Şimdi Ara

Park halinde aracın canını okumak (video ve foto) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
2
Favori
3.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Korku filmi gibi yavvv..

Acaba komşunuz olabilir mi ? Belki de sizin parkettiğiniz yer ile 5-6 arabalık önünde bir yere parketmek istiyordu (gözünün önünde olsun falan diye) . Biraz gitti baktı yer yok geri gelip sizin önünüze parketmek istedi belki . Muhtemelen alkollüydü de parkedemedi size çarpınca da kaçtı başka bir yere parketti.

diye bir senaryo geldi aklıma ama sanki parkedecek yer de çok gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

quote:

Orijinalden alıntı: AssistForte

Ne yazık ki dostum. Evin altında tam yolu gören kapanan bir AVM'ye ait çok kaliteli kameralar var ama kapalılarmış. Diğer dükkanlara baktım ama yolu gören yok ne yazık ki.

AVM nin kameraları nasıl kapalı oluyor ? İçinde milyarlarca liralık mal ve muhasebenin kasası var.Başından savmak için söylemişlerdir,o kameralar bozuk değilse 7/24 kayıt yaparlar.

Bu arada araç modeli nedir,çıkaramadım ?

Hocam AVM komple kapalı, başka bir yere taşındı. Bildiğim kadarıyla 3 yıldır boş orası, sadece küçük bir bölümünde bir dükkan açık onun da kamerası yok zaten.

@x-rayted; hocam orada ve çevrede park edilen her aracın sahibi belli. Bu araç yabancı bir araç, yani evin 150-200 metrelik yakınlarından değil. Çevreden olsa zaten esnaf yönlendirirdi hemen. Ben de dolaştım baktım, yakınlarda bulurum umuduyla ama başka bir yerden gelmiş araç ve amacı park etmek değil.

Araç 93 civic hb bu arada. Bugün sanayiye geldim, düzeltme işlemleri ve komple kaporta bakımı için 600 TL fiyat aldım. Boya için ustam bel altı komple boyayalım dedi. Öyleydi böyleydi derken laf lafı açtı, renk değişimine karar verdik. Pazartesi günü aracı bırakıyorum ustaya, önce kaportaya girecek, ardından boyaya. Aracın eski rengi olan maviye döndüreceğiz aracı. Nereden nereye..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçmiş olsun galiba içiniden geçenler şöyle *************

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eger o adam oraya park edıyorsa

genelde o saatlerde sızın aracınızın yakınlarında bir yerlerde oturuyor
    anladıgım kadarı ıle arac dogan

gece bellı saatlerde cıkıp bir tur atın etrafta yakalayıncada eşşek sudan gelınceye kadar dovun ne olur dovun....

ben bıle acayıp sınırlendım

hayvan herıf senı ınsanlıktan nasıbını almamıs taşralı senı!!!!!!!!!!!11
  • Geçmiş olsun hocam
  • Geçmiş olsun.Bu durumlarda acaba araç içi kameranın bir faydası olurmuydu diye düşünmedim değil.
  • Henüz bir ses yok arkadaşlar. Beklemedeyim.

Bahaneyle aracı revizyona sokuyoruz. İlk olarak yarın sabah komple kaportaya girecek araç, 1 haftaya kaportadan çıkacak. Sonrasında boyaya girecek, orijinal rengine döndüreceğiz, mavi renge.

Yeni bir konu açacağım bununla ilgili ilerleyen zamanlarda. Aracın parçalarını sökerken;

Park halinde aracın canını okumak (video ve foto)

Park halinde aracın canını okumak (video ve foto)

Aşama aşama fotoğrafları ekleyeceğim. Yapılacaklar;

-Tabana, kapı içlerine ses yalıtımı
    -Kapı pandizotları elden geçecek, döşemeleri yenilenecek
    -Ses sisteminde iyileştirmeler
    -Mercekli far ve xenon uygulaması
    -Elektrikli orijinal/spoon aynalar
    -Yeni spor sürücü ve ön yolcu koltuğu, arka koltuklar yenilenecek
    -Spoon spoiler

Girdik bir işe, hayırlısıyla çıkabilecek miyiz bakalım

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.