Şimdi Ara

Packard bell tj75/core i3/4gb ddr3/ hd5650/500 hdd--mini inceleme/ İ5 LER GELDİ.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
540
Cevap
1
Favori
67.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu makinayı 2 gün oldu aldım.Ben direk ithalatçıdan alabiliyorum.

Kapalı açılmamış güvenlik bantlı kutuda düzgün şekilde geliyor.

Cihazın malzeme kalitesi oldukça güzel , elimden çok çeşitli laptop gelip geldiği için yükseğe yakın diyebilirm kalitesi için.

Kasa kalın değil normal bir notebook dan farkı yok.

Isınma denen bişey yok diyebilirim. Çok sessiz bir makina fan bile açıkken sesi duymak zor..

sağ ve solda 2 şer adet usb ler mevcut.kullanım açısından oldukça rahat.

hdmi çıkış mevcut, card reader bluetoth makinanın artıları arasında.

Keyboard rahat yumuşak kolay bir yazım şekli var. numerik tuş takımı mevcut.(anca numerik takım biraz ufak muhtemelen sığdırmak için kısmışlar)

performansı gayet güzel güncel işlerde ,aynı anda download ,dvd yazma nette gezinme en ufak takılma yok.

ekran kalitesi çok güzel led ekran parlak.. sağa sola aşırı yatmadıkça bozulma olmuyor.

ses kalitesi tatminkar , bazı arkadaşlar cızırtı falan demiş ama ben öle birşeye rastlamadım.

3d mark testleri yapıp koyucam.

dirt2 direct x11 tüm ayarlar full high 30-35 fps..(dx9 olarak nasıl çalıştırılır bilmiyorum yada varmı öyle birşey)

nba 2k10 ayarlar high 40 fps..

cod mw2 tüm ayarlar high 45-50 fps..

devamı gelicek.

Cihaz şu an Tr de satışta yok 1 ay a kadar satışa başlanacak.

tahmini fiyatı 1450 tl..

evet darty galiba satışa 10 gün içinde başlayacak. fiyat 1499 tl görünüyor. 3gb/320 hdd burdaki model.

http://www.darty.com.tr/e_commerce/NOTEBOOK-PC/PACKARD-BELL/EASYNOTE-TJ75-JN-104TK-p-36537-c-24.htm

Packard bell tj75/core i3/4gb ddr3/  hd5650/500 hdd--mini inceleme/ İ5 LER GELDİ.

Packard bell tj75/core i3/4gb ddr3/  hd5650/500 hdd--mini inceleme/ İ5 LER GELDİ.

gpu-z de saçmalıyo sistem belleği 0mb görünüyor onu çözemedim. driverdan olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cathedral -- 26 Ocak 2010; 13:19:26 >

• hayırlı olsun arkadaşım. bilgisayarın özelliklerini şöle alt alta yazarsan bizde acerın 3gb ramli 320gb hddli modeli ile karıştırmayız. bluetooth u bile yok acerınkinin ayrıca windows puanlarınıda eklersen iyi olur.
  • Ekran kartına cüzzamlı muamelesi yapmış GPU-Z
  • hayırlı olsun cızırtı durumları nasıl peki ?
  • acere göre kasa daha sık göründü gözüme
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Tolga

hayırlı olsun cızırtı durumları nasıl peki ?

Aynı soruyu bende sormak istiyorum, cihazın hoparlörleri nasıl, Packard Bell tj65 serisi oyunlarda cızırtı yapıyordu, umarım bunda öyle bir problem yoktur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soul calibur

quote:

Orijinalden alıntı: .Tolga

hayırlı olsun cızırtı durumları nasıl peki ?

Aynı soruyu bende sormak istiyorum, cihazın hoparlörleri nasıl, Packard Bell tj65 serisi oyunlarda cızırtı yapıyordu, umarım bunda öyle bir problem yoktur.

dirt2 ,nba 2k10, ve cod mw2 oynadım herhangi bir cızırtıya rastlamadım.
  • win7 derecelendirmesi..

