Şimdi Ara

Packard bell tj75/core i3/4gb ddr3/ hd5650/500 hdd--mini inceleme/ İ5 LER GELDİ. (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
539
Cevap
1
Favori
67.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: cocazola

HD5650 İçin win7 64bit / 26ekimde yayınlanan ekran kartı driveri buldum. Buradan indirip kurabilirsiniz;

https://a248.e.akamai.net/f/674/9206/0/www2.ati.com/drivers/mobile/10-11_mobility_vista_win7_64_dd_ccc.exe

Bu linki indirdim kurayım dedim ama zaten güncel görünüyor. ama bendeki sürümü senin önizlemedeki ile aynı değil?

• SeLamLar Dostlar bu makinenin aynısının 250 GB hard disk olan modelini kullanıyorum Black ops dahiL butun oyunları acıyorum bu makine ile gunde en az 20 saat acık kalıyor .Ne bi kasma ne bir ısınma ne bir donanımsal problem en ufak bişi ile karşılaşmadım ...

Ben Bayrampaşa da Saturnden almıştım o kadar memnunum ki ve ben 2010 mart ayında 1.200 tl ye aLmıstım bence Packerd BeLL emsallerinn arasında kalbur ustu durumda su anda ben tavsiye ediyorum herkese ..

Ayrıntılı bilgi isteyen arkadaslar bana ulaşabilirler....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canpol45

SeLamLar Dostlar bu makinenin aynısının 250 GB hard disk olan modelini kullanıyorum Black ops dahiL butun oyunları acıyorum bu makine ile gunde en az 20 saat acık kalıyor .Ne bi kasma ne bir ısınma ne bir donanımsal problem en ufak bişi ile karşılaşmadım ...

Ben Bayrampaşa da Saturnden almıştım o kadar memnunum ki ve ben 2010 mart ayında 1.200 tl ye aLmıstım bence Packerd BeLL emsallerinn arasında kalbur ustu durumda su anda ben tavsiye ediyorum herkese ..

Ayrıntılı bilgi isteyen arkadaslar bana ulaşabilirler....

koca forum dururken sana pm atsınlar yani

• Malsın ve öle kalıcaksın Mr pro !
  • SA ÖNCELİKLER BEN NOTEBOOK ALICAM AMA KARARSIZ KALDIM 4 BİLGİSAYAR ARASINDA SİZDEN YARDIM BEKLİYORUM TEŞEKKÜR EDERIM ŞİMDİDEN BEN TERCİHLERİMİ SIRALIYAYIM :)

1.TERCİHİM Lenovo (IBM) Z560 Intel Core i5 460M 2.53GHZ 4GB 500GB 15.6

İŞLEMCİ: Intel Core i5-460M 2.53 GHz. (Turbo Boost Teknoloji 2.8 GHz.) 3 MB Cache Bellek İşlemci
    RAM: 4 GB DDR3 1333 Mhz. (Max.8 GB) Ram
    SABİT DİSK: 500 GB SATA (5400 Rpm) HDD
    EKRAN KARTI: NVIDIA GeForce 310M Max. 1 GB Ekran Kartı
    İŞLETİM SİSTEMİ: Microsoft Windows 7 Home Premium Tr-İng

4 GB DDR3 1333 Mhz. (Max.8 GB) Ram
    500 GB SATA (5400 Rpm) HDD
    Microsoft Windows 7 Home Premium Tr-İng
    ==========================================
    2.TERCİHİM ACER AS5742G-5464G64 SİYAH NOTEBOOK

# İşlemci : Intel Core i5 460M
    # İşlemci Hızı : 1066 MHz 3 MB L3 (2,53 GHz)
    # Bellek : 4 GB
    # Sabit Disk : 640 GB
    =========================================
    3.TERCİHİM HP G62-b14ST XR486EA NOTEBOOK

İŞLEMCİ: Intel Core i5-460M 2.53 GHz. (Turbo Boost Teknoloji 2.8 GHz.) 3 MB Cache Bellek İşlemci
    RAM: 4 GB DDR3 1066 Mhz. (Max.4 GB) Ram
    SABİT DİSK: 500 GB SATA (5400 Rpm) HDD
    EKRAN KARTI: ATI Mobility Radeon HD 5470 Max. 2714 MB Ekran Kartı
    İŞLETİM SİSTEMİ: Microsoft Windows 7 Home Basic Tr-İng (64 Bit)

4 GB DDR3 1066 Mhz. (Max.4 GB) Ram
    500 GB SATA (5400 Rpm) HDD
    Microsoft Windows 7 Home Basic Tr-İng (64 Bit)
    =========================================
    4.TERCİHİM PACKARD BELL TJ75-JO-283TK Sr SİYAH NOTEBOOK
    # İşlemci : Intel Core i5 480M
    # İşlemci Hızı : 2,66 GHz
    # Bellek : 6 GB
    # Sabit Disk : 640 GB
    #ATI HD5650 1 GB
    ==========================================

BEN BU 4 TERCIH ARASINDAN LENOVO VE PACKARD BELL DÜŞÜNÜYORUM OBURKULER 2.PLANDA
    SİZDE HANGİSİNİ ALMALIYIM HANGISINI TAVSIYE EDERSINIZ YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM :)

• arkadaşlar i5 430 lu olan model var 114tk ve alet aşırı ısınıyor ne yapabiliriz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Durden

arkadaşlar i5 430 lu olan model var 114tk ve alet aşırı ısınıyor ne yapabiliriz ?

elektrikli süpürge ile fanları iyice çektir, soğuyacak..
  • i5 demek IsI demek ztn .... Artı ATI ile uyumsuz calıstıgı soyleniyor bi cok yerde..
  • Arkadaşlar TJ75-JN-002 modelini bir kaçgün önce vatan bilg. 1040 tl aldım.Genel olarak fikirlerimi paylaşmak istiyorum.

