Binbaşı
06 Haziran 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
19 üye
Görüntülenme
Toplam: 245 (Bu ay: 0)
Gönderileri
İyi geceler öncelikle özet geçeyim Almanya'da bir 2016 Ağustos gibi kız arkadaşım vardı onu seviyorum hala. Sonra Türkiye'ye dönünce aram açıldı. Boşluğa düştüm ve okuldan bir kızla tanıştım. Bu kız daha sonra benimle konuşurken başkasıyla çıkmaya başladı kazık attı yetmez gibi de o elemanın omzuna yatmış uzaktan beni izliyordu. Bu olaydan sonra o kızdan tiksindim.

Almanya'daki kız arkadaşımla tekrar barıştık aylarca okuldaki kızı da görmüyordum. Ertesi sene yani 2017 güz döneminde okuldaki kız beni kesmeye devam ediyordu. Beni gördüğü an uzaktaysa yanıma yaklaşarak geçiyordu hiç umrumda değildi. Beni bölümümden arkadaşım olan bir kızla sohbet ederken gördüğü an yanımızdan koşarak geçti. Kıskandığını düşündüm ve istemediğim için ertesi hafta tutup insan gibi söylemek istedim. Derse geç kalıyorum diye bahane yaptı durdu sonra. Bazı hareketlerini dönem başından beri fark ettiğimi onu istemediğimi ve benden uzak durması gerektiğini sinirli bir şekilde söyledim. Şaşırdı böyle bir şey beklememişti ve gitti.

Bu dönem başında metrodan inerken kafamı çevirdiğim anda yanımda olduğunu ve içime düşecek ve söylemek isteyip de söyleyemediği şeyler varmış gibi baktığını fark ettim. Suratını gördüğüm an kafamı çevirdim ve her zamanki gibi hızlıca merdivenleri çıktım. Ertesi gün okulun kapısının önünde arkadaşlarının yanındayken bana bakmaya hala devam ediyordu. Onu umursamadığımı anlaması için sırtımı ona döndüm bu hareketimden sonra o da dönmüş. Okulun kapısından içeri girerken yansımasını gördüm ve arkamdan yapabildiği tek şeyin bakmak olduğunu gördüğüm için rahatlamıştım. Arada yanımdan geçiyordu suratına bile bakmıyordum.

İki gün önce sınavdan çıkıp metroya giderken arka arkaya gidiyorduk. Kartımı basıp turnikelerden binecekken arkamda durduğunu fark ettim. Sonra metro geldi ve çok da yakın olmayacak şekilde yanı boş olan kızın yanına oturdum. Kızılay'a gelince biraz daha öndeki koltuklara geçtim onu görmemek için. Gündüz de okulda sınava çalışırken arkadaşlarını göndermişler ve uzak durmamı söylediler. Metroda yanında oturmuşum, sonra yanında oturmuşum. Geçen sene aramızda olan şeyleri yeniymiş gibi anlattılar. Bir yıldan uzun süredir mesaj bile atmıyorum ama mesaj atarak onu rahatsız ediyormuşum. Neymiş ben onu takip ediyormuşum. Arkadaşlarına açıkça onu istemediğimi, sevmediğimi, ondan bakışlarımı her görmemde kaçırdığımı ve Almanya'da sevgilim olduğunu söyledim. Hatta blöf yapmadığımı görsünler diye konuşmalarımızı da gösterdim. Arkadaşlarına onun bana görünmeye çalıştığını, beni izlediğini, kıskandığını anlattım. Kıskanma mevzusuna da yavaş yürürse beni dinlediğimi düşünecekmişim dediler ve gülerek "Bir insan görmek istemediği manzaralardan kaçar, umursamasa oradan ne yavaş ne hızlı geçmeye çalışmazdı." dedim. Kız arkadaşımla mutlu olduğumu, tatillerde görüştüğümüzü ve yazın da Almanya'da staj yapacağımı ve birlikte olacağımızı söyledim. Bu lafımın üstüne kızın eski sevgilisini hala sevgilisiymiş ve onu seviyormuş gibi bana anlatmaya başladılar ve hiç bir şey söylemedim. Sadece benim
durumumu anlamalarını ve onun paronayak olduğunu düşündüğümü belirttiğimi söyledim Gidip anlattığım durumumu anlatacaklarını söylediler.

Bu ruh hastasının amacı sizle ne? Asla muhatap olmak istemiyorum. Şunu net söyleyebilirim siz siz olun bu kezbanlardan uzak durun. Hatta şansınız olursa yabancı kız bulun.
Stockholm Kungsgatan McDonald’s şubesinde sabahlıyorum


Şu an İsveç’teyim
Özelden atsam çözebilecek arkadaşlar var mı?
İşletme matematiğinden anlayan var mı büte kaldım geçmem lazım bazı soruları özelden sorabileceğim birileri var mı?
Ankara Abidinpaşa'da oturuyorum her yer apartman. Sadece bizim apartmanın yanında terk edilmiş gecekondu var geceleri köpekler basıyor, serseriler geliyor. Yıkılması için defalarca şikayet ettik imza topladık yıkılacak dediler ama icraat yok. Son iki gecedir bağıra bağıra konuşup şarkı söyleyen serseriler geliyor dün polis geldi bakıp gitti sadece. Apartmana giriş çıkışlar tehlikeli hale geldi. Gece kundaklamayı bile düşündüm bu serseriler içindeyken yakmayı artık bıktırdılar. Bu gecekondunun yıkılması için ne yapabiliriz? Sokakta her yer apartman çevre mahalleler de öyle.
İlk dinlediğimde şok oldum sonra gülme krizine girdim.


İki yıldır saçlarımı uzatıyorum şu an sırtıma geliyor 2 hafta önce toparlattım. Ailemin baskısı var tatilde ama farklı şehirde üniversite okuyorum. Gerçi yazın kestirmeyi düşünüyorum ama şimdi mi kestirsem bilmiyorum. Kendimi hazır hissetmiyorum kestirdikten sonraki psikolojiyi yaşamaktan korkuyorum. Sizce ne yapsam yazın mı yoksa şimdi mi kestirsem?
Aylar önce otobüsteki kız konusu vardı okuyan hatırlar belki. Sevdiğim kızı beş aydır görmüyordum onu sevdiğimi biliyor ve biz mutlu olamayız dedi geçen hafta facede. Ankara'ya gelmiş karşılaştık konuştuk ve birden bunun ellerini tuttum o da ellerimi tuttu göğüs hizasına kaldırdı ellerimizi. Bir süre hiçbir ses çıkmadı ve sadece gözlerimize baktık. Buna rağmen sevgili olamıyoruz. Ben acı çekmeyi hak edecek ne yaptım bilmiyorum.
Dün akşam 6 civarında nurofen içtim şimdi vodka içsem etkisi olur mu olmaz mı? Kağıdını okudum alkolle ilgili hiçbir şey bulamadım.
Eğer utanması varsa istifa etsin artık. Kulüp yönetimi kovamıyor malum ekonomik dengeyi tutmak zorundayız. Mancini keşke kalsaydı en azından daha atak oynatıyordu.
Hakkında
Konum: Ankara,Çankaya
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PC
TV
Samsung
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Mesaj Sayısı: 1.455
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 9.513
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 20.800 (Bu ay: 750)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.135 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.