Şimdi Ara

Philips PUS7002 kullanıcıları . (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
322
Cevap
10
Favori
19.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    guncel hersey. ama yınede gulcelleme yapıcam aksam . bakalım ne olacak. haberdar ederım burdan.
  • Tecno06 T kullanıcısına yanıt
    evet.... usenmedım eve gıttım geldım tv yı sıfırdan kurdum tekrar. butun guncellemelerı yaptım. acdım youtubeyı 4k vıdeo. sonuc. takılıyor. ızleyemıyorum. sızce nedendır. zaten benım tv geldıgı gundenbugune sıkıntılı bana gore .daha oncekı yazılarıma bakabılırsınız.
  • Internet hızınızla da alakalı olabilir. Ben wifi yerine kablo kullanıyorum ondan dolayı hiç takılma yaşamıyorum. Kablo ile 24 mb çekiyorsa wifi ile 8-12 mbit çekiyor internet hızı denedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bukowski001

evet.... usenmedım eve gıttım geldım tv yı sıfırdan kurdum tekrar. butun guncellemelerı yaptım. acdım youtubeyı 4k vıdeo. sonuc. takılıyor. ızleyemıyorum. sızce nedendır. zaten benım tv geldıgı gundenbugune sıkıntılı bana gore .daha oncekı yazılarıma bakabılırsınız.
    internet hızı ile alakalı.

Superonline 25mbit 75 gb akn bitince hız 8mbit düşünce takılma oluyordu.
    şimdi 20 tl fark ile 25mbit akn'siz pakete geçtik. 89 tl.
  • benimde merak ettiğim şey
    bluetooth hoparlörumu bu tv ye nasıl bağlarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mihmander

benimde merak ettiğim şey
    bluetooth hoparlörumu bu tv ye nasıl bağlarım.
    PUS 7002 nin kullanma kılavuzunun 26.sayfasında ''* TV'niz Bluetooth subwoofer ve Bluetooth
    hoparlörleri desteklemez'' diye yazıyor.

Benim 2015 model PUK6400 de bluetooth hoparlör diye bir menü var,kullanma kılavuzunda da ''Kablosuz hoparlör, subwoofer, ses çubuğu veya
    kulaklık gibi kablosuz cihazları Bluetooth® ile bu TV'ye
    bağlayabilirsiniz. Ayrıca, kablosuz bir gamepad'i
    Bluetooth LE ile bağlayabilirsiniz.''diye yazıyor

Demekki 2017 ve 2018 modellerinde yok 2016 ları bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mightythor -- 29 Ağustos 2018; 22:29:55 >
  • Evet sonunda ufak çaplı bir araştırma sonucu tvdeki sesi bluetooth kulaklığa aktarmayı ve bu sayede çocuk uyurken keyifle film izleyebilmeyi başardım. Peki bunu nasıl yaptım?
    Avantree marka bluetooth transmitterı keşfettim ancak bu marka pahalı olduğu için başka cihazları araştırdım, en son 2. El satış programından bluetooth transmitter buldum, cihaz madeni 1 TL den biraz daha büyük, üzerinde micro usb giriş ve stereo ses kablo girişi var. Tvnin stereo kulaklık girişine bu cihazı bağladım, yine tv usb girişinden de 5voltluk enerjiyi cihaza verdim. Cihaz üzerindeki açma tuşunu uzunca basılı tutarak cihazı eşleşme moduna aldım, aynı zamanda bluetooth kulaklığı da eşleşme moduna aldım ve cihazlar otomatik olarak eşleşti, artık tv hoparlörlerini menüden devre dışı bırakarak rahatça sesleri kulaklıktan alabiliyorum:)
    örnek ürün sayfası

• 55pus7502 iyi güzel de o kumandanın klavye ortasına neden mouse pad konulmadı ve neden sesli komut (mikrofon) konulmadı anlamış değilim bir teknolojiyi tüketiciye sunarken illa bir yeri eksik sunacaklar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tecno06

Evet sonunda ufak çaplı bir araştırma sonucu tvdeki sesi bluetooth kulaklığa aktarmayı ve bu sayede çocuk uyurken keyifle film izleyebilmeyi başardım. Peki bunu nasıl yaptım?
    Avantree marka bluetooth transmitterı keşfettim ancak bu marka pahalı olduğu için başka cihazları araştırdım, en son 2. El satış programından bluetooth transmitter buldum, cihaz madeni 1 TL den biraz daha büyük, üzerinde micro usb giriş ve stereo ses kablo girişi var. Tvnin stereo kulaklık girişine bu cihazı bağladım, yine tv usb girişinden de 5voltluk enerjiyi cihaza verdim. Cihaz üzerindeki açma tuşunu uzunca basılı tutarak cihazı eşleşme moduna aldım, aynı zamanda bluetooth kulaklığı da eşleşme moduna aldım ve cihazlar otomatik olarak eşleşti, artık tv hoparlörlerini menüden devre dışı bırakarak rahatça sesleri kulaklıktan alabiliyorum:)
    örnek ürün sayfası
    Bluetooth V2.1https://tr.gearbest.com/networking-communication/pp_183365.html

