Şimdi Ara

Pandemi Yardımından Faydalanlara Ek 1000 TL Daha! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
3.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben başvurdum, işsizim ve bir sürü borcumuz var.Buna rağmen aylar geçti fakat o bin lirayı vermedi devlet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

Senin iyiymiş yine günlük cirosu birkaç bin lira olan iş yeri sahibi patronun kızına bugün yatmış sabahtan daha. Allah verdikçe veriyor Maşallah.

Alıntıları Göster

Yazık ya,devlet düzgün araştırmıyor.Üniversitede de otel sahibi olup burs alan tanıdıklarım var.Bunların araştırılıp burslarının kesilmesi gerekli,kendi aldıkları bi yana diğer durumu kötü olan insanların da hakkını yemiş oluyorlar.

• İlk 1000 TL'yi aldığımda ben dahil evde sigortası olan kişi yoktu,malvarlığı olarak babamın üzerinde bir araba var sadece,şuanda bir tek benim sigortam yatıyor ve yolladılar,ablamında eşi çalışıyor sadece ona da 1000 lira verdiler.

• paralı asker

• Perşembe günü cep telefonu ma mesaj geldi.hesabiniza para yattı diye.
    Ama yatan para yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bana da gelen yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zenginsen devlet var. Verir her yardımı. Evi, arabası, arsaları olan gurbetçiler aldı 150 doları. Bir o kadar da ateşledi devlet.

Zenginlerin çocuklarına %100 burs veren devlet, yoksul çocuğuna %100 faizli kredi verir.

• Arkadaşlar ilkini alıp ikinci 1000 tl için sms gelmeyen var mı aranızda. İlkinde sms gelmişti gidip ptt den almıştık fakat ikinci için sms falan gelmedi ikincinin yattığına dair bir bilgide yok.

• Benim ilkini hesabıma yatırmışlardı. Arefe günü gelen mesaj üzerine de bugün almaya gittim pttden aldım paramı. İlk aldığım para da ayrıca sistemde görünüyormuş yetkili bilgi verdi. Bu aldığımız para "biz bize yeteriz Türkiye" dahilinde verilen paraymış, diğeri ise pandemi sosyal destek parası olarak geçiyormuş

• radko kullanıcısına yanıt

Herhangi bir başvuru yapmadım. Sadece 3. Faz başvurusu yapmıştım. Sanırım bu yardımı alanlara sistemde kayıtlı göründükleri için tekrar bir yardım parası verdiler

• Rophe42 kullanıcısına yanıt

bize hiçbir zaman sms gelmedi ki yarın gideceğim ptt ye sonunda 2. ödemeyi alabilecek miyim göreceğiz

• 3. Faz sonucunu nerden öğreniyonuz ?

• az önce ptt den geldim 5 kuruş yatmamış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 5 Ağustos 2020; 11:2:2 >
  • Açıkcası hiç bir yerden başvuru sonuç gibi bir kısım yok,kimsenin haberi yok yatıp yatmıyacağından neye göre,kime para verdiler bilmiyorum,şuanda sigortalı çalışıyorum,bana verdiler.

• Arkadaslar PTT hesabıma bin TL yatırılmış tekrar sizde kontrol edin. Aciklama bizbizeyeteriz kampanyası yazıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lafta süper güç devlet. 130 doları veremedi.

• bi sey soracam pttye bi akrabam gitse benim kimlik numaramla sorgulayabilir mi yatip yatmadigini ogrenebilir mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.