Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (810. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 808809810811812
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yazdıgım attgımı yazılarda alıntılar yaparım
    makına daha yenı cıktı aldık denedık kullanmadıgım urunu yazmam farklar ve oranlama yaptım yıne aynı seyı yazıcam sıfırdan kesınlıkle ps4 pro -
    ps4 satıp almaya deger mı?? sende bır foto vıdeo koy farkı gorelım ozaman onumuzdekı ay konusalım satıs rakamları bakalım ne kadar olacak eger ps4 satıs rakamlarına yanına yanasamazsa oyun fırmaları ılgısı ne olacak gorucez malıyet altına gırecekler mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MADENLI -- 2 Aralık 2016; 10:27:15 >
  • 1080P de monitorde oynuyorum , Her şey olması gerektiğinden çok daha mükemmel .Akicilik olsun detaylar olsun üst düzey . Arada çok rahat bir nesil daha fark oluştu . Bu saatten sonra konsol alacaklar mutlaka Pro alsınlar . 4k TV olmasada kesinlikle Pro alınmalı . Titanfall 2 yi bitirdim en son yaşadığım en iyi deneyimlerden biriydi .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps4 Slim var bende Ps4 Pro ya geçmeye değer mi 4k 30 fps yerine 1080p 60 fps secebiliyormuyuz oyunlarda 4k tv im yok da

• ps4 pro red dead 2 ve dead stranding te iyi iş yapacak yeni video prodan alınmış

bu oyunlar çıktıktan sonra bende proya geçiş yaparım
  • Hocam 4k tv yok ama değer mi sizce pro ya geçmek :/

• Pro dan bluetooth ile herhangi bir bluetooth özelliği olan hoparlörden (taşınablir veya soundbar vb.) ses alma şansımız var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: koroglu69

Bende sonunda pro aldım fıfa 2017 denedım normal 1080 p tvde ama ben bi fark göremedım 4 k nasıl oluyo denemeden bişe diyemem artık ama dedıgım gıbı hıc bı fark yokdu fıfa 17 de

4k'da fark böyle oluyor. Hani fazla fark yok diyenlere, sorduğumuzda cevap veremeyenlere gelsin.
    Ps4

Ps4 Pro

• Rgb ve yuv420 farkı.

Yuv420

Rgb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 2 Aralık 2016; 11:52:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Rgb ve yuv420 farkı.

hangisi rgb :) alttaki rgb ise daha net ugur abi

• quote:

Orijinalden alıntı: xYaKuBux

1080P de monitorde oynuyorum , Her şey olması gerektiğinden çok daha mükemmel .Akicilik olsun detaylar olsun üst düzey . Arada çok rahat bir nesil daha fark oluştu . Bu saatten sonra konsol alacaklar mutlaka Pro alsınlar . 4k TV olmasada kesinlikle Pro alınmalı . Titanfall 2 yi bitirdim en son yaşadığım en iyi deneyimlerden biriydi .

Olay tamamiyle bu. Millet Uhd color hdr rgp yuv ile uğraşıyor resmen beyin fırtınası yaşattılar insanlara.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alttaki rgb, üstteki yuv420. Görüldüğü gibi rgb hem daha net hem de renk doygunluğu daha iyi.
  • GT_55 kullanıcısına yanıt
    hocam cekılen mesafe 5 cm herhalde pıksellerı tek tek saydım oynama mesafesı en yakın 2 mt olur gozler kayar yoksa anlamak ıcın pıksel pıksel sayarsak zaten gelen pıksel fazla benım cektıgım fotolar 2mt mesafeden cektım ınan kac kısı cagırdım kontrol ıcın benım gozdemı sorun var yumusatma dısında ben fark goremedım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MADENLI -- 2 Aralık 2016; 12:10:23 >
    Hocam uzaktan çekermisin aynı görüntüyü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MADENLI

hocam cekılen mesafe 5 cm herhalde pıksellerı tek tek saydım oynama mesafesı en yakın 2 mt olur gozler kayar yoksa anlamak ıcın pıksel pıksel sayarsak zaten gelen pıksel fazla benım cektıgım fotolar 2mt mesafeden cektım ınan kac kısı cagırdım kontrol ıcın benım gozdemı sorun var yumusatma dısında ben fark goremedım

Yakından çekilmeden kasıt, farkı göstermektir. Yoksa 3 metreden çekilen resimden ne farkı göremeyi umuyorsunuz. Canlı göz ile aynı mı olacak.O yüzden yakından çektim.Tv 60 inç olduğu içinde oturduğum 3.5 metre mesafeden farkı net bir şekilde görebiliyorum.Aynı bu yakından mesafe çekilen resimdeki gibi fark görüyorum Ayrıca oturduğun mesafe , kullandığın panel ve boyutu hakkında sorduğum sorulara cevap vermemişsin.
    tamam oturdugunuz mesafeden rıca etsem cekermısın 3.5 mt gorelım farkı kasıt yok aradakı farkı cıkarmak ıcın pıkseller saymak mı gerekıyor dogal goruntu 60 ınc cıhazda zaten 3-4 mt ızlenır 1 saat sonra sonra yakından farkı gormek ıcın oynarsak sası kalkarız denedıgım cıhazlar 55 ınc lg 4k 55uh850 -55ub850 mesafe 3 mt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MADENLI -- 2 Aralık 2016; 12:42:39 >
  • Yılbaşı kampanyasıyla hediye dualshock 4 ile gelsede hemen alsam.Acayip pustum bekliyorum 10 kasımdan beri.

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Alttaki rgb, üstteki yuv420. Görüldüğü gibi rgb hem daha net hem de renk doygunluğu daha iyi.

aynen abi fark belli

• İlgilenen varsa kojima'nın yeni oyunu pro'da doğal 4K olarak geliyor.

http://powerupgaming.co.uk/2016/12/02/kojimas-death-stranding-to-run-at-native-4k-on-ps4-pro/

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

İlgilenen varsa kojima'nın yeni oyunu pro'da doğal 4K olarak geliyor.

http://powerupgaming.co.uk/2016/12/02/kojimas-death-stranding-to-run-at-native-4k-on-ps4-pro/

Pro alınmaz kardeşim ps4 ile arasında fark yok :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • adam diyorki biraz mesafeli cek
    otekide diyoki nasil fark gorecem
    okurken karnima agri girdi
    ps2 den ps3 e gectigimiz zaman nasil sasirdik kaldik oyle
    cunku ps3 gucluydu
    burda procular boyle bir gecis olmus gibi anlatiyo
    arkadas neden insanlari kandiriyorsunuz
    burdaki insanlar o grafiklere 5 dakika dikkat eder sonra online oynar
    ama sanirsin pro ile cag atladik
    hee gulum hee cag atladik

• 
Sayfa: önceki 808809810811812
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.