• Teşekkürler cevaplar için cathedral

Cızırtı olmaması çok iyi peki ses kalitesi ve ses yüksekliği nasıl?Biliyorum tekrar tekrar soruyorum ama ses kalitesi benim için çok önemli.
  • Hayırlı olsun fiyat olarka uygun geldi bana ekran kartıda iyimiş gerçekten. Codda 45 50fsp iyi bir değer gerçekten, düşüş olmadan stabil tüm sahnelerde 45 ise gerçekten iyi. Tipi de hoşuma gitti açıkcası f/p olarak alınacak bir alet.
  • acerde grafik puanı 6.7 nasıl oluyo simdi :)
  • Muhtemelen ekran kartı sürücüsünün versiyonuyla alakalı.Acer'ın ve Packard Bell'in sürücü versiyonlarını öğrenebilirsek iyi olur
  • 5.9 puan HD5650 için olabilicek bişey değil şu olay bir çözülse de golddaki model çok 500gb hdd ve 1499TL ile çok çok uygun. Atinin sitesinde cidden HD5000 serisi driverları yok onunla alakalı olma ihtimali yüksek. Ayrıca 4gb 1066mhz DDR3 de 6nın üzerinde alırdı genelde 6.2 filan olması lzm bu işte bi gariplik var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OverD@Se

5.9 puan HD5650 için olabilicek bişey değil şu olay bir çözülse de golddaki model çok 500gb hdd ve 1499TL ile çok çok uygun. Atinin sitesinde cidden HD5000 serisi driverları yok onunla alakalı olma ihtimali yüksek. Ayrıca 4gb 1066mhz DDR3 de 6nın üzerinde alırdı genelde 6.2 filan olması lzm bu işte bi gariplik var.

Bu konu hakkında Acer başlığında bir arkadaştan aynen alıntı yapıyorum

quote:

o zaman ciddi bir problem var demektir.driver modderle 9.12 yi kursun arkadas bi daha test etsin yine 5.9 ise bana ddr2 den baska seçenek kalmıyor gibi geliyor

Umarım farklı bir model değildir.Sürücüyle alakalıdır.

• cathedral arkadasım ccc den information a gir orda hızlarını ve ram tipini yazıyor ekran kartının bi bakıp resmi eklersen sevinirim
  • ekran kartı ddr3 ramli / bu packard bell ve acer aynı fabrika üretimi zaten kasa hariç herşey aynı.

ben hiç driver falan yüklemedim fabrikasyon muhtemelen bundandır.

şimdi 9,12 yi yüklicem 1 saat sonra falan.. birde nasıl yüklencek bu 9,12 .?
  • quote:

Orijinalden alıntı: soul calibur

Bu konu hakkında Acer başlığında bir arkadaştan aynen alıntı yapıyorum

quote:

o zaman ciddi bir problem var demektir.driver modderle 9.12 yi kursun arkadas bi daha test etsin yine 5.9 ise bana ddr2 den baska seçenek kalmıyor gibi geliyor

Umarım farklı bir model değildir.Sürücüyle alakalıdır.

HD 5650'nin DRR2 modeli yok... GDDR3 ve DDR3 var sadece...

http://www.amd.com/us/products/notebook/graphics/ati-mobility-hd-5700/Pages/hd-5650-specs.aspx

Şimdi acerda 6.7 grafik puanı var ve bu puan 4650 ile aynı.Aynı ekran kartı pb de 5.9 almış bence bu puanda HD 3000 serisine ait bi puan. Driverlarla alakalı bir durum olması muhtemel. Acerda 4650 gibi görünüyor pb de 3000 serisi benim görüşüm. Daha çok yeni o yüzden gerekli güncellemeler yok.

• Catalyst 9.12yi burdan indirebilirsin...Bide o şekilde bakalım...

http://www.donanimhaber.com/ATi_Catalyst_912_surucusu_cikti-17136.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: OverD@Se

Catalyst 9.12yi burdan indirebilirsin...Bide o şekilde bakalım...

http://www.donanimhaber.com/ATi_Catalyst_912_surucusu_cikti-17136.htm

dostum malesef bu driver bizim makinalara yüklenmiyor..

bizimkiler mobility serisi.. değişik bir yükleme şekli var galiba.

ekran kartı ddr3 ramli ve bendeki model acer dakinden farklı galiba ...

acer daki ram hızları 750 mhz görünüyor bendeki 800 mhz..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.