U

Binbaşı
29 Kasım 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 34 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar, geçen ay hb den arctis 3 aldım pubg ve cs oynamak için. SS engine programını kullanamayacağımı indirdiğimde öğrendim. Sesleri en yüksek yaptığım halde ayak sesleri vb cok az geliyor. Kuzenimde de siberia 200 var onu kullandığımda sesin az olduğunu fark ettim. Anakartım ASUS TUF b450 plus gaming. Yardımcı olabilcek var mı?
HB 2018 model icon paket opsiyonel olmayan ekranlı aracımda bazen arabayı çalıştırdığımda ekran açılmıyor. Müzik sorun değil ama geri görüş kamerasını kullanamıyorum. Bu sorunu yaşayanlar varsa yardımcı olabilirler mi?
İki telefon arasında kaldım.Android 2.3 den beri Android in her sürümünü kullandım. iOS a geçilmeye değer mi yoksa Android den devam mı birde Samsung un updateleri geç sunması olayı devam ediyor mu şuan Sony kullanıyorum ve gayet hızlı geliyor.
merhabalar, 0212 li bir hattan arandım ve kendilerinin kartal yuvasından aradığını ve şampiyon olduğumuz için 1903 taraftara özel hediye paketlerinin olduğunu söylediler. 3 yıldızlı yeni forma, bi tane şampiyonluk bayrağı ve ismimin yazılı olduğu atkı yollayacaklarmış ve sadece 150 tl olduğunu söylediler. Ben böyle bir kampanya yaptıklarını bilmediğimden dolayı tedirgin oldum. Ödeme kapıdan olduğu için kabul ettim ama bilgisi olan varsa yardımcı olursa cok sevinirim. Dolandırılmayalım 2 yıldızlı formayla
Steamden jackpot sitesine skin aktarımı yapamıyorum arkadaşlar. Hata :mobile authenticator enabled gibi şeyler yazıyor. Yardım edebilecek var mı?
Arkadaşlar 71 ekran Monitör Tv yazıyor Lg servisini çağırmama gerek var mı kurulum için yoksa kendim kursam da olur mu ?
Xperia X mi yoksa Galaxy Note 5 mi sizce hangisi daha iyi bugün telefon alicamda
Yeni reklamlarda Kaan Kural ı ve Nba görüntülerinin görünmesi ile böyle birşeyler olabilir gibi geldi
Arkadaşlar bütün oyunlarda bu hatayı alıyorum oyun çöküyor lütfen yardımcı olun
Arkadaşlar 4 kişiye kadar oynanabilir split screen oyun önerisinde bulunabilir misiniz şimdiden çok teşekkürler :D
Hakkında
Forum İmzası:
Hakkımda:
PSN ID:umutcansahin

XBLA GT:umutcansahin45

NOT:Playstation 3 ve Xbox 360 yok.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Operatör
Türk Telekom
ISS
D-Smart NET
Oyun Platformu
PC
Klima
BEKO
Notebook
Lenovo
Dünyadan Futbol
FC Barcelona
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.470
İkinci El Bölümü Mesajları: 14
Konularının görüntülenme sayısı: 113.636 (Bu ay: 377)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 84 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.