Dell ins.5010 -i5 480m- 4gb ram-hd 5650 laptop donanımsal sorunlardan dolayı iade aldılar.Bende vatandan ne alayım diye düşünürken bu makine ilgimi çekti.Tabii bundan önce bazı favorilerim oldu mesela Asus n serisi gibi.İyice inceledim bütün makineleri,saatlerce inceledim.Sonunda bu makinede karar kıldım.Nedenlerini söyleyim hemen.

1) Öncelikle aradığım ekranda karıncalanma olmamasıydı.Dell 5010 bu konuda çok kötü bir tecrübe oldu.Satıcılar bunun bütün hd led lerde olduğunu söylediler ama bu makinede yok işte.Demek genel değilmiş.:))

2) Isınma problemi olmaması:Makineyi alırken Asus,Dell,Casper ve Acer testler yaptım,hepsinde aynı programı ve testi uyguladım.Sonuç olarak Asus ve bu makine aynı diğerleri daha yüksek çıktı.

3) Oyunlarda işlemcinin İ3 olması sorun oluştururmu? İ5 den İ3 e geçiyorum ,inanın bu benim içinde riskti.İnternetten iyi bir araştırma yaptım öyle karar verdim almaya.Neticede hiçbir sorun yok crysis 2 full akıcı,metro 2033 full akıcı son oyunlar rahatça oynanıyor.

4) Fan sesi sorunu varmı? Bu sorunla ilgili Dellde çok rahatsız olmuştum,habire fan çalışıyordu.Bu makinede fan çalışıyor fakat belli bir seviyeye düşünce duruyor.Dell de hiç durmuyordu.Asus ta aynı şekilde devamlı çalışıyor.

5) Fiyat performans: İade ettiğim dell 1400 tl idi, bu makine 1040 tl ,inanın bu fiyata göre bu performans alınırdı bence.Asus n serisini alacaktım ilk başta ,fiyatı 1650 tl idi,düşündüm bu farkı vermeye değer mi? Aldıktan sonra görüyorum ki değmezmiş.

Bugün farkına vardım ram slotumuz 4 tane bende 2 si dolu buda makineyi upgrade imkanı tanıyor.Ekran kartımız iy bir ekran kartı 128bit oyunlarda idare ediyor şu anlık,daha yüksek fiyatlı İ3 makinelerde, bazı İ5 makinelerde 64bit ekran kartı kullanıyorlar.Kasa ise gayet kullanışlı ve şık hdmı,4 tane usb,numpad olması,dokunmatik üst panel ,klavye gayet şık.Dell kesinlikle daha kötü kasa ve klavye bakımından.Kesinlikle verdiğim paraya değen bir ürün.Allah sıkıntı olmadan kullanmayı nasib etsin hepimize.

• sağ hoperlörden gelen ses bozuldu ne yapmak lazım ?
  • i3 vardı bende hatırlarsanız uzun zamandır uğramıyordum halen kullanıyorum emektarı
    sol hoparlorum patladı üstüne bastırınca ses geliyor bir süre sonra ses gene gidiyor ve hoparlorlerin üzerindeki lifimsi madde koptu dağıldı birşeyler oldu yarım yamalak duruyor
    dvdrom kapağımın ucu kırıldı tuşu düştü ne zaman kafasına eserse düşüyor bazen de duruyor yerinde
    altından 6 7 kadar vida düştü kendiliğinden kapağı tutan sağ vida gitti
    bir kaç kere düşürdüm ama bu olaylar olduktan sonra ama halen canavar gibi
    kalın sağlıcakla.
  • hort

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-notebook-dizustu-packardbell-temiz-sorunsuz-63017923/detay/

bütçem 500-600 lira, laptop alacagım bu ılan cıktı karsıma güvenılır mı sizce ?
    sıfırı 1,650 lira
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan

hort

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-notebook-dizustu-packardbell-temiz-sorunsuz-63017923/detay/

bütçem 500-600 lira, laptop alacagım bu ılan cıktı karsıma güvenılır mı sizce ?
    sıfırı 1,650 lira

bune böyle bedava ya üzerindeki parçaları söküp satsa bundan fazla eder

• Var bi bit yeniği sanki, hayır yok ise hemen alacagım
  • eğer sağlam ise kaçmaz derim donanımı çok iyi fiyatına göre bedava resmen
  • satilmis ;(
  • Arkadaşlar benim ürün 75 dereceleri görüyor masaüstünde ve bazen de kendini kapatıyor. İçini açıp fanı temizleyip termal macunu yenilemek istiyorum. Notebookdan notebook'a değişiklik gösteriyor sökülmesi. TJ75'in nasıl söküldüğünü anlatan bir döküman var mı? Ya da sökmüş arkadaşlar basitçe anlatabilir mi? Sağını solunu kastırıp zarar vermek istemiyorum. Teşekkürler.
  • Arkadaşlar packard bell TJ75 marka laptopumu yaklaşık bir buçuk senedir kullanıyorum ancak batarya ile kullanımda pili çok kısa gidiyor 1 saat bile gitmiyor.Acaba bunun sebebi nedir ve bu hoparlör cızırtı sorununun kesin çözümü var mı?
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.