Şimdi Ara

Philips PUS7002 kullanıcıları . (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
321
Cevap
10
Favori
19.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bende 49pus7002 modeli var.
    kumandasını hiç ama hiç beğenmiyorum.
    youtube ve explorer kullanılamıyor.
    yazı yazmak mouse ilerletmek çok zor.

akıllı bir kumanda tavsiye edermisiniz?

https://tr.aliexpress.com/item/2-4G-Air-mouse-Somatosensory-remote-control-MX3-L-with-Backlit-2-4G-RF-wireless-technology/32783660777.html

https://tr.aliexpress.com/item/W1-2-4G-Hava-Fare-Kablosuz-Klavye-6-Axis-Hareket-Sense-IR-renme-uzaktan-Kumanda-w/32841437269.html

bunlar bizim tv ye olur mu??

• Mihmander kullanıcısına yanıt
    Akıllı telefon varsa masrafa gerek yok Android TV Romote Control aratın Google Play den, navigasyon kolaylığı ile benim bayağı içimi kolaylaştırdı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefondan goruntu aktarmayi basarabilen var mi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • efe80 E kullanıcısına yanıt
    Alcatel telefondan görüntü aktarabiliyorum. Herhangi bir sorun yok.
  • mfatih M kullanıcısına yanıt
    Tamam yaptim. Tv ye ve telefona uygulama yuklemek gerekiyormus.cevabiniz tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efe80 -- 19 Ekim 2018; 0:24:39 >
  • efe80 E kullanıcısına yanıt
    Hangi yazılımı yüklediniz?

• Paykasa Kart ,Astropay Kart ve Paykwik Kart satın almak ve güvenli alışveriş yapmak için

https://www.paykasacards.net/

Philips PUS7002 kullanıcıları .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• neozine kullanıcısına yanıt
    tv ye AirScreen yukledim. telefona google home. görüntüyü yansıt dediğinizde tv yi buluyor bağlanıyor.önce bulmuyordu.
  • Merhabalar. Wifi üzerinden güncelleme yapmaya çalışıyorum ama tam indirmeye başlayacakken hata veriyor güncelleme yapmıyor. Nasıl çözebilirim?

• merhaba,bende 49pus-7503 model var, bluetooth kulaklık ve hoparlör neden desteklemiyor?
    bu soruna çözüm bulabilen var mıdır?
  • Android pie versiyonuna yükselten oldu mu? veya ne zaman geleceğine diar bilgisi olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dream_04

merhaba,bende 49pus-7503 model var, bluetooth kulaklık ve hoparlör neden desteklemiyor?
    bu soruna çözüm bulabilen var mıdır?
    ben aliexpresten aşağıdaki ürünü satın aldım.
    hem alıcı hemde verici. ayrıca pilli

başka cihazlarda da kullanabilirim diye aldım.
    TV nin kulaklık kısmına bağlayarak verici özelliği ile
    hem kablosuz kulaklığa hemde bluetooht hoparlöre bağla biliyorum.

bağlantı için tüm kablolarıda mevcut geldi.

tavsiye ederim.
    https://www.aliexpress.com/item/Kebidu-2-IN-1-Bluetooth-4-2-Receiver-and-Transmitter-Bluetooth-Wireless-Adapter-Audio-With-3/32930688936.html

• mukassir M kullanıcısına yanıt
    Daha bazı üst sekment telefonlara dün itibariyle geldi, bize gelmesi biraz zaman alacaktır ;)

• arkadaşlar 13 günlük bir tatile gittim televizyonu fişten çekerek gittim doğal olarak,
    dün gece döndüm televizyonu fişe taktım standby ışığı yanmıyor televizyonda hiç tepki yok,
    sadece kulağımı televizyonun arkasına yaklaştırdığımda elektronik cihazlarda olan şu ince bir sinyal vızıltı gibi bir ses geliyor.

tamamen 13 gün fişe bile takılı olmayan cihaza ne olmuş olabilir?
    @neozine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mukassir -- 2 Şubat 2019; 11:49:53 >
    arkadaşlar 13 günlük bir tatile gittim televizyonu fişten çekerek gittim doğal olarak,

dün gece döndüm televizyonu fişe taktım standby ışığı yanmıyor televizyonda hiç tepki yok,

sadece kulağımı televizyonun arkasına yaklaştırdığımda elektronik cihazlarda olan şu ince bir sinyal vızıltı gibi bir ses geliyor.

tamamen 13 gün fişe bile takılı olmayan cihaza ne olmuş olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mukassir -- 2 Şubat 2019; 12:4:38 >
  • mukassir M kullanıcısına yanıt
    Bunun cevabını vermek çok zor, daha garantisi mevcuttur diye düşünüyorum hemen servis çağırın. Bazen bende çok nadir donabiliyor, 1-2dk kapatıyorum (fişten dahi çekmiyorum) yeniden açtığımda sıkıntı olmadan açılıyor

• Bu televizyonu kullananlar, akşam fişten çekmiyorlar mı tv lerini? Hep standby konumunda mı kalıyor?
  • volkman kullanıcısına yanıt
    Ben şahsen fişten çekme ihtiyacı duymuyorum zira iyi bir akım koruma çoklu priz aldım, akım sıkıntısında yada elektrik kesintisinde zaten doğrudan korkmaya aliyor. Lakin kanımca akım koruması olmayanlar fişten çekmemeleri daha doğru olacaktır

kapatıp açtım fişi değiştirdim herşeyi denedim ama nafile, biraz önce gelip aldı servis.

biraz saçma mı bilmiyorum ama nem ve sıcaklık değişimi gibi şeylerden kaynaklı olabilir mi? 13 gün evde yoktum ve nemli bir şehirdeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: neozine

Ben şahsen fişten çekme ihtiyacı duymuyorum zira iyi bir akım koruma çoklu priz aldım, akım sıkıntısında yada elektrik kesintisinde zaten doğrudan korkmaya aliyor. Lakin kanımca akım koruması olmayanlar fişten çekmemeleri daha doğru olacaktır
    Akım korumalı priz bende de var. Öğrenmek istediğim şuydu: Benim mevcut televizyonum, standby konumunda, saatte 0,5 W elektrik yakıyor, en azından kitapçığında böyle yazıyor.

Gece 12 de kapatılıp, sabah 8 de açılıyor tv desek, 4 W enerji yakıyor. 30 günde 120 W. Kullanılmayan zaman için yüksek bir değer.

Philips bekleme modunda ne kadar yakıyor bilmiyorum, daha düşük bir değer mi diye merak ettim.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.