Bluetooth V4.1https://tr.aliexpress.com/item/EastVita-BTI-025-Bluetooth-Transmitter-Receiver-3-5mm-Stereo-Wireless-Music-Audio-Adapter-for-Tablet-PC/32909309483.html

bunlarla bu işi uygun rakama cözebilir miyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mihmander -- 31 Ağustos 2018; 10:11:42 >
  • Mihmander kullanıcısına yanıt
    http://speakerfly.com/product/bluetooth-transmitter-and-receiver-lantoo-bluetooth-4-1-2-in-1-3-5mm-audio-wireless-bluetooth-adapter-aptx-2-devices-simultaneously-for-home-sound-system/

Bendeki bu cihaz ve iş görüyor ancak net ve kesintisiz ses isterseniz avantree oasis alabilirsiniz biraz tuzlu ama profesyonel

• Pus7002 mi Pud7303 mü arkadaşlar?

Ambilight olayı hoşuma gitti aslında ama yorumları okuduğumda sanki bu tvlerde yerine oturmayan sorunlar var gibi. Kullanıcılar ne der, yani yine alacak olsanız aynı tv'yi alır mıydınız yine?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam pus7002 tvlerin paneli nedir?

• zero01 kullanıcısına yanıt
    İps panel

• Ben olsam almam bu tv yı. bende ambılayttına kandım. . Lglm660 samsung mu 7000 Sony 65xd8505 49pus7002 kullanıcı si olarakdan soyluyorum. Alacağım tv Sony olur xe8505 serisi veya XE 7000 serisinin alırım. Alacak olsam. Görüntü kalitesi diğer üç markaya göre fark var. Yani gerçekten var. Belkide Sony görüntü kalitesine alıştığımız için yeni aldığım 7002 yi begenemiyorum. Hep birseyler eksik geliyor bana .

4k video diğer arkadaşların dediği gibi internet hızı ile alakali. Ttkom verdiği 16 bit hizinda izleyebiliyorum 4k videoyu. Fakat Sony de 4k videoyu Türksatin vermiş olduğu 8 bit hizinda da rahatlıkla izleyebiliyorum . Yanlış anlaşılmasın ben burda Sony deyip durdum Ama aradaki farkı anlatmak açısından söyledım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bukowski001 -- 6 Eylül 2018; 10:2:52 >
  • bukowski001 B kullanıcısına yanıt
    Bende de daha evvel 65XD8505 vardı, doğrusu ben sizin gibi bariz bir fark giremediğim gibi ambilight ile kombine düşününce pus7002 de karar kıldığım için mutluyum, ayrı hasiliyette özellikle Netflix üzerinden 4k film ve dizilerde sanki Phillips pus7002 daha doğal doğal renkler veriyor. Sanırım herkesin farklı bir görüş açısı olabiliyor, bu anlamda düşünen arkadaşlar için fiyat uygun bulurlarsa kesinlikle pus7002 tavsiye ederim

• amasseia kullanıcısına yanıt
    Şahsen daha evvel 2 yıl Sony 65xd8505 kullanıcısı olarak aynı uygun fiyata Phillips pus7002 yi bulsam tereddüt etmeden yine Phillips pus7002 yi seçerdim. Özellikle Netflix 4k dizi/film lerinde 3 taraflı Ambilight ile beni her bir yeni izlemede halen büyülüyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: neozine

Şahsen daha evvel 2 yıl Sony 65xd8505 kullanıcısı olarak aynı uygun fiyata Phillips pus7002 yi bulsam tereddüt etmeden yine Phillips pus7002 yi seçerdim. Özellikle Netflix 4k dizi/film lerinde 3 taraflı Ambilight ile beni her bir yeni izlemede halen büyülüyor :)
    Ahh hocam ahh 31 Ağustos'ta mesaj atmıştım ve o zaman fiyatı 3.200'du. Şimdi piyasada kalmadi, kaldıysa da 4.000 civarında.

• Apple telefondan izledigim filmleri yada videolari tv ye nasil yansitirim ? Yardim lutfen

• vedatcan19 kullanıcısına yanıt
    En güzel ve kaliteli çözüm apple tv, bir önceki nesil alırsanız uygun fiyat bulabilirsiniz, yeni nesil gereksiz pahallı

• Tecno06 T kullanıcısına yanıt
    bilgilendirme için teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.