Şimdi Ara

PES 2016 Multiplayer REZALETİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bu oyuna para vermek hayatımda yaptığım en büyük hata oldu. Single gayet güzel fakat multiplayer RE-ZA-LET.

Oyun hızı değişmiyor, ağır çekimde oynanıyor. Oyun zevki kocaman bir SIFIR.

Kondisyonlar ayarlanmıyor, KAMERA CUSTOMIZE EDİLMİYOR.

OYUN HIZININ DEĞİŞMEMESİ TAM BİR REZALET.

Sonuç olarak almayın arkadaşlar. Adamlar resmen koymayı unutmuş ayarları.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Böyle oldugu söylendi, yazıldı çizildi para verip aldıysan sende problem var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • he oyun mukemmel yani

• cozum yok mu arkadaslar

• Re-1 kullanıcısına yanıt
    Abi bu oyun son zamanlarda gördüğüm en rezil pes serisi aldığıma alacağıma pişman oldum vallahi 2014 bile bundan güzeldi kafayı yediriyor bana top bendeyken birden rakibin önünde kalıyor çok ama çok rezil bir oyun yapay zeka sıfır inşallah güncelleme ile düzeltirler sigarayı bıraktım geri başlatacak bu mal oyun

• bazı saçmalıklar var ama zamanla düzelir heralde devamlı oynayınca alışıyorsun artık. yinede paranı geri alamıyorsan oyna boşa gitmesin
    Oyun hızını ayarlarsan o hızı ayarlamış oyuncularla eşleştirme için bekliyceksin ki ayarlayan kaç kişi olur arama durumunu baya bi uzatır diye tahmin ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord.Blade

Oyun hızını ayarlarsan o hızı ayarlamış oyuncularla eşleştirme için bekliyceksin ki ayarlayan kaç kişi olur arama durumunu baya bi uzatır diye tahmin ediyorum.

oyle bir secenek yok

Olsa diyordum, rakip bulmada sıkıntı olabilir.
  • Arkadaşlar bir sorum olacak özel görüşmeci yani special agent nasıl alınıyor. Herkes ronaldo messi ibrahimoviç doldurmuş takımına siyah top nasıl alabiliyorum özel bir yolu var mı veya istediğim bir oyuncuyu nasıl alabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Re-1

Arkadaslar bu oyuna para vermek hayatımda yaptığım en büyük hata oldu. Single gayet güzel fakat multiplayer RE-ZA-LET.

Konami, 29 Ekim de büyük güncelleme paketi çıkacağını söylüyor. Güncellemeler için geri besleme alıyorlar. Bence şikayetlerinizi yazıp yollayın.

Oyunun online modunun rezalet olduğuna katılıyorum. Fakat oyun hızı konusuna asla katılmıyorum. Her zaman 0 hızında oynamışımdı PES serisini ve 0 hızında oynanması gerektiğine inanıyorum. Online daki sıkıntı yavaşlık değil, aksine oyun daha hızlı olsa çok daha büyük hatalar çıkacak. Oyun değil, tepkiler yavaş. Oyunun hatasını çözen ve kullanan tipler de 5 atıyorlar her maç. Topa hamle yaptığında adamdan topu almak ciddi zor. Çekilen şutların kaleyi bulanları neredeyse tamamı gol. Basılan tuşlara verilen tepki çoooook geç. Misal yapılan bir ortayı karşılayan futbolcu göğüsünde yumuşatıp direkt olarak şut çekemiyor. Ya gelen topa direkt hamle yapacak yada göğüsünde yumuşatmasını bekleyip, topu kaybedeceksiniz. Çünkü görüğüsünden sonra topu yere koyup yürümeye kalkıyor. Halbuki istediğimiz şey şut çekmesi. Şut güç barı doluyor ve 2 saniye şut çekmesini bekliyorsunuz. Yani yavaş olan oyun hızı değil, oyun. Tepkiler 1 saniye gecikme ile oluyor. Oyunu buna göre oynamak gerekiyor. Bu da oynanan oyunun adını "futbol" olmaktan çıkarıyor. Saçma sapan futbol oynayan adamlardan 6 yemekte hoşumuza gitmiyor. Ayrıca Ronaldo belediye dağıtmışçasına herkesin kadrosunda. Nasıl alıyorlar bu futbolcuyu anlamıyorum. Ben de 77 lik stoper, 81 lik kova bir kaleci varken, Ramos ve Neuer i olmayan insan sayısı çok çok az. Sonuç, zevksiz futbol. Kimsenin beğenmediği 2014 bence serinin en iyilerindendi. Ve online maçları cidden çok keyifli oluyordu.

• Adam gibi oyun ici her oyuncuyu sunan Türkiye ligi koysunlar sağdan soldan yama indiriyoz ama sunum yok bağıran yok olmuyor
  • Multiplayer de oyun hızı nasıl ayarlayacaksınız ayıptır sorması?
    Ayrıca takım birbirine alıştıktan sonra gayet akıcı oyuncular ve oyun.

