarak şekil değiştirmiş.
    Bende her iki cihaz da yok. PS4 kullanan tanıdıklarım var ancak onlar da sın zamanlarda yeni oyun alamamaktan şikayetçiler. Özellikle kurlar iyice artınca ciddi maliyetler çıkıyor. Genelde BF türü oyunlar oynarım. Birkaç denemem oldu PS4 üzerinde. PC'deki kontrol kesinlikle yok. Kullanılan joystickler zaten bu tür oyunlar için değil. Araba yarışı falan gibi konsol kollarına uygun oyunlardan zevk almak mümkün. PES oynarken çok iyi kullanan arkadaşım bile BF 1 ve V oyunlarını oynayamayıp cihazdan sildi. Xbox deneyimleme şansım olmadı mağazalar dışında. Joystick kullanımı daha rahat diye yorumlar okudum. Sanki Xbox bir tık avantajlı görünüyor yeni konsol alacaklar için.

• Ayva kullanıcısına yanıt
    Benim kardeşimde ps4 var üstad. Pcde severek oynadığım monster hunter worldü , kardeşimin konsolunda deneyeyim dedim. Yemin ederim nefret ettim. Pcdeki akıcılığa alıştıktan sonra hakikaten soğudum iyice konsoldan. Görevi kuruyorum, harita yükleme ekranında beklemekten bunaldım. Pcde 400 saat oynadım, ps4te bu sürenin ciddi bir kısmı yükleme ekranında beklemekle geçecekti eğer konsolda oynuyor olsaydım. Konsolun güzelliği, kompakt yapısı ve bazı exclusiveler. Exclusive oyun meselesi de ayrı bir tartışma konusu. Bu kadar konsol karşıtı gibi görünmeme rağmen, ps5 daha önce bahsettiğim sorunları çözerse şans vereceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.