Şimdi Ara

Packard bell tj75/core i3/4gb ddr3/ hd5650/500 hdd--mini inceleme/ İ5 LER GELDİ. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
539
Cevap
1
Favori
67.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cathedral hoccam çok teşekkür ederm ilgin ve alakan iiçin. Babam çok ilgili ve alakalıdır bizimle sağolsun dediğin gibi Süper Baba'dır o :))) Para banka hesabına yattı. Kargoya verebilirsiniz artık. Takip numarası bizde verirseniz, iyi olur evde bulunma açısından. Tekrar çok teşekkür ederim.
  • Vallaha arkadaşlar benim zamanım olmadığı için cathedral hocamdan bir adet i5-430m/6GB ddr3 /500GB/5650/win7 Premium/blth/webcam istedim. Okula döneceğim için acelem vardı ama bir yılda bekelesem bu fiyata bu makina alınır. Çıkan makinaların sanmam ki 6gb ddr3 ram'i olsun. işlemci orta seviye zaten, fiyatına göre çok iyi ve güzel bir makina bence. cathedral hocama tekrardan teşekkür ediyorum. 4 bg ramli Acerlar şuanda stokda yokken 1530-1700 arasında ki 4 gb ram liler. Bu makina aşmış durumda. Daha stoklarada girmedi bakalım girince kaç para olacak.
  • biraz bekleyin bu hafta geliyormuş vede aceleye gelmez diğer dizüstü markaların i3 ve i5 modellerinide görün hem fiyat biraz daha iyileşmiş olur.

• Alette fiyatta çok iyiymiş gerçekten.Taksitle alcak olmasam düşünebilirdim.Nyse önümüzdeki maçlara bakıcaz artık :P

Bu arada bende bazı yerlerle görüştüm İ5 PBler önümüzdeki hafta çoğu yerde önümüze çıkıcak gibi görünüyor ama cathedralin sunduğu olanak çok iyi bence peşin alma durumu olanlar kaçırmasın...Bir diğeri i5li ve 5650 olan 5740g bu haftasonundan itibaren stoklara giricek bazı yerlerde ancak sınırlı sayıda gelecekmiş o yüzden kapışılcak gibi sanki :) 5740gnin asıl dağıtımı bazı sitelerinde belirttiği gibi şubatın 2.haftasından sonra...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OverD@Se -- 26 Ocak 2010; 18:41:20 >
  • cathedral'in elindekiler satılmış, yeni gelirse bir adet alacağım.
  • cathedral i5 lerin ürün kodunu verebilir misin? bende dağıtıcıdan almayı düşünüyorum tanıdığım var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powerring -- 26 Ocak 2010; 21:08:09 >
  • ben vallaha hızlı davrandım kaçırmadım sağ olsun kargoya bile verdi,akşma yetiştirdi cathedral hocam, ne kadar teşekkür etsem azdır. Ben kendim için bile bu kadar acele etmezdim ama o hiç kar elde etmediği işin peşinde koştu. bi sorun çıkmassa en geç iki güne elimde olur makia. rüyamda görsem bu fiyata böyle makina alacağımı inanmazdım vallaha. :))) sadace hayalini kuruyordum cathedral hocamın sayesinde gerçek oluyor.
  • Acer mı Packard Bell mi? Yarın gidip İzmir Vatan'da inceleyeceğim ikisini de, değerlendirmemi ayrıntılı bir şekilde buraya yazarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soul calibur

Acer mı Packard Bell mi? Yarın gidip İzmir Vatan'da inceleyeceğim ikisini de, değerlendirmemi ayrıntılı bir şekilde buraya yazarım.

bende bu ikili arasında kaldım...hep nvidia istiyordum ama acer nvidia ekran kartlarında direct 10.1 destekliyor..PB atide direct 11 destekliyor normal olarak... asıl fark burada değilmi yoksa önemsiz bir konumu bu yazdığım..2.sayfada yazmıştım bunu ama cvp almadım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nburak.com -- 26 Ocak 2010; 22:19:16 >
  • arkdasıgın bahsettigi acer 5740g ile pb tj75 iskininde ekran kartı 5650 dx11
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengaver_s89

ben vallaha hızlı davrandım kaçırmadım sağ olsun kargoya bile verdi,akşma yetiştirdi cathedral hocam, ne kadar teşekkür etsem azdır. Ben kendim için bile bu kadar acele etmezdim ama o hiç kar elde etmediği işin peşinde koştu. bi sorun çıkmassa en geç iki güne elimde olur makia. rüyamda görsem bu fiyata böyle makina alacağımı inanmazdım vallaha. :))) sadace hayalini kuruyordum cathedral hocamın sayesinde gerçek oluyor.

hayırlı olsun dostum..kargon çıktı yurtiçi kargo ile..yarın herhalde elinde olacaktır.

faturası garanti belgesi vs hepsi içinde..

güle güle kullan.

arkadaşlar malesef elimde başka yok.. ilginize teşekkür ederim..

