Şimdi Ara

Packard bell tj75/core i3/4gb ddr3/ hd5650/500 hdd--mini inceleme/ İ5 LER GELDİ.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
557
Cevap
1
Favori
66.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 138
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 35
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 8 saat 7 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Regionella (38 mesaj) Stroma (37 mesaj) cathedral (35 mesaj) OverD@Se (35 mesaj) Vapor.Experience (28 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> Packard Bell >> Packard bell tj75/core i3/4gb ddr3/ hd5650/500 hdd--mini inceleme/ İ5 LER GELDİ.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    865 Mesaj
    selam arkadaslar hizli alda PB t6600 ve i3 işlemcili iki ayrı makine de 1300 lira... sizce işlemciler arasında çok bir fark var mı?

ben kardeşime almak stiyorum da şimdi yorumları okuyunca, biraz soğudum.. bu fiyata bu özellikler elbette çok güzel ancak anlatılanlar kadar çok sıkıntı yaratıyor mu sizde? içinizden ulenn 200-300 tl herneyse daha fazla vereydim de asus, toshiba neyim alaydım dediğiniz oldu mu?
    |
    |
  • Binbaşı
    1411 Mesaj
    PACKARD BELL TJ75-JN-104TK Modelinden aldık arkadaşa free dos işletim sistemini ben kurdum.
    Bir problemim var..
    makine i3 4gb ati5650 serisinden

Makinede bloototh yok heralde, Bluetooth simgesi var klavyenin üstünde ama FN+f6 tuşu ile aktif olmuyor. Diğer işlevler FN tuşu ile aktif oluyor. F6 tuşunun üstünde bluetooth işareti var ayrıca kasadada bluetooth ledi var fakat aktif olmuyor :)
    Bilgisi olan varmı?
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    6265 Mesaj
    104 tk da bluetooth yok
    |
    |
  • Binbaşı
    1411 Mesaj
    Teşekkürler,
    Kasaya koymasınlar bari insanların kafası karışıyor :)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    686 Mesaj
    Pb tj75 lerde e-sata mevcut mu ?
    kullanan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    686 Mesaj
    yok mu kullanan arkadaş ?
    e sata sı var mı yok mu TJ75 in ?
    |
    |
  • Yarbay
    7254 Mesaj
    bende tj75 var esata yok.

benim şu şekilde bi sorunum var, touchpad çok hissiz, resmen takoz. asus, hp, dell vs notebooklardaki gibi değil, bazılarında saç teli ile dokunsam mouse hareket edecek kadar hassas ama bendeki tj75 resmen bildiğiniz kütük. Hassas dokunuşla hareket etmiyor imleç, bastırmak gerekiyor biraz.

standart sorun mudur bu ? ya da bi sorun mudur ? sorunsa çözümü var mı ?
    |
    |
  • quote:

Orijinalden alıntı: CihatEMLİK

quote:

Orijinalden alıntı: DoktorTR

Ultimate sürümüne upgrade ederken yine orijinal dvd mi olması gerekiyor. İnternetten indirdiğimiz bir dvd lisans sorunu yaratır mı?

sorun çıkmaz ama internetten indirdiğinizin rtm sürüm olmasına dikkat edin, beta bir sürüm olursa çakışma yapabilir.
    Önemli verilerinizi kesinlikle yedeklemeyi unutmayın, ki zaten upgrade seçeneğinde size tekrar hatırlatıyor sihirbaz.

bu konuda bende muzdaribim..
    |
    |
  • ya arkadaşlar bu tj75 202 tk i3 v.s yeni aldım.ethernet kartını görmüyor.
    bu makinede ethernet kartı yokmu? sürücüsüde yok bu illetin..
    |
    |
  • Yarbay
    3195 Mesaj
    Bunun i3 320 gb 5650 modelini titiz bir kullanıcıya tavsiye eder misiniz? Oyun oynamak için alacağım. 1300 lira fiyatı var.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1215 tl ye

320 gb hdd lisini aldım

harika bir ürün bence

daha yeni aldım gerci

denicez gorecez bakalim
    |
    |
  • Yarbay
    4365 Mesaj
    nerden aldın 1215 e şu gunlerde bende buna bakıyorum bundada cızırtı ve ses problemi warmı??
    |
    |
  • Yarbay
    2980 Mesaj
    |
    |
  • Yüzbaşı
    728 Mesaj
    Arkadaşlar İ3 olan verisiyonu alıcamda çok kararsız kaldım Masaüstü pc satıp alıcam acaba istediğim verimi verirmi laptop yardımcı olursanız sevinirim
    Masaüstü sistemimin özellikleri imzamda yer alıyor.
    |
    |
  • Çavuş
    55 Mesaj
    Ben pek anlamam laptoptan notebooktan ama bende bugun aldım bu ürenden. Fena edğil alet :D
    |
    |
  • Yarbay
    2700 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba PACKARD BELL TJ75-JO-271TK modelini almak istiyorum.Uygun fiyata nerden bulabilirim?
    |
    |
  • Yarbay
    10364 Mesaj
    http://www.vatanbilgisayar.com/packard-bell-tj75-jo-261tk-tj75-core-i5-430m-2.26ghz--4gb-ddr3-500gb-15.6-dvdrw-1024mb-hd5650-cam-bt-w7bas/productdetails.aspx?I_ID=48787

sanırım aynı modelin yeni sürümü çıkmış. fiyatı özelliklerine göre uygun, kasasını bir yakından göreceğim, bakalım dedikleri gibi takoz mu :)

kasada bir sorun yoksa almayı düşünüyorum.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    284 Mesaj
    HD5650 İçin win7 64bit / 26ekimde yayınlanan ekran kartı driveri buldum. Buradan indirip kurabilirsiniz;

https://a248.e.akamai.net/f/674/9206/0/www2.ati.com/drivers/mobile/10-11_mobility_vista_win7_64_dd_ccc.exe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isgoren Av -- 5 Aralık 2010; 13:47:17 >
    |
    |

• Yarbay
    4624 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cocazola

HD5650 İçin win7 64bit / 26ekimde yayınlanan ekran kartı driveri buldum. Buradan indirip kurabilirsiniz;

https://a248.e.akamai.net/f/674/9206/0/www2.ati.com/drivers/mobile/10-11_mobility_vista_win7_64_dd_ccc.exe

Bu linki indirdim kurayım dedim ama zaten güncel görünüyor. ama bendeki sürümü senin önizlemedeki ile aynı değil?

|
    |

• Yarbay
    4131 Mesaj
    SeLamLar Dostlar bu makinenin aynısının 250 GB hard disk olan modelini kullanıyorum Black ops dahiL butun oyunları acıyorum bu makine ile gunde en az 20 saat acık kalıyor .Ne bi kasma ne bir ısınma ne bir donanımsal problem en ufak bişi ile karşılaşmadım ...

Ben Bayrampaşa da Saturnden almıştım o kadar memnunum ki ve ben 2010 mart ayında 1.200 tl ye aLmıstım bence Packerd BeLL emsallerinn arasında kalbur ustu durumda su anda ben tavsiye ediyorum herkese ..

Ayrıntılı bilgi isteyen arkadaslar bana ulaşabilirler....
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
En ucuz kedi maması fiyatları
triple negative breast cancer
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.