Şimdi Ara

PES 2021 SEASON UPDATE( XBOX GENEL KONU)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
2
Favori
4.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PES 2021'İN ÇIKIŞ TARİHİ 15 EYLÜL 2020.
    4 GÜN KALDI YENİ OYUN İÇİN.
    ÖN SİPARİŞ VERENLER XBOX ÜZERİNDEN OYUN YÜKLEMESİ YAPILABİLİYOR.OYUN BOYUTU 35.20 GB GÖRÜNÜYOR.
    GENEL OLARAK MY CLUB VE OYUNLA İLGİLİ BU BAŞLIK ALTINDA TOPLANABİLİRİZ.

PES 2021 SEASON UPDATE( XBOX GENEL KONU)

• Sanirim 15 eylul de cikacak.bu gun pes 2020 yukledim ve oyun fifaya kiyasla cok garip geldi ama genel anlamda taş gibi oyun olmus. Tebrikler konami

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyunu aldım. Ama giremiyorum. Her açtığımda oyun açılmadan menüye atıyor. Bu sorunla karşılaşan oldu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 21y kullanıcısına yanıt
    Çıktığından beri her gün oynuyorum. Ben karşılaşmadım. Ama halen devam ediyor ise, kayıtlı veriler dahil oyunu silip tekrar yüklemeyi deneyebilirsin.
  • Bugün için coins fiyatlarını yazabilecek bir arkadaşım var mı?

• Şimdi gamepass daki pes 2020 yi yükleyip, pes 2021 update i alırsak p1 veya p2 olsakta oyunu oynayabiliyoruz değil mi?
  • @disclosure ; dostum geçen sene 3000 + 300 (hediye) coins 199 TL falandı. Eğer coinse para yatıracaksan bence clup editionları almalısın. Her clup edition 3000 coins veriyor. 127 TL kampanyası devam ediyor galiba. Daha mantıklı bir seçim olabilir.
    @Qklavye ; dostum Elbette oynarsın. Herhangi bir sorum yaşamazsın. Ancak şu var bonuslar vs. sadece P2 hesapta kullanılabilir. Eğer oyunu oynadığın hesabın dışında alıyorsan o bonuslardan mahrum kalırsın. Ama oynamada sıkıntı olmaz.
  • Game passa ne zaman gelir?

• Arkadaşlar her yerde pes 21 lite versiyonu çıkmış ama xbox one kısmında göremedim. Siz yukleyebildiniz mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Ariturka

Arkadaşlar her yerde pes 21 lite versiyonu çıkmış ama xbox one kısmında göremedim. Siz yukleyebildiniz mi

Bende baya bir sürü aradım. sonra nette buldum bir çözüm. normal sürüme gir hocam denemeyi indir deyince indiriyor. adı deneme sürümü ama lite olanı kullanıyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: esevetnov

Bende baya bir sürü aradım. sonra nette buldum bir çözüm. normal sürüme gir hocam denemeyi indir deyince indiriyor. adı deneme sürümü ama lite olanı kullanıyorsun.

Alıntıları Göster

Bende aynı şekilde zar zor buldum teşekkürler

• Arkadaşlar merhaba. Neyaptimsa olmuyor rakip bulamiyorum. Ağ drgistirdim 4.5gdenedim gene yok. Yanlışı nerde yapıyoruz sorun nedir. Birde bu fifadaki kartlar vs bizde myclub herhalde ama ben turnuva vs gireyim diyince normal takım sectiriyor kurduğum takımı görmüyor . En son sv.1 Messi vs verdi onlarında bulamıyorum bir yardım ediverin herşeyi geçtim bu rakip bulamama dert oldu
  • Exhume10 E kullanıcısına yanıt
    Selam, dostum bende rakip bulmada sorun yok. TTNet fiber kullanıyorum ek ayar yapmadım sadece Google DNS girdim nat open olsun diye. Önemli olan zaten nat open olması. Orta yada kötü olunca rakip bulmak çok zor olur. Birde My Clup da eğer özel etkinlikler var ise oralara girmiştir millet o dönemlerde diğer modlarda pek oyuncu olmaz. Buna dikkat et derim. Takımlarda ise hazır takımlı match daylere girmiş olabilir misin. Orada sadece hazır takımlar yönetilebilir. Ayrıca şu da Clup edition aldı isen o takım gelmiş olabilir. Bunu takım listemden değiştirmen gerekecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iaaynaci -- 27 Aralık 2020; 23:29:53 >
  • iaaynaci kullanıcısına yanıt
    Sağol arkadaşım iade ettim bugün malesef. Bende DNS yaptım bir rakip geldi zar zor sonra di gene stres . Teşekkürler cevabın icin
  • Pes 20'ye sahip degilim.Gamepass sayesinde oynuyordum o da kalkti.
    Bunu ucretli alsam pes20'ye ihtiyac var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Semsam

Pes 20'ye sahip degilim.Gamepass sayesinde oynuyordum o da kalkti.
    Bunu ucretli alsam pes20'ye ihtiyac var mi?
    Yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • haydar. kullanıcısına yanıt
    Sagol Haydar
  • Myclub da ps4 de rakip 1 dk sonra geliyor. Fakat ps4 pro fan sesini çözemedim xbox a geçeceğim tek oynadığım oyun pes yada fifa genel de pes geçeyim mi sizce

• alendelontr A kullanıcısına yanıt

Ps4 prodan geçtim sanki elektrik süpürgesi açık gibi ses çıkıyordu. Şuan series x üzerinde oynuyorum ses yok. Tek sıkıntım kablonet kullandığım için İnternete lan kablo ile bağlanamıyorum ve modemin arayüzüne giremiyorum

• Ne yaptıysam rakip bulmuyor.ps4 de oynamaya devam😡
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.