Şimdi Ara

patos64 sözlüğü birbirine kattı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
1.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar, forumdan sonra sözlüğe de hızlı bir giriş yapmıştı ve bugün bütün sözlüğü birbirine kattı. Gece 00:00'dan sonra hakkında girilen tam 48 entry var. Birkaç tane yancı çıkıyor kendine ama genelde herkes kinini kusmuş.

http://gss.gs/1374605

• Ben bu patos'u farklı bi nick ile ekşi sözlükte yakaladım orda'da selçuğa burda yaptığı eleştirilerin aynısını yapmıştı ordan anladım patos olduğunu bide ekşide görün millet illalah etmiş bu adamdan bir tane savunanı yok.
  • Allah yardımcıları olsun ne diyek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çekecekleri var
  • İlk mesajından sonra engellemiştim
    Ama anlamadığım o kişinin amacı dikkat cekmek zaten arkaslar. Siz neden ciddi alıpta adına başlıklar açıyorsunuz? Diz boyle yaptıkça bu tarz troller forumda hep olur. Erman toroglu ahmet cakar zihniyeti ucuz populizm benzeri mesnetsiz hareketler yaparlar. 33 yaşındayım forum kurulduğundan beri üyeyim. Bir yerden sonra sahipleniyor insan forumu bu tarz hareketler gorunce. Bence yawhehe diye bir gif koyuyorsunuz ya , bu tarz kişiler bu tarz yorumlar yazınca onu koyun yeter. Bir iki baktı dikkat cekemiyor uzar gider.

• Hala bunun pesinden gidip selcugu surekli elestiren ergenler var

• hala düz topçu selçuku savunanlar var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bırakın orayı birbirine katsın... Demek ki orada yazdığı için buralara pek uğramıyor
  • Patostan insanlarin nefret etme durumu yanlis veya dogru mesaj yazmasi değil bana göre her hafta 4-5 konu acmasiydi yoksa Patos Selcuk konusunda haklı çıktı kimse kusura bakmasin.

• Adam dogrulari yaziyor. Objektif olmasi guzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kal Chi

Patostan insanlarin nefret etme durumu yanlis veya dogru mesaj yazmasi değil bana göre her hafta 4-5 konu acmasiydi yoksa Patos Selcuk konusunda haklı çıktı kimse kusura bakmasin.

Hadi cik isin kaplan senibalcaz oyuna

• Dün ve yaklaşık 10-12 aydır hiçbir halta yaramayan Selçuk'u en başta gördü. Helal olsun. Başlarda ben de troll damgası vurmuştum ama analiz yapıyor adam. Bağırıp çağırıp çekilmiyor. Anlamaya çalışın "ahaha patos mu yazmış ehehe " demek yerine.
  • Selçuk konusunda haklı. Fakat adam her aklına estiğinde konu açıyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ottiman

Selçuk konusunda haklı. Fakat adam her aklına estiğinde konu açıyordu

Ya yazsın yazsın da birde uzun uzun yazıyordu kimsenin okumayacağını bile bile
  • Dakika başı selçukla konu açıyordu kurtulduk galiba
  • Selçuk konusunda dibine kadar haklı. Adam ben formsuzum işe yaramıyorum diye bağırıyor sahada. Ekstra yaptığı hiçbir şey yok. Ne defansif ne ofansif yönü kuvvetli. Umut gündoğan formayı kapar böyle giderse. Patosun adamı eleştirdikçe dikkat çekmeye çalışan ergen muamelesi gördü ama adam her analizinde haklıydı.
  • kendinide birşey sanmış kendine başlık açmalar falan

hep sizin suçunuz bu potur'uda siz meşhur ettiniz her sivok konusuna çağırmalar falan

şimdi malouda balonu diyip trabzon bölümünde meşhur olmak çok kolay desenize
  • bu kadar takmasalardı ortalığı birbirine katamazdı herhalde , onu takanlar ne oluyor troll avcısı mı şu ergen zihniyet iyice yayıldı maalesef
  • selcuk hakkinda geldigi gunden beri yazmaktan dilimde tuy bitti. adam yanlis bir sey yazmiyor. gecen sezonlsr cok bosluklar buluyordu ve hantalligi korkakligi calim atmaktan yoksunlugu vs goze batmiyordu ama yine de yaziyorduk genelde yazmaktan cekiniyorduk cunku adama laf edeni vuruyorlardi neyseki herkes adamin siradan bir oyuncu oldigunu sonunda gordu.

• Oh orada takılsın uzun zamandır yok buralarda ne güzel
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.