Şimdi Ara

Philips DLP7800 Harici Batarya Soruları Alayım

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
178
Cevap
4
Favori
8.390
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Donanım sorunları, Aksesuarlar, Yedek parça >> Philips DLP7800 Harici Batarya Soruları Alayım
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    14603 Mesaj
    Ürün şu an 99 lira.
    Alıp kullanmayan, satmak isteyen varsa bana ulaşsın. Anlaşır isek alırım.

Teşekkürler.
    |
    |
    Bende bu ürünü yeni aldım. Sormak istediğim bir konu hakkında yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
    iphone 5S ve Samsung S5 telefonlarını aynı anda şarj etmek istediğimde 5. dakikadan sonra cihaz kapanıyor. Ama ayrı ayrı şarj ederken bir problem yok.
    Aynı anda iki cihazı şarj edemiyor muyuz acaba?
    Şimdiden teşekkür ederim. İyi geceler.
    |
    |
    Arkadaşlar bu cihazı almayı düşünüyorum ama yorumları okuyunca tereddüte düştüm. Bazı arkadaşlar cihaz sarj olmamaya başladı diye yorum atmışlar. Bu sorun neden kaynaklandı ve bu cihazı dahala öneriyor musunuz. Yokse xiamio mu alayım. Yardım ederseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: crackeruser

Arkadaşlar bu cihazı almayı düşünüyorum ama yorumları okuyunca tereddüte düştüm. Bazı arkadaşlar cihaz sarj olmamaya başladı diye yorum atmışlar. Bu sorun neden kaynaklandı ve bu cihazı dahala öneriyor musunuz. Yokse xiamio mu alayım. Yardım ederseniz sevinirim.

Güncel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    dün itibariyle HB'den 89 TL'ye aldım. Cihaz geldiğinde şarjı yoktu, LED'ler yanmıyordu.
    ipad adaptör ile taktım, fakat ledler yanmadı. tüm gece şarja bıraktım, sabah baktığımda şarj olmadığını gördüm.

şarja takar takmaz, LED'ler yanmaya başlıyor mu? ben daha yanan herhangi bir LED görmedim.
    şarj etme prosedürü falan olduğunu da sanmıyorum. Papaz, tak fişe şarj olsun vs..

Nasıl bir yol izlemeliyim?

bu akşam açtım 3 led yanıyordu.

evdeki en eski ve en az kullanılan turkcell t11 cihaza taktım. t11 in hiç sarjı yoktu.

0 dan % 85 e 2 saatte geldi ama philips batarya da 0 a indi ve kapandı.

şimdi bataryayı sarja takacağım.

haydi hayırlısı bakalım.
    |
    |
    Günaydın. Cihaz kendini şarj etmiyordu. Hepsiburada.com'dan almıştım. Aradım, 13 ocak'ta kayıt açtılar, ayın 15'inde ürün kendilerine ulaşmıştı. 15 gün kadar "ürün inceleniyor" mesajı varken, bu cuma ürünün yenisi ile değiştirileceği bilgisi geldi ve dün de yeni ürünü teslim ettiler. Yani yaklaşık 20 günde tüm operasyon tamamlandı.

Zaman zaman Hepsiburada.com beni çok kızdırsa da ortalamanın oldukça üzerinde hizmet verdiklerini düşünüyorum. Bilmiyorum bana katılır mısınız?

Bu arada yeni gelen ürün olduğu gibi duruyor. Paketini açmadım. Kullanıp kullanmama konusunda kararsızım. Ürün arızalanmasına rağmen oldukça memnundum kullanırken. Fakat taşımak için biraz ağır geliyor. Yani belki kapasitesi daha düşük fakat daha hafif bir ürünü tercih edebilirim. Bu yüzden ürünü satsam mı diye düşünüyorum. İhtiyacım olmadıkça kullanmayacağım. Belki satarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi finansmen1 -- 3 Şubat 2015; 10:24:50 >
    |
    |

"Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır!" M.K.ATATÜRK
    |INTEL i7 6700k 4,00@4,00 Gunluk|.| ASUS Maximus Hero VIII Z170 Anakart|.| GSKİLL TridentZ2x8Gb DRR4 3200Mhz|.| MSI GTX980ti Golden Edition 6GB |.| SAMSUNG 950 pro m.2 SSD 256 Gb|. | SAMSUNG 850 EVO 120 Gb|. | OCZ Vertex2 100 Gb|. |SAMSUNG 250 GB SATA2 8 MB|.|SAMSUNG 250 GB SATA2 8 MB|.|SEAGATE 320 GB SATA2 8 MB|.| ANTEC Nineteen Hundred Kasa|.|THERMALTAKE Toughpower QFan 750W|.|Cooling By SILVERSTONE Tundra TD03-E|.| PHILIPS 238C4Q IPS|. |Daily LOGITECH V450 Nano|.|Gamer LOGITECH G9|.| PSP 3004 Gran Tourismo|. | PS3 350 Gb|.| PHILIPS 46PFL9705|. ||SAMSUNG NX300|.| SAMSUNG [color=black

• Yarbay
    4448 Mesaj

@emreve Cihazı şarja taktığınız zaman üzerinde ki LED göstergeli yanmaya başlıyor ve full olduğu zaman hepsi sabit şekilde kalıyor.

LED ler muhakkak yanmalı şarj olduğunu göstermesi için. Onun aksinde muhakkak iç aksamında bir bozukluk söz konusudur. Aldığınız gibi geri gönderin ürünü
    .

@serdar55 O cihazların şarj dolumu biraz yavaş alıyor ve bu sırada cihazın da şarjını çabuk bitiriyor. Bir iPhone bir t11 arasında şarj olma hızı olarak çok fark var.. Ama genel kullanımda bir sorun yaratacağını sanmıyorum..

@finansmen1 Hepsiburada bu konularda gerçekten çok yardımcı oluyor. Ürününüzü sorunsuz bir şekilde değiştirmenize de sevindim, aslında ağırlık bakımından çokta ağır bir cihaz değil :) Ben Romoss 13000mAh montumun cebi olmadığı zaman pantolon cebinde taşıyorum. Mesela bugün taşıdığım gibi :) Philips buna nazaran çok daha hafif bir ürün. Ama tabi kullanım amacınıza göre daha hafif bir şeylerde alınabilir. Telefonu çok aktif kullanmıyorsanız günde bir şarj yapacak cihaz almanız makul olacaktır.
    |
    |
    Bahsedilenler: serdar55 , finansmen1 , emreve kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    5147 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Atif Zafrak

@emreve Cihazı şarja taktığınız zaman üzerinde ki LED göstergeli yanmaya başlıyor ve full olduğu zaman hepsi sabit şekilde kalıyor.

LED ler muhakkak yanmalı şarj olduğunu göstermesi için. Onun aksinde muhakkak iç aksamında bir bozukluk söz konusudur. Aldığınız gibi geri gönderin ürünü
    .

@serdar55 O cihazların şarj dolumu biraz yavaş alıyor ve bu sırada cihazın da şarjını çabuk bitiriyor. Bir iPhone bir t11 arasında şarj olma hızı olarak çok fark var.. Ama genel kullanımda bir sorun yaratacağını sanmıyorum..

@finansmen1 Hepsiburada bu konularda gerçekten çok yardımcı oluyor. Ürününüzü sorunsuz bir şekilde değiştirmenize de sevindim, aslında ağırlık bakımından çokta ağır bir cihaz değil :) Ben Romoss 13000mAh montumun cebi olmadığı zaman pantolon cebinde taşıyorum. Mesela bugün taşıdığım gibi :) Philips buna nazaran çok daha hafif bir ürün. Ama tabi kullanım amacınıza göre daha hafif bir şeylerde alınabilir. Telefonu çok aktif kullanmıyorsanız günde bir şarj yapacak cihaz almanız makul olacaktır.

