Şimdi Ara

Pandemi Yardımından Faydalanlara Ek 1000 TL Daha!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
3.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pandemi sürecinde çalışmadığımdan dolayı başvurup 1000 TL almıştım,şuan hesabıma kurban bayramı vesilesiyle 1000 TL daha yardım geldi,daha önce başvurmuş olanlar ek başvuru yapmadan hesabınıza geçiyor.

• Nispet mi yapiyorsun anlamadimki
    Basvuru zamanindan beri adim adim napilcagini anlatan bi konu acsaydinda bende faydalansaydim
    Hersey olmus bitmis konu aciyorsun
    Ne dememi bekliyorsun
    Edevletden ben basvuramadim bile sacma sapan hatalar verdi basvurumu kabul etmedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yalan söylüyor 3.fazdan mayıstan bu yana 4 defa başurdum red bile vermediler. hatta cimere yazdım ona bile cevap vermiyorlar. kaldıki boştan yere 1000 tl hiç vermezler.

• Başvuruyu Nisan'da yapmıştım,bu sürece kadar da başvurular devam etmekteydi yapmamış olman senin hatan,banka hesaplarınızı kontrol etmeniz için ve haber olması için açtım konuyu.

• Şöyle göstereyim

• malumların teşkilatına üye değilseniz boşuna başvurmayın

• Şöyle de bir şey söyleyim,bu zamana kadar iktidara oy atmış birisi değilim,hiç bir yere kayıtlı veya üye değilim,hiç bir partiyi tutmuyorum dümdüz vatandaşım

• Eşimin kız kardeşine de ödenmiş. Üni öğrencisi. Biz kuruş yardım görmedik ama yardım şaşırtıcı Bi şekilde doğru

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bana da gelmiş, hiç beklemiyordum, arada bir yüzümüzü güldürebiliyor hükümet.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu doğru mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende hala degerlendiriliyor vs diyor mayisdan beri. Neye gore seciliyorlar anlamadimki

• quote:

Orijinalden alıntı: arslan0058

Bende hala degerlendiriliyor vs diyor mayisdan beri. Neye gore seciliyorlar anlamadimki
    Nisandan beri değerlendirmede

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8 mesajlı troll arkadaşlar sallayın

• halkı tembelliğe alıştıran tamamen yanlış bir uygulama.

• üstteki bebe; halkı tembelliğe alıştıran yardım, demiş...sanki herkes yardım aldı da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 30 Temmuz 2020; 19:23:14 >
  • Arkadaşa müjde ikinci defa para yatmış sana dedim.Daha yatmamış.

• 23 nisanda basvurmustum halla degerlendiriliyor diyor. millet 2. odemeyi almis, olaya bak :)

• Arkadaş doğru söylüyor. Yatanlar var cevremde. Yalnız saçma olan şu. Bir arkadasim e devletten deil kaymakaliktan basvurmus hesap no vermemiş. Parayı 2. Fazda elden vermisler evine gelerek. Simdi e devletten hesap no ile basvurana 2. Kez veriyorsun kaymakamliktan başvurup hesap no vermeyen gumburtuyemi gidiyor

• Babama da mesaj gelmiş PTT den alabilirsiniz diye. Getişemedi almaya acaba bayramdan sonra alabilir mi?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.