Şimdi Ara

Silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jr09 -- 16 Ocak 2024; 14:53:4 >

• Aracınızı daha yeni almistiniz çok geçmiş olsun. Açıkçası otoparkı olan bir sitede oturmuyorsaniz( orda bile komşun araca sürtebiliyor) yani mahalle arasında oturup aracı kaldırım kenarlarına park ediyorsanız pahalı son model araba almamak lazım. Çocuk mu dersin , serseriler mi dersin , kağıt toplayicilar mi dersin , yoldan geçen arabalar mi dersin hepsi aracınız için bir tehdit olacak . Ve aracınızın üzerinde her çizik , göçük gordugunuz de çok uzuleceksiniz .

Bu arada hasar gören yer plastik mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moueson -- 18 Aralık 2023; 20:48:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moueson kullanıcısına yanıt

Hocam camurluk üstü sac gibi bir kısım , kapı ve tampon taraflarında sorun yok sadece o gordugunuz kısımda problem.

Evet kesınlıkle haklısınız , cok zor , zar zor alınıyor ve ınsanın ıcıne oturuyor.

Iyı dıleklerınız ıcın cok tesekkurler.

• Jr09 kullanıcısına yanıt

Hmm o zaman baya değer kaybı olabilir net rakam söylemek zor . Üzüldüm gerçekten . İnsan kendisi kaza yapsa en azından kendim yaptim der ama başkası tarafından hem aracınıza hemde cebinize zarar gelmesi sinir bozucu .

Çarpma anını gosteren kamera kaydı var mı eliniz de ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sol arka farın alt kısmında parçalanan kısım tek parça plastik gibi duruyor orayı çıkarıp yenisini takarlar benzin kapağının olduğu kısma düzeltme yaparlar. Birde yeni plastik teker çerçevesi takarlar gayet temiz olur gibi.

• Moueson kullanıcısına yanıt

İyice baktım hocam plastik aksam sanırım , asagıda yazan arkadasın dedıgı ıbı basitçe yapılacak gıbı bakalım sabah servıs bır gorsun. Kamera da yok maalesef en cok ona sınır oldum yapan bellı ama kanıtlamak lazım. Bakacagız artık haberdar edeyım gelısmelerden

• Kamera goruntusune erişemedik , baska dukkanlarda da kamera çıkmadı , bu durumda şans eseri yaşadıgımızı ve kuralların cok boşlukta uctugunu anlamıs olduk. Gören komşu var ama o da işe yaramıyor sanırım. Adam da ben carpmıs olamam cok dıkkat ettık vs dedi.

Kaskoya devredıldı olay.

Bu işlerden tecrubeleyerek anlamaya baslayacagım sanırım cok anlamadıgım ıcın ekstra ıslem de yapamıyorum.

Yanı araçta hasar kaydı gorunecek durduk yere. Neyse ki fotografı vs var ileride bır durum olursa plastik aksam işlemi oldugunu falan bılırler en azından.

Hayırlısı , zor ya :)

• https://forum.donanimhaber.com/park-halindeki-aracima-carpip-kactilar-yapilmasi-gerekenleri-anlatiyorum-resimli--139951853

• nisan ayında içerenköy/carrefoursa otoparkında bana da sağ çamurluk göçecek şekilde çarpmışlardı; karakola gittim, polis savcılığa gidip suç duyurusunda bulunacaksın, savcı carrefoursa yönetiminden otopark cctv görüntülerini isteyecek çarpan araç tespit edilecek de cek cak deyince kaskodan yaptırdım.

olayın devamı aralık ayında araçtan bir gıcırtı sesi gelmesiyle başladı servise gittim o çarpmanın asıl şiddeti jant üzerinden ön takıma da sirayet etmiş poryadan aksa kadar ön takım komple elden geçti

• degobar kullanıcısına yanıt

Allahtan yuzeysel bastırarak sürtme var hocam burada carpma yok, uzuldum sızın de kotu olmus, aksam kolay yapılabildi mi plastik oldugu ıcın ?

• Beetle Juice kullanıcısına yanıt

Çok sağ olun

benim aracın çamurluk aksamı galvaniz saç, sadece tamponlar plastik

ne demek.

Bu da mı oyle acaba cok anlamam da , ne kadar tuttu bır de duzgun yapılabıldı mı ? zahmet verıyorum ama . Tesekkurler.

araç 107 bin km.de 12 yaşında şimdiye kadar ön takımdan yana bir şikayetim olmamıştı, soldan sağa porya aks salıncak rulman rot fren hortumları direksiyon pompası yenilendi 48 bin lira tuttu 34 parça+16 işçilik olmak üzere, servisten çıkalı 1 hafta oldu şimdilik bir sıkıntı yok bir kaç ay kullanalım bakalım ne olacak gene devam ederse servise uğrayacağım senelerdir gittiğim bosch car servis

Kazasız belasız kullanmayı nasip etsın , çok sukur yıne hallolmus , uzuldum , umarım tekrarı yasanmaz hıckımse ıcın. Iyı gunler dılerım.

• Çok geçmiş olsun, yeni alınmış araç birde. Ahlaksız insan vurmuş kaçmış birde.

• MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt

Çok tesekkurler , usta baktı, bunda bısey yok hallolur parcalar hemen gelır hallederız dedı. Moral oldu. Saglık olsun olacagı varmıs. Hayırlısı ugurlusu olsun herkes ıcın kazadan saklasın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.