Şimdi Ara

Philips DLP7800 Harici Batarya Soruları Alayım (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
4
Favori
8.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Askerde bayağ lazım oluyor. Gelirken de alt devreye satmıştım. Şimdi samsung 9000lik aldım. Lazım oluncs takıyorum kullanıyorum. Bence herkes almalı bu aletlerden. İphone ipad wifi modem vs her şeyi şar ediyor. Okulda kullanıyorum wifi modemi şarj ediyorum. Hesap yapmayın pek alırken. Acil olduğunda kurtarıyorsa yeter daha ne. Askere gideceklere kesinlikle tavsiyem. Don atlet traş takımı vs alırken bu cihazı da yanınıza ihtiyaç olarak alın :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung galaxy note 10.1 2014 edition 8220 mAh.

Yani kırk saatte şarj etmesi gayet doğal.

• Kliksa'dan aldım. Kargo ücreti yok. 109 TL.
     Philips DLP7800 Harici Batarya Soruları Alayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xaero

Kliksa'dan aldım. Kargo ücreti yok. 109 TL.

Bizden 10 lira daha ucuza almışsınız!!!

• finansmen1 kullanıcısına yanıt
    Onu iptal edip AVEA koduyla HB'den aldım

• quote:

Onu iptal edip AVEA koduyla HB'den aldım

25 lira hediye çeki ile 90 liraya geldi di mi?? Yoksa HB'de fiyatı 114 lira!!!

D&R'da 5200 mAh'lik olanı 149 lira!!!!

Şimdiden güle güle kullanınız.

• finansmen1 kullanıcısına yanıt
    25 TL Avea Koduyla 94 TL'ye geldi Kargo Dahil. Teşekkür ederim umarım işimi fazlasıyla görecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xaero -- 25 Mayıs 2014; 15:15:55 >
  • quote:

25 TL Avea Koduyla 94 TL'ye geldi Kargo Dahil. Teşekkür ederim umarım işimi fazlasıyla görecektir.

Geçen gün ben de çiçek alırken kullanmıştım avea kodunu. İşe yarıyor!!!

Tekrar iyi günlerde kullanın.
  • Beyler bu ürün mü yoksa 9000mah samsung mu tercih edilir. Samsung 20tl daha pahalıya geliyor hbde.
  • ben samsung 9000 kullanıyorm sorun yok her şeyi şarj ediyor :) ipad iphone samsung ds4 :)

• sarj aleti cikmamasi enteresanmis bende verdim siparisi umarim hburadanon super hizli gonderisi cumaya yetisir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: infest06

sarj aleti cikmamasi enteresanmis bende verdim siparisi umarim hburadanon super hizli gonderisi cumaya yetisir

İlk başlarda (bundan 2 yıl kadar önce) piyasaya sürülen bazı modellerde yanında şarj adaptörü (220Vac/5Vdc USB) de geliyordu. Bende böyle bir Duracell var (4000 mAH kapasiteli ve çift çıkışlı bir ürün...). Ama artık kimse o şarj adaptörünü vermiyor; hem maliyetten tasarruf (iyi kaliteli, kolay ölmez, çıkışı dengeli, kısa devre vs. koruması da olan 10 Wattlık bir şarj adaptörünün maliyeti en azından 6-7 US$'dir Çin'deki ÜRETİCİ için...) hem de ambalaj hacminden (dolayısı ile yine biraz faha maliyetten) tasarruf mantığı!...

• quote:

Orijinalden alıntı: Neferzade

Cihazı sarji bitmeden sarj etmek sıkıntı olur mu örneğin 1 defa telefonu Şarj ettim diğer gün önemli bir işim var şarj lazım olabilir cihazı tekrardan sarja takip fullesem sıkıntı olur mu

Bu konuda teknik bilgiler çelişkili olabiliyor. Ancak Lithium-Ion akülere böyle bir uygulama yapıldığında çok çok o bataryaların kullanım ömrünübelki biraz kısaltmış olursunuz (o da "belki" diyorum...) ama cihaza kalıcı bir zarar veremezsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürün bugün elime ulaştı ipad adaptörü ile şarj etmemde bi sıkıntı yok sanırım ?

2 sorum 1a da iphone 2a ipad mi şarj etmeliyim ?

• PaP kullanıcısına yanıt
    iPad adaptörü ile şarj etmende herhangi bir sıkıntı yok.

1a veya 2a ile fark etmeksizin istediğini şarj edebilirsin Ama iPad i şarj edeceğin zaman 2A ya takacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atif Zafrak

iPad adaptörü ile şarj etmende herhangi bir sıkıntı yok.

1a veya 2a ile fark etmeksizin istediğini şarj edebilirsin Ama iPad i şarj edeceğin zaman 2A ya takacaksın.

Çok tşk.;)

• Atif Zafrak kullanıcısına yanıt
    Siz yine de iPhone ve sair Android/Windows Smart phone'ları 1A ile iPad ve diğer 10.1" ekran Tabletleri 2A ile şarj ediniz. İPad Mini ve diğer 7"-8" tabletler arada kalıyor (çünkü bunların çoğunda 5 Watt'lık yani 1A
    akım besleme kapasiteli şarj adaptörleri geliyor... Ancak bunları da daha kısa sürede şarj edebilmek için mecburen 2A tercih edeceksiniz...).
  • Bende almayı dusunuyorum bu cıhazdan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone 5 i 1A damı şarj etmeliyiz yoksa 2A kullansakta bir sakıncası olmaz mı ?
  • Bir sakıncası olmaz, her iki porttan da kullanabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.