Bilgi için teşekkürler. Bu bilgiden sonra sanırım Philips duracak, günlük kullanımlar için ise bir tane küçük bişey alacağım. Hani doğrusu çok da ihtiyacım olduğu söylenemez fakat yolculuklarda falan inanılmaz işe yarıyor. Daha önce duracell vardı. Hem de kendisini prizden şarj ediyordu, çok da hafifti, fakat kaybettim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

"Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır!" M.K.ATATÜRK
    |INTEL i7 6700k 4,00@4,00 Gunluk|.| ASUS Maximus Hero VIII Z170 Anakart|.| GSKİLL TridentZ2x8Gb DRR4 3200Mhz|.| MSI GTX980ti Golden Edition 6GB |.| SAMSUNG 950 pro m.2 SSD 256 Gb|. | SAMSUNG 850 EVO 120 Gb|. | OCZ Vertex2 100 Gb|. |SAMSUNG 250 GB SATA2 8 MB|.|SAMSUNG 250 GB SATA2 8 MB|.|SEAGATE 320 GB SATA2 8 MB|.| ANTEC Nineteen Hundred Kasa|.|THERMALTAKE Toughpower QFan 750W|.|Cooling By SILVERSTONE Tundra TD03-E|.| PHILIPS 238C4Q IPS|. |Daily LOGITECH V450 Nano|.|Gamer LOGITECH G9|.| PSP 3004 Gran Tourismo|. | PS3 350 Gb|.| PHILIPS 46PFL9705|. ||SAMSUNG NX300|.| SAMSUNG [color=black

• Binbaşı
    1025 Mesaj

hocam cihaz ne kadar sürede sarj oluyor
    |
    |
    Atif Zafrak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1100 mah. kayıplarla 800 mah. lık t11 i,
    1650 mah. lık bir htc telefonu,
    2800 mah.lık bir artes tableti

cihazlar kapalıyken ve birini çıkartıp diğerini takmak şartıyla 0 dan 100 e tam dolduruyor ve

cihazda tek sarı led yanıyor.

kendi kullandığım zenfon 6 yı ( 3300 mah. ) açık iken %15 ten % 100 e 2 kez şarj ediyor.

bu veriler ile benim işimi tam olarak görüyor.

not: geçen sayfalarda bir 4750 mah. muhabbeti vardı. hani kutunun altında çok küçük yazan.

aynı 4750 mah. bende de yazıyor. hb. den aldım.
    |
    |
    Hem telefon hem batarya sağlığı açısından hangi girişte şarj etmem uygun olur?
    Teşekkür ederim.

Bende ki Xperia-Z'yi her zaman A2'den şarj ediyorum, şimdiye kadar bir sakıncasını görmedim. İlerde ne olur bilmiyorum. 2,5-3 saat gibi sürede dolduruyor.
    |
    |
    tonk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    991 Mesaj
    Tamam teşekkür ederim. 2A dan şarja devam.
    |
    |
    https://philipspowerbank.wordpress.com/2013/05/01/philips-powerbank-7800mah/
    Xiaomi yada Romoss tercih etmenizi tavsiye ederim.
    |
    |
    konuyu hortlatmış gibi olacağım ama benim philips'de eylül 2015'de şarj olmamaya başladı.. kaldırıp kenara koydum. geçenlerde garantisi belgesini bulunca baktım ki daha garantisi var hemen hepsiburada.com'a gönderdim.. bakalım yenisi ile değiştirirler herhalde..

eylül ayında xiaomi almıştım, philips de değişime giderse iki tane şarj cihazım olur ki epey iyi olur.. :)
    Samsung Gear S2 Classic ve Apple Watch Series 3 saat
    Macbook Pro 2015 Retina ve Lenovo ideapad z580 dizüstü bilgisayar
    DJI Mavic Pro Platinum drone
  • Yarbay
    4448 Mesaj

Değişimi veya para iadesi olur. Bu ikisinden birini muhakkak olur, hepsiburada güvenilir ve kaliteli bir yerdir. Bütün alışverişlerimi buradan yaparım. Bu zamana kadarda tek bir sorun yaşamadım. Hiçbir ürünüme itiraz etmediler.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    G0G0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
bankalar.org
Media Sözlük
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.