Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (808. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 806807808809810
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tutankenshta

sağdan soldan duymuşsun 4K çalıştıramaz sanıyorsun... PS4 Pro 4K 30 fps garanti çalıştırıyor... asıl numarası 4K 60fps oyunlar... muhtemelen PS5 2019~2020 gibi çıkınca 8K 60fps çalıştırır... 8K tvleri hepten unuttunuz heralde...

Gerçekten inaniyor musun buna 1070 in zor 4k 30 fps vermesinden sonra?

Kendinizi kandirmayin 1080p 60 fps oynarız ama 4k da anca low açabileceği için tercih edileceğini sanmiyorum.Ürünü bende alacağım stok gelince. İnşallah hakkını verir 2 sene konsol daha çıkmasın tek isteğim bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Psn de Rise of the Tomb Raider indirime girmiş 89 TL nasıl bir oyun önerir misiniz?

• ad:Afda Ulan okuyorumda şunlarıda bir zamanlar küçükken bizde böyleydik elimzde bir cihaz varken diğerini alamıyosak karalardık kötülerdik o şeyi şimdi aynı şeyi yapıyorlar neymiş PRO alınmazmış ulan 1080p de birisi 30 birisi 60 fps vericek bundan sonraki oyunlarda birisi çok daha iyi görüntü birisi çok alt görüntü vericek donanımsal fark da uçurum var aralarında maddi durumu el verenler bunların yorumunu okuyup sakın a ps4 felan alıp hata yapmayın arkdaşlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende 48 inc samsung ju 7500 modeli var bu tv de hdr desteği var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: EmreYlmaz1

ad:Afda Ulan okuyorumda şunlarıda bir zamanlar küçükken bizde böyleydik elimzde bir cihaz varken diğerini alamıyosak karalardık kötülerdik o şeyi şimdi aynı şeyi yapıyorlar neymiş PRO alınmazmış ulan 1080p de birisi 30 birisi 60 fps vericek bundan sonraki oyunlarda birisi çok daha iyi görüntü birisi çok alt görüntü vericek donanımsal fark da uçurum var aralarında maddi durumu el verenler bunların yorumunu okuyup sakın a ps4 felan alıp hata yapmayın arkdaşlar

4k tvsi olmayan insanların 700 tlsini sokağa at diyorsun resmen yazıklar olsun

• makta06 M kullanıcısına yanıt
    Hemen al hiç düşünme bile
  • sen kendini kandırma oyunları gereksiz detaylı ful detay ayarlarsan tabi PS oyunu ile pc oyunu aynı değil ki... mükemmel grafik 4K ve 30fps yapıyorlar yine size yaranamadılar...
  • ps4 pro en uygun fiyata nerede bulabilirim? yardımlarınız için teşekkürler...
  • firefoxx F kullanıcısına yanıt
    Vatanbilgisayar magazasına git. Diğer şubelerde varsa parasını önden ödeyip getirtiyorlar.

• 4k tv si olan ps4 pro sahibi arkadaşlar yardımcı olur musunuz goruntu ayarları ile ilgili
    48 inç samsung ju 7500 modeli tv var
    Hdr destekliyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: firefoxx

ps4 pro en uygun fiyata nerede bulabilirim? yardımlarınız için teşekkürler...

Şuanda 1699 dan ucuz ps4 pro yok malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

4k tv si olan ps4 pro sahibi arkadaşlar yardımcı olur musunuz goruntu ayarları ile ilgili
    Hdr destekliyor mu

Dostum sanırım desteklemiyo ya ama burdan bi bak istersen yanlış yönlendirmeyimhttp://ca.rtings.com/tv/reviews/by-features/hdr/best
  • quote:

Orijinalden alıntı: PisObit

quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

4k tv si olan ps4 pro sahibi arkadaşlar yardımcı olur musunuz goruntu ayarları ile ilgili
    Hdr destekliyor mu

Dostum sanırım desteklemiyo ya ama burdan bi bak istersen yanlış yönlendirmeyimhttp://ca.rtings.com/tv/reviews/by-features/hdr/best

Video çıkış ayarlarında ne yazması lazım
    Video çıkış bilgilerinde
    Çözünürlük: 3840×2160 - 60 hz
    Renk formatı: rgb
    TV nizdeki hdr: 2k/ 4k destekli
    Hdcp: 2.2
    Böyle yazıyor şimdi destekliyor mu acaba
    Destekliyorsa böyle mi yazması lazım

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Destekliyor hocam en iyi değerleri almışsın
  • quote:

Destekliyor hocam en iyi değerleri almışsın

Son bir soru daha soracam aklımda kalmasın
    TV nin görüntü ayarlarına girdim
    Hdmi uhd color yazan yere girdim orda şöyle birşey yazıyordu bu modu ayarlamadan önce hdmi kablosunu tv den çıkarmanız gerekir diye yazdı
    Ben hdmi kablosunu çıkarmadan yaptık o ayarı kesin oldu yani değil mi burda böyle yazınca acaba o yazan yere göre mi yapsaydım diye aklımda kaldı yani herşey doğru değil mi biraz saçma bir soru oldu ama

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Yok hiç bi sorun olmaz ben hem makina hem tv açıkken yaptım sıkıntı olmaz zaten hdr destekli oyunlarda anlarsın üstte yazıyor bu oyun hdr destekliyor diye örnek uncharted 4
  • Bir haftadir su konuyu sıkı takip ediyorum ps4 sahibiyim full hd lcd tv de oynuyorum ama prerformansa onem veriyorum pro almaya deger mi?? Xbox scorpio alicam seneye ve o zamanlar 4K tv alicam ama su an pro yu alsam lcd tv de oynucam...BF1 oynuyorum en cok pro 1080p de high detay mi oynatiyor?? ps4 900p de oynattigini dusunursek almaya deger mi pro yu???

• quote:

Orijinalden alıntı: Cpt_Vader

Madenli---bu konunun trollüdür.dont feed troll.

Adam sabahtan beri hala ps4 proyu kötülemeye çalışıyor,pro sahiplerini sinirlendirmeye çalışıyor,sorunca ben sadece ps4'ten geçilmeyeceğini anlatmaya çalışıyorum diyor.

1 defa fikrini belirtirsin de bu arkadaş herkese cevap verip aynı şeyi 10 defa yazıyor
    Hele bir cevabımda pro sahiplerini üzecek bir haber attım nasıl sevindiyse aynı haberi 4-5 kere paylaşmış bazen kendini tutamamış ardarda aynı şeyi paylaşmış

Hatırlatma alıntısıdır bu troll arkadaşı beslemeyin. Adam hala günde konuya 10 civarı mesaj atarak proyu karalıyor(neden bilmiyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt_Vader -- 2 Aralık 2016; 1:12:42 >

• quote:

Yok hiç bi sorun olmaz ben hem makina hem tv açıkken yaptım sıkıntı olmaz zaten hdr destekli oyunlarda anlarsın üstte yazıyor bu oyun hdr destekliyor diye örnek uncharted 4

Teşekkürler cevap için

• tutankenshta kullanıcısına yanıt
    çok güçlü ps4 pro öyle böyle değil ama bu önemsiz değil mi? Konsol için özel oyunlar ve rahatlığı önemlidir,donanımı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LinkX -- 2 Aralık 2016; 2:45:14 >
  • 
Sayfa: önceki 806807808809810
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.