Şimdi Ara

Passat 1.5 tsi egzoz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2019 Passat 1.5 tsi kullanıcısıyım araba dışardan güzel ama yaşım genç olduğu için hırçın bi ses de güzel gider diye düşündüğümden egzoz taktırmak istiyorum sürekli uzun yol yaptığım için kumandalı düşünüyorum kafama takılan şeyler 1) maliyeti ne kadar olur 2) araçta değer kaybı oluşturur mu 3) passata yakışır mı. En çok takıldığım şey değer kaybı cevaplarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BGHBKH3QL9 -- 14 Ekim 2022; 6:41:26 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• passata gitmez. c-hatchback arabalara gider bu tip apaçi işi işler.

• Yasim genc diyorsun egzoz böğürttürücem diyorsun baska araba bulamadin mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 ay önce kullandığınız, 2016 1.6tdi yi sattınız mı hocam? Bir de 5 ay önce aldığınız 2020 elegance passat duruyor mu? Sorunuza gelirsek passata egzoz olmuyor maalesef, hele dsg ise çort çort ses çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Merdomable -- 14 Ekim 2022; 12:46:46 >
  • Merdomable kullanıcısına yanıt

• Yanlış arabayı bağırtmayın hocam, golf alın bari de en azından sırıtmaz. Passat kel alaka olur.

• Downpipe, düz boru, warex

3,5-4k arası fiyat verirler

• Passat'a yakışan bir modifiye olmaz ama yapılacaksa orjinal egzoza zarar vermeden yapmak lazım satarken geri takmak gerekebilir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merdomable kullanıcısına yanıt

ooo velet yakalama timi iş başında  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece spor son susturucu yeterli çok az bir hırıltı olur içeriden hiç duyulmaz rahatsız etmez. Supersprint marka bakmanızı tavsiye ederim.

• en1gma kullanıcısına yanıt
    Velet derken ne anlamda kastettiğinizi anlamadım açıklarsanız sevinirim diğer arkadaşlara da yorumları için teşekkür ederim dikkate alıcam

• The Division Bell kullanıcısına yanıt
    Okulumdan dolayı her gün 100km den fazla yol yapıyorum konfor benim için önemli önceki konularımda 320 baktığımı da söylemiştim ama passat benim gözümde daha konforlu bi araba doluluk ve temizlik bazında da passat uygun kaçıyo araba bulamamaktan değil de ihtiyacıma göre bi araba aldım benzinli denk geldi uyguna benzinli aldım egzoz fikri burdan çıktı zaten teşekkür ederim yorumun için

• Bulunduğum sehirde bi passat var babasının arabasini almis genc arkadaş bildiğin dogan sahin gibi yapmış egzozda takmis bağırıyor.. Her gören sövüyor gerisini sen düşün..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.