Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Passengers (2016) | Jennifer Lawrence - Chris Pratt

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
102
Cevap
0
Favori
3.932
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Sinema Genel >> Passengers (2016) | Jennifer Lawrence - Chris Pratt
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    982 Mesaj
    Jennifer'a rağmen filmi beğendim.
    keşke filmi biraz daha uzatıp, sonunu daha güzel bir şekilde bitirselerdi.
    |
    |

Bu bilim kurgu olayına da hayran kaldım çok kaliteli olmuş sistemler konuşmalar falan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Gerçekten filmdeki gibi bir gezegen var mıdır acaba?

Yıldızlararası seyahat. Bizim için çok uzak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

BİLİRKİŞİ
  • Yarbay
    2204 Mesaj

Starship Avalon Concept Art

|
    |

BİLİRKİŞİ
  • Yarbay
    6861 Mesaj
    Bu sahneyi görüpte gülen bir benmiyim acaba :)

|
    |
    Filmle ilgili ilk mesajın 27 Ekim 2013 tarihinde atıldığını görünce epey şaşırdım doğrusu . Bu filmin tamamlanıp seyirciyle buluşması neden bu kadar uzun sürmüş anlamadım . Hani öyle destansı bir iş de değil . Sanırım aksilikler oldu çekimle ilgili ya da başka sebepler var .

Her neyse görsel olarak güzel seyirlik bir filmdi . Ana fikrini aslında beğendim . Kim böyle bir hayatı kabul edip bir ömürü metal yığını içinde geçirir orası zorlama tabiki ama şu bir gerçek: hayat gerçekten yalnız çekilmiyor . Çok zor .

Acısıyla tatlısıyla hayatı paylaşacak bir dosta herkesin ihtiyacı var aksi halde yaşam anlamsız ve bencilce .
    Jennifer Lawrence olmasa izler miydim emin değilim. Sony son zamanlarda gişe anlamında başarılı filmler yapamıyor. Bu filmin de 110 milyon dolar bütçesi vardı. 294 milyon dolar gişe elde etmiş ama yine de az. Konu güzel ama işleyiş pek kaliteli olmamış.

1 saat 56 dakikalık sürenin en az 1 saat 10 dakikası aşk hikayesiyle geçti. Bu süreyi biraz daha kısa tutup ana konuya daha fazla değinebilirlerdi.

6/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MessiTugi -- 11 Mart 2017; 3:2:51 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: m-99

Filmle ilgili ilk mesajın 27 Ekim 2013 tarihinde atıldığını görünce epey şaşırdım doğrusu . Bu filmin tamamlanıp seyirciyle buluşması neden bu kadar uzun sürmüş anlamadım . Hani öyle destansı bir iş de değil . Sanırım aksilikler oldu çekimle ilgili ya da başka sebepler var .

Her neyse görsel olarak güzel seyirlik bir filmdi . Ana fikrini aslında beğendim . Kim böyle bir hayatı kabul edip bir ömürü metal yığını içinde geçirir orası zorlama tabiki ama şu bir gerçek: hayat gerçekten yalnız çekilmiyor . Çok zor .

Acısıyla tatlısıyla hayatı paylaşacak bir dosta herkesin ihtiyacı var aksi halde yaşam anlamsız ve bencilce .

İlk başta Keanu Reeves abi oynayacaktı. Eminim çok farklı bir tonda film izlerdik.

Bütün yolcuları silahla öldürüp sonra mürettebat odasını havaya felan uçururdu heralde.

|
    |

BİLİRKİŞİ

• Yarbay
    15451 Mesaj

|
    |
    |
    |
    |
    |
    Lost-Prison Break-Chuck-Heroes-Gossip Girl-FlashForward-The Pacific-Terminatör:Sarah Connor - Kyle XY - Dexter - Desperate Housewives - Fringe - Spartacus:Blood And Sand-Human Target-Band Of Brothers-Blue Mountain State-Persons Unknown Pretty Little Liars - The Prisoner-The It Crowd-Hung-The Lost Room-Breaking Bad-V-The Big Bang Theory-The Pillars Of The Earth - Hellcats - Boardwalk Empire-The Event - The Vampire Diaries-The Walking Dead - Shameless - Glee - Game Of Thrones -Pushing Daisies -Terra Nova-Arrow -Vikings-The Originals-Defiance-Hannibal-True Detective - Fargo - Sherlock - Da Vinci's Demons-Homeland-House of Cards-Better Call Saul-Daredevil-Narcos-Billions-Taboo-Punisher-Mindhunter - Dark-Black Mirror-Safe - Sharp Objects-Maniac–Love Death Robots–Chernobyl-Lucifer - Peaky Blinders - The Boys - See - The Mandolarian
  • Yüzbaşı
    899 Mesaj
    Şimdi izledim. Film öyle ahım şahım güzel değil. Ama bir saniyesi bile sıkılmadan izleniyor. Yer yer kendinizi ıssız bir uzay gemisinde sarışın hatunla hayal ediyorsunuz, donda bir ıslaklık uyanıyorsunuz yine 3. dünya ülkesi Türkiyedesiniz.

Benden 7,5/10 alır.
    |
    |
  • Teğmen
    206 Mesaj

kesinlikle katılıyorum hocam kadın bence güzel ve ateşli :)
    |
    |
    Vendetta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: hermes_01

aslında güzel film ama sonu eksik gibi geldi bana yani ucu açık konusu var uzatabildiğin kadar uzat yanlış gezegene indir uzaylı saldırısı başlat .
    Tamamen aynı fikirdeyim.

SPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILER

Arthur'a işi öğretip bunlar kendilerini uyutturabilirlerdi aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 16 Aralık 2018; 22:22:18 >

Cold Fusion Energy, Inc.

• Yarbay
    4665 Mesaj
    Film gayet güzel arkadaşlar tavsiye ederim izleyin

|
    |

Sonda çalan levivate şarkısı çok hoşuma gidiyor. Nedendir bilmiyorum ama filmin temasiyla çok uyumlu geldi.

Bir de neden sevdiğin fimleri televizyon kanalinda izlemek daha zevkli, çözemiyorum

01000010 01110101 01101110 01110101 00100000 01100011 01100101 01110110 01101001 01110010 01100101 01100011 01100101 01101011 00100000 01101011 01100001 01100100 01100001 01110010 00100000 01101001 01110011 01110011 01101001 01111010 00100000 01101101 01101001 01110011 01101001 01101110 00111111
  • Yarbay
    4005 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kevin De Bruyne

1-2 yıl önce severek izlemistim. Dun akşam show tvde görünce kitlendim. Son reklama girince actim pcyi devamini izledim.

Sonda çalan levivate şarkısı çok hoşuma gidiyor. Nedendir bilmiyorum ama filmin temasiyla çok uyumlu geldi.

Bir de neden sevdiğin fimleri televizyon kanalinda izlemek daha zevkli, çözemiyorum
    Bendede var tv olayı, bu evde olunca yüzüne bakmadığın ama misafirlikte filan denk gelince sana başka gelen aslında aynı olan yemek vs gibi bişey heralde.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Tamamen aynı fikirdeyim.

Arthur'a işi öğretip bunlar kendilerini uyutturabilirlerdi aslında.

Alıntıları Göster
    Kapsül yoktu sanırım 1 kişi boşta kalıyordu. Artur da sağa sola gidiyor sadece

|
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.