• Çok sağ ol cathedral hocam, yardımların, ilgin ve alakan için. İyi ki hızlı davranıp aldım yoksa, kalmayacakmış.
  • YA ARTIK DARALDIM ÖLÜYORUM BU TEKNOLOJİYE ASUS N61VN280BD ALCAKTIM BU KARŞIMA ACERİN İ3 MODELLERİ CIKTI HEMEN VAZGECTİM Sonra Bİ BAKTIM İ5 Olanları var ama Bluetoot Yok Ondanda Vazgeçtim PB Lere Bakıyorum Şimdi İ3 Var işletim sistemi HOME BASİC xS YA BEYLER İ5 ler NE ZMN CIKIYOR İ5 LERRR
  • quote:

Orijinalden alıntı: dReamily

YA ARTIK DARALDIM ÖLÜYORUM BU TEKNOLOJİYE ASUS N61VN280BD ALCAKTIM BU KARŞIMA ACERİN İ3 MODELLERİ CIKTI HEMEN VAZGECTİM Sonra Bİ BAKTIM İ5 Olanları var ama Bluetoot Yok Ondanda Vazgeçtim PB Lere Bakıyorum Şimdi İ3 Var işletim sistemi HOME BASİC xS YA BEYLER İ5 ler NE ZMN CIKIYOR İ5 LERRR

i5 ler 1 haftaya kadar goldda satılacak..1049 usd olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: cathedral

quote:

YA ARTIK DARALDIM ÖLÜYORUM BU TEKNOLOJİYE ASUS N61VN280BD ALCAKTIM BU KARŞIMA ACERİN İ3 MODELLERİ CIKTI HEMEN VAZGECTİM Sonra Bİ BAKTIM İ5 Olanları var ama Bluetoot Yok Ondanda Vazgeçtim PB Lere Bakıyorum Şimdi İ3 Var işletim sistemi HOME BASİC xS YA BEYLER İ5 ler NE ZMN CIKIYOR İ5 LERRR

i5 ler 1 haftaya kadar goldda satılacak..1049 usd olarak

+ kdv varmı yoksa kdv li halimi

• Peki Özellikleri Nasıl Olcak Ram İşlemci hızı v.s v.s bluetoot olcakmı htm v.s v.s

teşekkürler bu arada bilgi için cok cok sagol
  • quote:

Yahu bu öilletin bluetooth askına bitiyorum.
    Bak burda 3liraya bluetooth var. Ben aldım laptopta gorunmuyor bile. Kargo ucreti de yok 1 haftada PTT gorevlisi kapına getirip teslim ediyor.
    http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.11866

• yav şu packard bellin i5 li modellerinden ya da acerin i5 lisinden almayı düşünüyorum ama marka olarak pb yada acera pek güvenemiyorum açıkçası. performans olarak baya iyi görünüyolar ama marka olarak pek güvenilir gelmiyolar bana nedense.

bide şöyle bi durum var benchmark listesinde p8700 işlemci i3 tende i5 tende daha üst sırada. o zaman p8700 işlemci i5 ten daha iyiyse toshiba a350 alırım diye düşünüyorum ama onunda ekran kartı iyi değil. allak bullak oldum ya ne zor işmiş laptop almak :) şu konularda beni biri aydınlatsa 10 numara olucak valla karar veremiyorum bi türlü :)
  • Hocam pek aydınlatacak biri değilim ama, yeni nesil nede olsa P8700'ler eskidiye anılıyor artık. ki i5'li lerinde diğer modellerden aşşağı kalır yanı yok. Geçen seferde yazdım Samsung R620 de ki P8700 işlemciye Windows 5.4 veriyorken i3 işlemcili Acer'a 6.2 Packerd Bell'e ise 6.0 verdi. İ5'lere daha iyi puan vereceği kesin. Birde P8700'in benchmark testleri nasıl bir konfigurasyaon ile yapılıyor, hepsi aynıysa sorun değil ama şuda var GT250 ekran kartı testlerde HD 5650'yi geçti ama oyunlara gelince hepsinde HD 5650 üstünlük sağladı. Bu çok ders çalışan ama pratikde bişe bilmeyen öğrenci gibi, yani sözün kısası yeni nesil donanımlar zeki ders çalışmasada geçiyor, eski nesil donanımlar inek ancak ders çalışması lazım. :)))
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.