Benim hoşuma gitmeyen kalecilerin uzak köşesine atılan şutların yavaş bile olsa birçoğunun gol olması ve tabiiki hazır olmayan kadrolar ve eksik takımlar.
  • oyunda sıkıntı cok oyuncular cok sacmalıyor pes 2013 'den sonra 2014-2015 e göre gayet iyi bir oyun online oynayanlar oyunun hatalarını bulmuşlar cok basit goller atıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: melyyh

quote:

Orijinalden alıntı: Re-1

Arkadaslar bu oyuna para vermek hayatımda yaptığım en büyük hata oldu. Single gayet güzel fakat multiplayer RE-ZA-LET.

Konami, 29 Ekim de büyük güncelleme paketi çıkacağını söylüyor. Güncellemeler için geri besleme alıyorlar. Bence şikayetlerinizi yazıp yollayın.

Oyunun online modunun rezalet olduğuna katılıyorum. Fakat oyun hızı konusuna asla katılmıyorum. Her zaman 0 hızında oynamışımdı PES serisini ve 0 hızında oynanması gerektiğine inanıyorum. Online daki sıkıntı yavaşlık değil, aksine oyun daha hızlı olsa çok daha büyük hatalar çıkacak. Oyun değil, tepkiler yavaş. Oyunun hatasını çözen ve kullanan tipler de 5 atıyorlar her maç. Topa hamle yaptığında adamdan topu almak ciddi zor. Çekilen şutların kaleyi bulanları neredeyse tamamı gol. Basılan tuşlara verilen tepki çoooook geç. Misal yapılan bir ortayı karşılayan futbolcu göğüsünde yumuşatıp direkt olarak şut çekemiyor. Ya gelen topa direkt hamle yapacak yada göğüsünde yumuşatmasını bekleyip, topu kaybedeceksiniz. Çünkü görüğüsünden sonra topu yere koyup yürümeye kalkıyor. Halbuki istediğimiz şey şut çekmesi. Şut güç barı doluyor ve 2 saniye şut çekmesini bekliyorsunuz. Yani yavaş olan oyun hızı değil, oyun. Tepkiler 1 saniye gecikme ile oluyor. Oyunu buna göre oynamak gerekiyor. Bu da oynanan oyunun adını "futbol" olmaktan çıkarıyor. Saçma sapan futbol oynayan adamlardan 6 yemekte hoşumuza gitmiyor. Ayrıca Ronaldo belediye dağıtmışçasına herkesin kadrosunda. Nasıl alıyorlar bu futbolcuyu anlamıyorum. Ben de 77 lik stoper, 81 lik kova bir kaleci varken, Ramos ve Neuer i olmayan insan sayısı çok çok az. Sonuç, zevksiz futbol. Kimsenin beğenmediği 2014 bence serinin en iyilerindendi. Ve online maçları cidden çok keyifli oluyordu.

dün akşam işte bir elemanla yaptım kalede neuer vardı defansta luisao ortasaha normal topcular gf messi sf ronaldo koymuş adam daha oyun çıkalı ne zaman oldu sen nasıl topladın adamları adam 5 attı ilk yarı messiyle ronaldoya ara pası gol 4 gol böyle oldu diğer korner en sonunda sinirden kapattım oyunu o toplardan bunları çıkarmak büyük başarı dicem ama kesin bişey var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srcn35 -- 4 Ekim 2015; 0:38:45 >

• Bende ilk çıktığı gün aral'dan kutulu olarak aldım 3-4 gün oynadım logitech f310 kolu sinirden kırdım ve bıraktım oyunu..Herkes yavaş diyor bende oyun inanılmaz hızlı topu ayağıma alıp depar tuşuna dokunduğum an bir daha kontrol edemiyorum ne çalım ne pas .. 8-10 maç oynadım zerre zevk almadım bütün maçlar bam güm bam güm harala gürele gidiyor..Tuşlar geç tepki veriyor vs vs bir sürü oyundan soğutan sebep çıktı oynamayı bıraktım..

Ara sıra göz atıyorum oyuna kadro güncellemesi gelirse o zaman offline modda oturup kendi kendime oynayacağım..Yoksa bir süre dönmeyi düşünmüyorum
  • online oyunda her gelen top gol oluyor. kaleciler öyle goller yiyor ki akıllara zarar.
    defans toplara hiç müdahale edemiyor
    ortada godin ve mascherano var güçleri de gayet iyi takım ruhu biraz düşük
    forvetler genelde iyi ben beğeniyorum ama çabuk yorulup bırakıyolar maçı.

en büyük sorun defans defans defans
    pes 2013de adam geçemiyordun defansta
    güncelleme ile umarım bu sorunu düzeltirler
    her gelen gol olmasın kardeşim ya bıktım walla dişlerimi sıkmaktan çenem ağrıdı
  • arkadaşlar şu pes 2016 nın en iyi en düzgün hangi kişisel ayarlarla oynandığını söyler misinizz bir anda myclupta 756 puandan 488 puana düştüm yenile yenile bu nedir ya bütün toplar geçiyor defanstan 5 atıyorum 6 yiyorum çözümü nedirr bunun yeminle sanki 10 gün once takır takır oynadığım oyunu unuttum maç kazanamıyorum yardımlı yapıyorum oyun tepetaklak oluyor yarı yardımlı yapıyorum oyuncular abuk sabuk hareketler yapıyor ...
  • Fifa oynayın gençler online ı kötünün iyisi
  • Online oynarken kendi takımımızla değil de normal takımlarla oynayabiliyoruz değil mi birde rakip rastgele yoksa istediğim bir arkdasımla oynayabilirmiyim ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.