Şimdi Ara

Pink Floyd The Endless River (New Album)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bundan önceki albümlerini neredeyse 25 yıl önce çıkaran Pink Floyd yeni albümleri olan THE ENDLESS RIVER ile geri dönüyor. Bir Pink Floyd hayranı ve fanı olarak neler hissettiğimi anlatamam....Çıkış tarihi olarak 10 Kasım tarihi verildi.....

• Şimdi bu toplama albüm falan mı olucak, yoksa yeni şarkılar falan mı olucak içinde?Endless River, direk High Hopes'dan alıntı.Yeni şarkılar varsa baya heyecanlandım, 10 Kasım'da baya yakın bir tarih 2,5 ay var.

Edit:Video'daki yazıları şimdi farkettim, Division Bell albüm döneminde yazılan enstrumantel, ambient tarzı müzikler olucakmış, işin için sadece zaten Gilmour var.Bu haber beni hiç tatmin etmedi diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fingolfin. -- 24 Eylül 2014; 13:54:34 >
  • Fingolfin. kullanıcısına yanıt
    Sadece Division Bell albümde yer almayan parçalar değil,bildiğim kadarı ile daha eski olan ama albümlerde yer almayan parçaların derlemesi olacakmış.

İşin içinde David Gilmour varsa kötü birşey olma ihtimali yok. Ayrıca şu an ingilterede müthiş bir reklam seferbeliği var....

Pink Floyd The Endless River (New Album) Pink Floyd The Endless River (New Album) Pink Floyd The Endless River (New Album) Pink Floyd The Endless River (New Album)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeniada -- 25 Eylül 2014; 10:06:39 >

• Eğer içinde David Gilmour varsa iyi bir şeyler olur elbette, lakin buna Pink Floyd değil, David Gilmour'un solo çalışması deriz anca.Benim videonun başında çıkan açıklamadan anladığım, Division Bell dönemenide yazılmış ensturmental ve ambient tarz şarkılar olucağıydı.Bilmiyorum artık, umarım iyi olur.Pink Floyd bu sonuçta.
  • bu nasıl bir şarkıdır

bu gözler bunu da gördü ya
    bu kulaklar bunu da gördüya

gam yemem arkadaş

• Bizi düşünüp bir şarkısına türkçe isim vermiş dolayısıyla en sevdiğim parça anısına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WISDOM -- 10 Kasım 2014; 20:30:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 Şarkı dinledim şimdiye kadar albümden. İkisi de güzeldi. Pink Floyd'dan daha azını beklemezdim zaten. :)
  • Albümü tek oturuşta bitirmek lazım.O zaman transa geçiyor insan.Müthiş olmuş...

• Ben begenemedim ya :(

Acik konusmak gerekirse 70 yasin verdigi olgunlukla Gilmour'dan daha etkileyici seyler beklerdim. 45 yil onceki deneysel muzik olayini simdi yapinca bana cok yapay geldi, dinlerken icim bayildi.

Gereksiz olmus. Keske solo bir album yapsaydi Gilmour.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leeu -- 10 Kasım 2014; 21:49:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leeu

Ben begenemedim ya :(

Acik konusmak gerekirse 70 yasin verdigi olgunlukla Gilmour'dan daha etkileyici seyler beklerdim. 45 yil onceki deneysel muzik olayini simdi yapinca bana cok yapay geldi, dinlerken icim bayildi.

Kardeşim ne kadar biliyorsun bu işi böyle yorum yapıyorsun? 45 yıl önceki psychedelic anlayışı ile uzaktan yakından alakası yok bu albümün. Gilmour'un çok belirgin bir tarzı vardır, bu albümde onlardan bir tanesi.
    İçin bayıldıysa dinleme, bok atma gereksiz olmuş diye.
  • Vizeler bitsin rahat rahat ilk fırsatta gece dinleyeceğim.

• quote:

Zaten yeni çalışma değil eski kayıtları yeni bir projeyle piyasaya sundular.
  • Nasil gozumden kacar ya.. Yarin albumu edineyim bari aksama transa geceriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Reclamation

quote:

Kardeşim ne kadar biliyorsun bu işi böyle yorum yapıyorsun? 45 yıl önceki psychedelic anlayışı ile uzaktan yakından alakası yok bu albümün. Gilmour'un çok belirgin bir tarzı vardır, bu albümde onlardan bir tanesi.
    İçin bayıldıysa dinleme, bok atma gereksiz olmuş diye.

Ruh hastasi misin arkadasim? Fikrimi belirtiyorum burda. Senin yasin kadar Floyd dinlemisligim var. Terbiyesizlik yapma.

• Gozlerim doldu, muthis...

• louder than words u videosuyla sevdim resmen, wright in o el sallayisinda gozumden yas geldi

album derleme gibi olmus, dinlerken eski albumler aklima geldi benim hep. bu sacma sapan zamanlarda boylesine bir album cikmasi inanilmaz mutlu etti beni..

edit:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M@rvelous -- 12 Kasım 2014; 8:40:03 >

• Vay arkadas konuyu nasil yeni gorurum bir Pink Floyd hayrani olarak tum albumu edinmek gerek. Youtube dan bir kac parcayi dinleyelim bakalim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Pacino -- 11 Kasım 2014; 13:55:10 >
  • Pink Floyd - Louder Than Words

bu çok iyi.
  • It's What We Do efkarlandırdı. Shine On You Crazy Diamond kadar iyi olmasa da onun devamı gibi.
  • Perşembe günü geliyor plağım. Plak gelene kadar dinlemeyeceğim kendime söz verdim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.