Şimdi Ara

Philips PUS7002 kullanıcıları . (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
321
Cevap
10
Favori
19.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba 49pus7002ye sahibim geçen görüntü ayarlarında dolaşıyordum ve hızlı görüntü ayarı yaptım. Daha öncesinde tvye güzel görüntü ayarı yapmıştım. Neden böyle bir şey yaptım ben de bilmiyorum. Lakin sonrasında frame kasmaları meydana gelmeye başladı. Örneğin; Tv'de bir şey izleyince hızlı geçişlerde mesela adam elini hızlı hareket ettiriyor kasa kasa gidiyor el. Ne yaptıysam düzeltemedim. Size zahmet bana görüntü ayarlarını atabilecek biri var mıdır?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • volkman kullanıcısına yanıt
    Bizim cihaz da standby da 0.3 tüketiyor, buda az sayılmaz lakin. Çok uzun süre evde olamayacağım zamanlar hariç fişten çekmiyorum ama çekenlere de müdanam yok doğrusu zira uzun vadede mutlaka bir tasarrufu olacaktır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • koko355 K kullanıcısına yanıt
    Mümkünse öncelikle fabrika ayarlarına geri dönün ve akabinde ayarlarınızı yapın, muhtemelen sıkıntısız giderilecektir

• sanırım Android pie güncellemesi geldi, indiriyorum bakalım
    ekleme : Android pie gelmiş arkadaşlar.
     Philips PUS7002 kullanıcıları .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mukassir -- 4 Mart 2019; 18:44:13 >
  • Arkadaşlar

49pus7002 sahibiyim şimdiye kadar gördüğüm en odun kumandaya sahip.
    tam bir facia. Bunu yapan mühendisler bir bakmaz mı nasıl oldu filan diye demekki bakmamışlar.
  • Mihmander kullanıcısına yanıt
    Kumandasına ben de ayar oluyorum, güya arkada klavyesi var diye aldım ama klavye çok kullanışsız yazmak mümkün değil, uygulamalarda kumanda çok kullanışsız, bir arkadaşımda bu modelden çok daha eski bir philips tv var, şu air mouse tarzı ekranda hareket eden kumandalardan ama bu televizyonda yok.

Bu tv ye uyumlu philips orjinal kumanda tavsiyesi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mukassir

Kumandasına ben de ayar oluyorum, güya arkada klavyesi var diye aldım ama klavye çok kullanışsız yazmak mümkün değil, uygulamalarda kumanda çok kullanışsız, bir arkadaşımda bu modelden çok daha eski bir philips tv var, şu air mouse tarzı ekranda hareket eden kumandalardan ama bu televizyonda yok.

Bu tv ye uyumlu philips orjinal kumanda tavsiyesi olan var mı?
    nasıl aldınız?
    güncelleme nasıl oldu fark var mı?
    google playden tüm uygulamalar iniyor mu?
  • Mihmander kullanıcısına yanıt
    güncelleme ekranından geldi güncelleme,
    normal şekilde güncellendi,
    uygulamalarda sıkıntı yok normal resmi android pie güncellemesini aldım işte
  • son güncellemeyi ben de yaptım fakat stand by durumundan tvyi açmak istediğimde home ekranı açılıyor ve donuyor. menüler arasında geçiş yapılamıyor. sadece kumandadan kapatma tuşu çalışıyor. tekrar açmak istediğimde yine aynısı oluyor. fişten çekmeden düzelmiyor. 3. kez bu durumu yaşadım.
  • telefona my remote diye bir app indirdim, baya kullanışlı, yayıcısı tp vision yani filipsin kendisi, tavsiye ederim güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01taklamakan01

son güncellemeyi ben de yaptım fakat stand by durumundan tvyi açmak istediğimde home ekranı açılıyor ve donuyor. menüler arasında geçiş yapılamıyor. sadece kumandadan kapatma tuşu çalışıyor. tekrar açmak istediğimde yine aynısı oluyor. fişten çekmeden düzelmiyor. 3. kez bu durumu yaşadım.
    ben yapmadım güncelleme
    sıkıntı var herhalde.
  • son güncellemeyi yaptıktan sonra tvye yüklü medya oynatıcıları (archos video-vlc-mx player) usb belleği görmüyor. Tvnin kendi oynatıcısında sorun yok ama diğerleri bir türlü görmüyor böyle bir şey yaşayan oldu mu?
  • neozine kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin görüntü ayarlarında hareket tarzları nasıl bilgi paylaşır mısınız?

• Merhaba arkadaşlar 49pus7002 serisine sahibim ve optik çıkıştan ses alamıyorum. Ev sinema sistemi var Philips ps3te çalışıyor ama Tv'de çalışmıyor. Optik çıkış ayarınıda bulamadım ses çıkış listesinde yok. Arka tarafta ki optik çıkış kısmında ışık yanmıyor.sizce sorun nedir

• arkadaşlar telefondan tabletten vs youtube izlerken görüntüyü gönder yapınca artık tv ye göndermiyor.sorunu yaşayn var mı ?
  • Arkadaşlar 49pus 7002 televizyonu kapatıp bir süre sonra açtığımda görüntü var fakat ses yok. Fabrika ayarlarına döndürüyorum ses yine yok. Ancak televizyonu yeniden başlattığımda ses geliyor. Olayı videoya kaydettim servis üç sefer götürdü üçünde de arıza tespit edilemedi deyip geri getirdi. Serviste normal çalışıyormuş televizyon. Topraklı priz kullanıyorum. Bu şekilde bir arıza yaşayan var mı ? İlgilenecek ve önerisi olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

• Son güncellemeden sonra ( version:107.001.038.000 27 Haziran 2019 ) değişiklik hisseden var mı ?
  • tv ye usb oyun kolu taksak tanır mı.android oyunları oynayabilir miyiz

• efe80 E kullanıcısına yanıt
    eski bir joystick vardı taktım çalışmadı ama tvyi satarken mağazadaki eleman logitec in kablosuz oyun kolunu takıp çalıştığını göstermişti
  • Besdort54 B kullanıcısına yanıt
    Öncelikle optik kablonuzu kontrol edin, bende de aynı sorun olmuştu optik kavli değişince sorun giderilmiş oldu, buna rağmen olmazda çıkışta sorun olabilir servise götürmeden mutlaka phillips servis hattı ile ırtibat kurun bazen yerinde hizmet verip gidiyorlar, televizyonu teslim etmek zorunda kalmayın

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.