Şimdi Ara

Park halinde aracın canını okumak (video ve foto)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
68
Cevap
2
Favori
3.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forum izin verse, içimden geçenleri tam olarak yazacağım.

Sabah 10'da telefonum çaldı, abi arabaya vurmuşlar dedi esnaf arkadaş. Gittim baktım, durum şöyle;

Kaput, far, sağ ön çamurluk, tampon hasarlı. Kim yaptı bunu derken aklıma güvenlik kameraları geldi. Bir şey söylemiyorum siz izleyin.

http://www.youtube.com/watch?v=7FngLYiDwZE&feature=youtu.be

Polisi aradım, ekip gönderecekti, telefonum çaldı müsait ekip yokmuş yakında telefonda durumu sordu. Anlattım, video kaydıyla emniyete gittim. Sağ olsun ilgilendiler, ifademi aldılar. Aracı hareket ettirmemiş olmam ve video kaydının olması işi kolaylaştırdı, kasıtlı olarak yapıldığı şeklinde ifade verebileceğimi söylediler. Mobese kayıtları inceleniyor şuan, neyse ki aracın 200 metre gerisinde ve 100 metre ilerisinde mobese var. Plaka bulunmaya çalışılıyor şuan. Tahmini hasar en az 700 TL.

• Bu nedir ağa saka mı ? Serefsiz bilerek vurdu resmen uzunları yaka yaka. Ya da alkolik miydi neydi. Herkes kaza yapabilir de bu bambaska. Bide nasıl geri viteste bastı kactı. İsık hızıyla resmen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vuran %90 sarhoş durum bu sonrada kaçmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.B.R.O

Bu nedir ağa saka mı ? Serefsiz bilerek vurdu resmen uzunları yaka yaka. Ya da alkolik miydi neydi. Herkes kaza yapabilir de bu bambaska. Bide nasıl geri viteste bastı kactı. İsık hızıyla resmen.

Bence aşırı alkollüydü farlarla uğraşırken daldı.Ama çarpdıkdan sonra kafa yerine gelmiş orası kesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Draqonn

quote:

Bu nedir ağa saka mı ? Serefsiz bilerek vurdu resmen uzunları yaka yaka. Ya da alkolik miydi neydi. Herkes kaza yapabilir de bu bambaska. Bide nasıl geri viteste bastı kactı. İsık hızıyla resmen.

Bence aşırı alkollüydü farlarla uğraşırken daldı.Ama çarpdıkdan sonra kafa yerine gelmiş orası kesin

Hocam araç geri geri geliyor, dikkatli bakın. Kazadan 10 sn kadar önce aracın yanından geçiyor, sonra geri vitese takıp geri geri geliyor. Uzunlar dediğiniz fren lambaları. Amacı neydi, anlayamadım.

Ben de ya sarhoş, yada içinde ehliyetsiz küçük yaşta biri vardı diye tahmin ediyorum. Aklı başında kimse durup dururken böyle bir şey yapmaz çünkü.
  • Evet daha net bakınca geri geldiği belli. Frenle karısık vurdu. Umarım en yakın zamanda sonuc alırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: AssistForte

Forum izin verse, içimden geçenleri tam olarak yazacağım.

Sabah 10'da telefonum çaldı, abi arabaya vurmuşlar dedi esnaf arkadaş. Gittim baktım, durum şöyle;

Kaput, far, sağ ön çamurluk, tampon hasarlı. Kim yaptı bunu derken aklıma güvenlik kameraları geldi. Bir şey söylemiyorum siz izleyin.

http://www.youtube.com/watch?v=7FngLYiDwZE&feature=youtu.be

Polisi aradım, ekip gönderecekti, telefonum çaldı müsait ekip yokmuş yakında telefonda durumu sordu. Anlattım, video kaydıyla emniyete gittim. Sağ olsun ilgilendiler, ifademi aldılar. Aracı hareket ettirmemiş olmam ve video kaydının olması işi kolaylaştırdı, kasıtlı olarak yapıldığı şeklinde ifade verebileceğimi söylediler. Mobese kayıtları inceleniyor şuan, neyse ki aracın 200 metre gerisinde ve 100 metre ilerisinde mobese var. Plaka bulunmaya çalışılıyor şuan. Tahmini hasar en az 700 TL.

