Şimdi Ara

Passengers (2016) | Jennifer Lawrence - Chris Pratt

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
4.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• “Prometheus”ın senaristi Jon Spaihts’in senaryosunu kaleme aldığı “Passengers” filmi 2010 yılından beri çekilmeye çalışılıyor. Keanu Reeves 2010 yılında filmin başrolünü üstlenmeyi kabul etmiş, başrolden sonra filmi kimin yöneteceği de belli olmuştu. “Game of Thrones” ve “Boardwalk Empire” gibi iki büyük dizinin bazı bölümlerini çeken Brian Kirk filmi yönetecek, Reese Witherspoon da Reeves’e eşlik edecekti. Fakat bugün yapılan açıklamaya göre Witherspoon rolü reddetti.

Filmin çekimlerine gelecek sene Almanya’da başlanacak. Gelelim konusuna. Film uzayda yolculuk yapacak bir uzay gemisine binip bu gemide 120 yıl boyunca uyumayı ve 120 yıl sonra başka bir gezegende uyanmayı planlayan bir adamın planları tutmayıp 90 sene erken uyanınca olanları anlatacak. Adamımız sıkıntıdan gazeteci bir kadını uyandıracak, daha sonra bundan pişman olacak ve olaylar gelişecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 10 Kasım 2016; 21:12:36 >

• keanu reeves var ayrıca konu da ilgi çekici.. izlenir.
  • Konunun benzerleri daha önce işlenmişti, fragmanı çıksında bir görelim.
  • Sanırım Rachel McAdams filmden ayrılmış.
  • Konu güzel.Reeves pek yüz ifadeleri olan bir oyuncu değil.Mimik denilen şey işte.Donuk yüzlü Moon filmi harikaydı.Buda olabilir.Trailer çıkınca görürüz gerçi
  • Rachel McAdams yok mu
  • Bekliyoruz
  • Passengers bana Anna Hathaway ın oynadığı Passengers ı hatırlattı
  • Yönetmen: Morten Tyldum
    Senaryo: Jon Spaihts
    Oyuncular: Jennifer Lawrence, Chris Pratt, Michael Sheen, Laurence Fishburne

Konusu

Başrollerinde Oscar ödüllü oyuncu Jennifer Lawrence ve Galaksinin Koruyucuları'ndaki Starlord'u canlandıran Chris Pratt'ın yer aldığı filmde Fishburne'ün rolü henüz bilinmiyor. Yönetmenliğini Enigma filmi ile beğeni toplayan Morten Tyldum üstlendiği yapımın senaryosu ile Doctor Strange'in senaryosunu kaleme alan Jon Spaihts'e emanet. Pratt'in ilaç ayarlı uykusundan erken uyanan bir uzay yolcusunu canlandırdığı yapımda, Lawrence ise Pratt'in karakteri tarafından yalnız kalmamak için uyandırılan bir diğer yolcuyu canlandıracak.
  • Internete düşünce izlenir, keşke reeves kalsaymis kadroda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu güzelim filmde Jennifer Lawrence'i oynatmasan ne olurdu yani kızı görmeye dayanamıyorum.
  • Passengers (2016) | Jennifer Lawrence - Chris Pratt
  • IMAX olarak gelecek mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @MERT* @Thomas Anderson

Kadronun hiçbir yerinde Keanu Reeves yer almıyor. Artı olarak parantez içini 2016 olarak değiştirebilirsiniz.

Filme gelirsek yine bir kapalı ve tek mekan filmi olmuş sanırım. Mekan da CGI. Filmsiz kalırsam izlerim.

• Neden bilmiyorum ama bu tip filmlere bayıldım. En iyi örneği Sunshine harika bir bilim-kurgu,gerilim filmiydi. Bununda öyle olmasını diliyorum.

İnşallah saçma sapan Aşk filmi çıkmaz.

Bu arada Dogstar isimli bir çizgi dizi var. Konusu iyi. Bununda filmi yapılması gerekli. Sinematogrofiden biraz anlasam ve parada olsa bu filmi çekerdim.

• film iyi olacak bence. Arrival gibi surpriz yapar imdb puani 8 olur
  • merakla beklediğim bir film umarım patlamaz
  • umutluydum bu filmden imdb puani dusuk
  • Filmi izledim. Öncelikle beklentim sıfırdı. Ama ben baya beğendim. Evet, bilim kurgu değildi. Romantik komediydi ama bence iyi bir romantik komediydi Bilmiyorum belki kadrodandır ama ben baya sevdim filmi
    O değil Jennifer Lawrence bu filmde baya güzel lan. X-Men'de bu kadar güzel değildi.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.