Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Piyasa YALANCI dolu..ilana dikkat!..Honda Civic.

20
Cevap
0
Favori
471
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> Piyasa YALANCI dolu..ilana dikkat!..Honda Civic.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    973 Mesaj
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-assubaydan-civic-otomatik-60.000-km-279451585/detay/

Linkte ki araca ben niyetlendim;ankara lı assubaya gitmiş ki ben zannetmiyorum bu şahsın assubay olduğunu..aracı 40500 gibi bi fiyata aldı; araç istanbul aracı ;1 . 03.2016 da sarıyer de ruhsat değişimi yapılmış..utanmadan oraya araç 2010 dan beri ankara da yazmış... pes....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghostiki -- 7 Mart 2016; 11:36:03 >

|
    |

:::::DH MITSUBISHI TAKIMI:::::
    2006 COLT INVITE- 2006 AVENSIS VVT-I-2012 FB7 CiViC
  • Yüzbaşı
    718 Mesaj
    Link açılırken garip hatalar veriyor. Zar zor açtım.
    Askeri personeller özellikle uzman erbaşlar bu işin ticaretini yapıyor. Araç alıp satıyorlar.
    Ben de zamanında araç alayım diye aradığım 5 kişiden en az 2 si askeri personel çıkıyordu.

Bu işi galerici gibi yapan adam galerici gibi dolandırıcılık da yapar.
    Gerçekten kimseye güven olmaz.
    Alacağınız aracın yetkili servis belgelerini dahi isteyin.
    Her şeyi araştırın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

linki güncelledim...
    |
    |
    cesmuru kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    973 Mesaj
    ya astsubay yazamayan astsubay olabilir mi???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghostiki -- 7 Mart 2016; 11:59:00 >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    46 Not
    Assubay ne

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    açıkçası bu kasa civic araçlara olan talep o kadar fazla ki. ticaretini yapan adamlar da bir şekilde dolandırıcılığını da kolayca yapıyor. bizim bir tanıdığa 20 yıllık galerici arkadaşı pert bir civic sattı. az daha kan dökülecekti.
    |
    |
    Assubay mi
    Millet uc kagit.

Bakinizbu da ilk sahibi diyir ama degil
    . telefonda konusurken dedim ki bu hafta tescil edilmis. Sonra yok ben evle takas ettim daire karsiligi aldik bla bla bla

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-ilk-sahibinden-servis-bakimli-cok-temiz-ve-boylesi-yok-garantili-274538520/detay

Orijinalden alıntı: erkmenson

Assubay mi
    Millet uc kagit.

Bakinizbu da ilk sahibi diyir ama degil
    . telefonda konusurken dedim ki bu hafta tescil edilmis. Sonra yok ben evle takas ettim daire karsiligi aldik bla bla bla

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-ilk-sahibinden-servis-bakimli-cok-temiz-ve-boylesi-yok-garantili-274538520/detay

adam ilk sahibinden almış ama satmak için almış yani kullanmamış, bence bunda üçkağıt yok
    |
    |

• Yarbay
    11934 Mesaj
    öyle bi meslek yok inanmayın
    |
    |
    Bizim Ankara'daki şirket adına kiralık araçlar İstanbul'dan kiralandığı için, Plakaları İstanbul plakası. Aynı şekilde İstanbul'da şirketin sahibi olduğu arabalar, şirket Ankara şirketi olduğu için Ankara plakalı.

Neredeysem orada işlem yaparım. Yani. İstanbul plakalı bir arabayı 5 yıl Ankara'da kullanmış olabilir, al-satçılık yapan bir astsubaya arabamı satabilirim. Astsubay da 4000TL yukarısına ilana koyabilir. 2008 model bir arabayı 44.000TL yapan şey nedir, ben onu anlamam, bilmem ve ilgilenmem. Ancak adam yalan söylüyor gibi bir algıya kapılmadım ben.

Aslında bu al-satçılığı biraz olsun engellemek için kanunda bir düzenleme iyi olur. Yılda 4 araç limiti gerekirse 2'ye (çok ekstrem olabilir, 3 olsun hadi) düşsün. Yılını doldurmadan satılan araç da alış fiyatından yukarıya satılırsa, aşan tutar gelir kabul edilsin ve gelir vergisine tabi olsun. Biraz olsun al-satçılığı zorlar böyle bir yasa. Bu sefer al satçı noterde aldığı fiyattan yüksek bedele almış gibi gösterip, satarken de sattığı fiyattan düşük bedele satmış gibi göstermeye çalışacak. Her satıcı, her alıcı bunu kabul etmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huseyin-ZST -- 7 Mart 2016; 13:21:03 >
    |
    |

• Yarbay
    2917 Mesaj
    Aklınca memur araci imajı yaratmak istemiş 'Assubay'

|
    |

Avensis elegant extra
  • Yüzbaşı
    981 Mesaj
    O kadar kazalı araca 40 500 vererek hayatinin kazığını yemiş bu paraya da ne arayan olur ne soran.. elinde patlar bu araç geçmiş olsun astsubay.

|
    |
    3474 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

assubayın ne özelliği varmış

hergün sabah sporu,bilimum askeri techizat eğitimleri ile muayyer olmalı.
    |
    |

|
    |

bende çok niyetlendim bu araca;ama kendim LPG taktırıp 2-3 sene binecektim..Açıkçası bu kadar hasarla çok al -sata gelebilecek bi araç değil;benim eşim acemi o yüzden hasaarlarına fazla takılmadan kullanırım diyordum...ama piyasada keklenecek keklik çok;kesin kendini kurnaz sanan başka bi ankara lı alır..
    |
    |
    beratgazi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1842 Mesaj
    Arabayı fiyatı uygun şekilde alıp, piyasasında veya piyasasından yüksek satmaya çalışan kişilere duyulan nefret neden bir türlü anlamam.
    İnsanlar dolandırıcıysa eyvallah da. Sırf al-sat yapıyor diye sevilmemesini anlamış değilim. Bu kişiler kasaba manava falan da kızıyor mu acaba? ucuza alıyorsun kar koyup satıyorsun diye. (sözüm dolandırıcıları, yalancıları kapsamaz.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahin261 -- 7 Mart 2016; 14:42:01 >
    |
    |
1
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
Blogio
haberler
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.