Geçmiş olsun, umarım yakalanır, ve siz de sakın ola, yakalanırsa affetmeyin, her türlü peşinden koşun.
  • Geçmiş olsun, muhtemelen alkol almış. Kısa zamanda yakalanır umarım.
  • Teşekkürler arkadaşlar.

Peşini bırakmaya hiç niyetim yok. Arabanın ön camında kocaman not var, telefon numaram yazılı. Hadi geldin çarptın, arabama vurdun diye öldürecek miyim seni? Adam gibi ara söyle, sigorta denilen bir şey var yaptırırız olur biter. Şimdi kendi başına bela açtı. Eğer olur da plakası tespit edilirse kasıtlı olarak mala zarar vermekten ceza yiyecek.
  • Kasti çarpmış diye düşündürdü,husumetiniz olan veya seni sevmeyen birisi muhtemelen.
    Geçmiş olsun,umarım bulursun hayvanı.
  • neler içiyorlarda böyle oluyor anlamıyorum..

bu video fenomen olur yalnız.
  • Yuh arkadaş resmen uzunlarıda yakıp dalmış araca, sarhoş diye düşündüm ama hemen geri vitese atıp bir anda kaçmasıda şüphelendirmedi değil.
  • bence sarhoş, çarptığını anlayınca kendine geldi ve kaçtı ama neden geri geri kaçsın ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: AssistForte

quote:

Orijinalden alıntı: Draqonn

quote:

Hocam araç geri geri geliyor, dikkatli bakın. Kazadan 10 sn kadar önce aracın yanından geçiyor, sonra geri vitese takıp geri geri geliyor. Uzunlar dediğiniz fren lambaları. Amacı neydi, anlayamadım.

Ben de ya sarhoş, yada içinde ehliyetsiz küçük yaşta biri vardı diye tahmin ediyorum. Aklı başında kimse durup dururken böyle bir şey yapmaz çünkü.

Dikkatli izleyince anladım bence küçük yaşta biri değil kasti olma olasılığı geldi aklıma aracın yanından geçiyor sonra duruyor geri geri geliyor çarpmak için ama öndende çarpmıyor aracı hasar almasın diye sonlara doğru frene basıyor sarhoşda olsa küçükde olsa frene basıp durdururdu aracı bence orda fazla hızlı olduğunu düşünüp biraz yavaşladı zaten çarpar çarpmaz hani ne olduğunu anlamamış gibi bir tepki vermedi direk kaçtı ordan biraz senaryo gibi oldu ama bence böyle oldu büyük ihtimal,geçmiş olsun bu arada..
  • Geçmiş olsun, dilerim en kısa zamanda bulunur.
    Kesinlikle yasal yollardan hakkınızı arayın.
  • 700 fazla değilmi
  • Aracımı kamerasiz bir yere bırakınca tedirgin oluyorum..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam isteyerek yapmış resmen. Geçmiş olsun.

• Dikkatli bakın beyler geri falan kaçtığı yok. Vurmadan bi kaç saniye önce ordan geçen araçla aynı, ileride durup geri geri geldi, tam araca yaklaşırken frene bastı (çoğu kişinin uzun far dediği ışık stop lambasının ışığı) çarptı. Çarptıktan sonra dikkat ederseniz geri vitesten çıkarınca stoplar falan sönüyor. Kasten yapıldığı çok ortada. Geçmiş olsun, umarım en kolay şekilde çözülür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OsmAnikk -- 23 Ocak 2014; 16:11:12 >
  • Arac geri geri vurmus ama kasit yok...Neden derseniz Arac geri geri gelirken durmak icin bosa aliyor vitesi,ama frene basmak da gecikiyor,kesin alkollü ya da acemi...Bombos yol ne desek azdir bu yaratiga...

Edit : arac geri geri gelirken zaten yamuk sekilde geliyor,sizin araca vurmasi sans,baska aracta olabilirdi ama sizin araci bulmus..Kasten olsa kendi aracina niye zarar versin? Lastikleri patlatir,araci cizer,camini kirar vs vs...

Cok gecmis olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backstreet -- 23 Ocak 2014; 16:16:20 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.