D

Yüzbaşı
20 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 51 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Sıkışık otobüste adım adım neden kayarız?
Bugün orta kapıdan halk otobüsüne bindim, basamak bitiminde demire yaslanmış vaziyette duruyorum, eleman adım adım yanaştı ayağıma bastı basacak. Akşam iş dönüşü aynı şekilde az bir boşluk var ben yine sabit durmaya çalışıyorum. Bu nasıl iş Allah aşkına biri izah etsin.
Sabah ki hat; 522b
Akşam; 522
merhaba,
19 mayıs pazar günü istanbul parkta halk günü yapılacakmış, benim gibi meraklı olanlara bilgisini geçeyim, (kendi aracımızla)
beni forumda tanıyan yoktur ancak mini buluşma olursa katılmak isterim..
20 dakikalık tur bedeli 120 TL kask kiralama mecburi 20 TL, toplamda 140 TL.

bilgi için:http://www.intercitypark.com/etkinlikler/19-mayis-2013-intercity-istanbul-park-pist-gunleri/
Merhabalar,

önce özet geçeyim;
1 yılda 5.000 - 6.000 km yol yapıyorum, aracımı km dolmadan bakım yapmalı mıyım? Tavsiye niteliğinde konudur.

Gelelim detaya;
2008 model honda jazz sahibiyim, aracım 2010 yılı ocak ayında 36000 km idi. ilk sahibi 30 bin bakımı atlamış, ben de bu araca bineceğim bakım yaptırmayalım düşüncesiyle şubatta bakımını yaptırdım, klasik yağ değişimi, hava filtresi, yağ filtresi vb. . 2011 Mayıs ayında 42.000 km de iken 40 bin bakımı yaptırdım, şanzıman yağı değişimi, yağ değişimi, hava filtresi, yağ filtresi vb. Bu işlemler yetkili serviste yapıldı. Şu anda aracı km si 48.000. Bu sene de bakım yaptırsam mı diye size soruyorum.
Buraya kadar sabırla okuyanlara ve cevaplayanlara teşekkürler. (uzun yol yapmam, genelde hafta sonu istanbul şehir içi trafiğinde aracı kullanmaktayım)
merhabalar,
electroworld astoria mağazasında (1 set olarak) teşhir ürünü var, fiyat 3000 TL, yanında anfi bağlı değil o yüzden pek zorlanmamıştır.
Ürün hakkında bilgisi olan var mıdır? hem müzik hem de sinema için tavsiye eder misiniz? bu set için bir de anfi gerekiyor hangi model alınabilir.
Not: Bu fiyat + anfi bütçeyi biraz aşıyor ama ben gene de fikir edinmek istiyorum.
merhaba,

galeriden 2002 model 108000 km de, elegance donanımlı araç alacağım. (karar aşamasındayız.) fiyat: 53.000 TL

Öncelikle kullanan veya tanıdığında olan var mıdır? bilinen bir problemi var mıdır? bakımları filan tahmini ne kadar tutar? bilgisi olan varsa yardım bekliyorum...

yakıt konusuna girmiyorum, çok fazla km yapmadığım için sorun değil. tavsiye eder misiniz?

daha önce 75 model 280s vardı ve şimdi 95 e200 kullanıyorum...

iyi forumlar.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
Takım
Beşiktaş
TV
Philips
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 479
İkinci El Bölümü Mesajları: 20
Konularının görüntülenme sayısı: 4.934 (Bu ay: 115)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 29 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.