Şimdi Ara

Passengers (2016) | Jennifer Lawrence - Chris Pratt (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
4.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mgsfanboy

Filmi izledim. Öncelikle beklentim sıfırdı. Ama ben baya beğendim. Evet, bilim kurgu değildi. Romantik komediydi ama bence iyi bir romantik komediydi Bilmiyorum belki kadrodandır ama ben baya sevdim filmi
    O değil Jennifer Lawrence bu filmde baya güzel lan. X-Men'de bu kadar güzel değildi.

3D mi izledin yoksa 2d mi ?
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    İnternetten izledim ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgsfanboy

İnternetten izledim ben

Ulan ya
  • IMDB puani yukseldi filmin. yorumlarda olumlu gelmeye basladi
  • Bugün izleme şansım oldu sinemada. Çok iyi değil, çok kötü de değildi. Çerezlik bir filmdi benim için. Bu tarz her filmde olduğu gibi bu filmde de klişe bolca vardı. Haftasonu boş zamanınız varsa gidin izleyin, zamanınız geçer. Onun haricinde fazla bir beklentiye girmeyin.

6,5/10
  • Film 3D izlenebilir, 1 sahne de işte burası 3D izlenir dedirtti. Film de, ne yalan söyliyeyim Jennifer Lawrence resmen izletti filmi. Boş zamanı olanlar için güzel film. Benim hoşuma gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkyTech74

Film 3D izlenebilir, 1 sahne de işte burası 3D izlenir dedirtti. Film de, ne yalan söyliyeyim Jennifer Lawrence resmen izletti filmi. Boş zamanı olanlar için güzel film. Benim hoşuma gitti.

3d pop-out yani dışarı taşma değilde filmde genel olarak derinlik nasıl arkadaşım ?
    Yani, konu bir oraya bir buraya gidiyor ama izlenir bence. Klişe baya var ama izlenir yine de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkyTech74

Yani, konu bir oraya bir buraya gidiyor ama izlenir bence. Klişe baya var ama izlenir yine de.

dostum 3d si nasıl diye sordum saygılar
    3D olarak dediğim gibi bir sahne de sadece çok öne çıkmıştı benim için, o sahne de
    uzaya çıktığında
    . 3D şart değil ama bence güzeldi.
  • Finali saymazsak izlemeye değer bir filmdi.
  • Arkadaşlar hiç durmayın gidin bu filme. Çok beğendim. Yıldızlararası ve The Martian dan sonra en çok beğendim uzay filmiydi. Efsane yapmışlar.

Gitmeyen hayatının hatasını yapar izlerken hiç bitmesin istiyorusunuz 3 kişi ile yapılabilecek en başarılı film bu olur helal olsun. Sonu biraz kötü ama olsun.
  • karbonat eroll kullanıcısına yanıt
    Bana da kısa geldi film. Bu arada 4 kişi hocam.
    Arthur'u unutmayalım veya Gus'ı
    .

Yıldızlararası dediniz, Hans Zimmer'ın yaptığı parça aklıma geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkyTech74 -- 15 Ocak 2017; 15:17:25 >
  • çoğu eleştirmen filmi vasat bulmuş ve verdikleri puanlar çok kötü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karbonat eroll

Arkadaşlar hiç durmayın gidin bu filme. Çok beğendim. Yıldızlararası ve The Martian dan sonra en çok beğendim uzay filmiydi. Efsane yapmışlar.

Gitmeyen hayatının hatasını yapar izlerken hiç bitmesin istiyorusunuz 3 kişi ile yapılabilecek en başarılı film bu olur helal olsun. Sonu biraz kötü ama olsun.

Saka mi yapiyorsun?

Yas 15 falan herhalde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadar boş bir filmdi ki La La Land'e gitmediğimize pişman olduk. Bir kere filmi 3d izleyip gözün için etmeye gerek yokmuş, zira 3d'lik bir olay yok, ek olarak işleyiş yavan, final kötü. Beğenmedim.
  • Film gayet iyiydi . Özellikle Gemi Modellemesi ve aerosu çok iyiydi ...

Zaten benim için Jennifer Lawrence başlı başlına gitme sebebi Sinemaya ki bu filmde de çok iyiydi .

Zaten filmde toplam 3 kişi var

Filme puanım 10 üzerinden 8
  • Filmin sonunu hariç beğendim.

1- 5000 kisilik gemide sadece 1 tane autodoctor olmasi sacma geldi

2- aurora'nin yasadigi stockholm sendromu ilgincti

3- acaba jim attigi mesajtan cevap alabildi mi? acaba mesajda ne diyordu? gerci 80 yasinda falan olacagi icin problemin cozulmesi cok da bir ise yaramazdi.

4- arthur cok iyiydi. tamir ettiklerinde epey sevindim

5- 100 yil calisacak gemi yapiyorsun ama gemide cok buyuk bir sorun cikinca bazi muhendisleri uyandirma alarmi koymuyorsun

6- bir muhendisi kaldirsalardi belki yeniden uyuma sorununu cozebilirlerdi. denenebilirdi

7- keske aurora'nin yalniz kalma hissini biraz daha vurgulasalardi. bakti aurora da bu gemide yalniz kalmanin ne kadar zor bir sey olacagini sonra jim'i kurtarmaya calisti gibi.

8-acaba cocuk yaptilar mi? cunku filmin sonunda yaptiklari evin isiklari yaniyordu!

bütüne vurunca izleyiciyi içine çeken hoş bir film olmuş, güzel film olmuş.

• ben de filmi beğendim.ama:

film sonunda bizim adam, kızı tedavi ünitesinde dondurarak uyutmayı teklif etti. kız hayır dedi diye ömürlerini orada geçirdiler. ulan ikiniz de sığardınız ona, girseydiniz ya? sadece dışarıdan mı kontrol ediliyor? adam mühendis, içeriye bir port yapabilirdi.
  • Dün filmi izledim hala etkisinden çikamiyorum, koridorlar falan aklima geliyo unutamiyorum.

Gitmeyi dusunen varsa hic dusunmesin direk gitsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.