Şimdi Ara

Park halinde aracın canını okumak (video ve foto) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
2
Favori
3.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kasıt olsa kendi aracına zarar vermeden de karşıdaki araca zarar verebilirdi; camları kırar, lastikleri keser, boyayı çizer vs...
  • Geçmiş olsun kardeş, insanın başına bazen böyle kötü süprizler gelebiliyor Allah beterinden korusun.

Benim park halindeki aracıma plakası belli olmayan araçlar tarafından 3 kez hasar verildi. En büyük hasarım tahminimce bir kamyon kasası tarafından oluştu. ön çamurluktan bir girmiş yırta yırta ön kapı, arka kapı ve arka çamurluktan çıkmış. Suçlusu bulunamadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WarSaw

quote:

Orijinalden alıntı: Draqonn

quote:

Orijinalden alıntı: K.B.R.O

Bu nedir ağa saka mı ? Serefsiz bilerek vurdu resmen uzunları yaka yaka. Ya da alkolik miydi neydi. Herkes kaza yapabilir de bu bambaska. Bide nasıl geri viteste bastı kactı. İsık hızıyla resmen.

Bence aşırı alkollüydü farlarla uğraşırken daldı.Ama çarpdıkdan sonra kafa yerine gelmiş orası kesin

far falan değil o yananlar aracın stopları

Evet bende sonrada farkedip farklı mesaj yazdım

• Bilerek çarpmış hocam o kesin.herhangi bir yerde aranızda bir husumet geçmiş biri varsa o yapmıştır ya da yaptırmıştır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimsenin dikkatini çekti mi bilmiyorum ama 0.18de kameranın önünden geçen araç geri geri gelip çarpıp tekrar devam etmiş gibi geldi bana.. @AssistForte
  • Durum öyle zaten hocam, o gördüğünüz araç biraz ilerideki petrolün önünde duruyor, sonra geri geri gelip çarpıyor. Petrol yeni açılıyor bu arada, güvenlik kameraları henüz yok.
  • AssistForte kullanıcısına yanıt
    Çok geçmiş olsun umarım bulunur.
  • Geçmiş olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AssistForte kullanıcısına yanıt
    çok geçmiş olsun, inşallah en kısa zamanda yakalanır. bırakmayın bu işin peşini, hakettiği cezayı alsın sürüngen herif
  • Videoyu ilk izlediğimde adamın çok sarhoş ve uzunları çakıyor sanarak güldüm ama sonradan anladım geri geri geldiğini Geçmiş olsun bu arada
  • Geçmiş olsun...
    Muhtemelen sarhoştur,umarım kısa sürede yakalanır.Cezaların çok daha caydırıcı olması lazım.
  • geri geri vurmuş demeseniz anlamazdım, kasten yapılmış gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: AssistForte

Ne yazık ki dostum. Evin altında tam yolu gören kapanan bir AVM'ye ait çok kaliteli kameralar var ama kapalılarmış. Diğer dükkanlara baktım ama yolu gören yok ne yazık ki.

AVM nin kameraları nasıl kapalı oluyor ? İçinde milyarlarca liralık mal ve muhasebenin kasası var.Başından savmak için söylemişlerdir,o kameralar bozuk değilse 7/24 kayıt yaparlar.

Bu arada araç modeli nedir,çıkaramadım ?
  • geçmiş olsun hocam. sırf bu korkuyla anacaddeye park etmiyorum.
  • sizin araba hb mi videoda hb araç olarak görünüyor çarpılan araç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pink Floyd

Yuh arkadaş resmen uzunlarıda yakıp dalmış araca, sarhoş diye düşündüm ama hemen geri vitese atıp bir anda kaçmasıda şüphelendirmedi değil.

Araba ılk başta yoldan geçiyor, sonra geri geri geliyor vuruyor vurmadan öncedende fren lambaları yanıyor ve tekrar kaçıyor. Yanı araba uzunları yakıp burunlama vurmuyor dıkkat edersen vıdeonun sonunda gerı gelen arabanın onune bakarsan far ışıkları oraya vuruyor.
  • geçmiş olsun 3gün öncede aynısı benim başıma geldi siz şanslısınız kamera kaydı falan var bana vuran bizim mahalleden biri ama kim bilen eden yok
  • Geçmiş olsun. Arkadaşlar dikkatli bakınca uzunlar yanmıyor stop lambaları. Geri geri gelip vuruyor. Bence kasıtlı yapıyor.Umarım görüntülerden bir sonuç çıkar.
  • Kasıtlı yapacak olsa niye o kadar ileri gidip geri geri gelsin. Yakınında da yapardı aynı hareketi. Vuran adam bulunmadan çözülmez bu olay. Mantıklı tek bir hareket yok görüntülerde. Geçmiş olsun.
  • Bence kasıt yok. Adam sarhoş. U falan çekecekti muhtemelen. Vurmadan önce geri geri gelirken frenle karışık gelmesinin sebebi o sanırım. Sarhoşluktan sizin arabayı görmemiştir. Eski arabalarda uzun far gibi olan bu geri vites ışıkları, arabanın içindeyken arkanızı göstermeyebilir. İğrenç bir durum; ama benim chevroletler öyle. Parlaktır ama Işığı her yöne yayar. Daha az görürsün. Üstüne bir de sarhoş olsam böyle bir mallık yapabilirim. Ama sarhoş araba kullanmıyorum abi ben.

Umarım araç yakalanır. Geçmiş olsun.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.