D

Onbaşı
01 Ocak 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 3 (Bu ay: 0)
Gönderileri
2 konu açıldı yanlıslıkla bu silinebilir.. nasıl silineceğini bulamadım
4 adet müşteri hizmetleri numarası var ama gel gör ki 1 tanesine bile ulaşmak mümkün değil !
Uğraştım çabaladım kitap siparişi verdiğim gün.. 3 gün içerisinde göndereceğiz dediler boşu boşuna beklettiler.
Bugün destek hattına hiç ulaşamadım arayıp sormak istedim ama yok ulaşılmıyor.. YILLARIN FİRMASI MI ŞİMDİ BU ? İŞ AHLAKI YOK. ZAMANIMIZIN KISITLI OLDUĞUNUN FARKINDALAR SÖYLÜYORUZ DA..
Bende en son çare olarak facebook sayfasından yazmayı denedim.. ŞAKA GİBİ OLACAK AMA YARGI YAYIN EVİ BANA DESTEK SAĞLAMAK ZORUNDA OLDUĞU YERDE SAYFADAN ENGELLEDİ !
Şuan Facebook sayfasından ne yorum yapabiliyorum nede özel mesaj gönderebiliyorum. Bende mağdur oldum, daha da kimsenin mağdur olmasını istemem..Kitapların gelmesini bekleyip sınava hazırlanmayı düşünen biri için kötü bir durum bu.

Özetle şöyle geçeyim. Yargı yayın evi firma değildir. Firma dediğin '' iş saatleri içerisinde destek sağlar, belli ki bunlar canları isteyince çalışıyor. Ekran görüntüsünü de paylaşıyorum sizlere..

edit : kitapları netten sipariş verdim
Kamera bakımından zayıf olmamalı
Pil ömrünün güçlü olması lazım. Yada yedek pil de olabilir. i phone lara pil takılmıyor bildiğim kadarıyla.
Güncelleme,uygulama yönünden zengin ve sıkıntı çekmemeliyim.
Ses kalitesi iyi olmalı..
Ücretsiz navigasyon

Bu istediğim özelliklerde ürün varsa önerirmisiniz :)

Bütçe 1.000 1.300 tl arası
Köpeklerimiz Yurtdışı Karneli Yani Pasaportludur.
Aşıları Yapılmış.
Kimlikli İsim Tarafı Boştur İsmini Kendiniz Belirleyebilirsiniz.
Tasma Ve Tarak Hediyeli
IRK Garantili!

Rottweiler Macar = Yavru 300 TL
Sibirya Kurdu = Yavru = 300 TL
Alman Kurdu = Yavru 300 TL
İngiliz Bulldog = Yavru 350 TL
Golden : Yavru 300 TL

Köpeklerimiz Safkandır

İletişim osc4r-59@hotmail.com
Arkadaşlar Fiber İnternet Almayı Düşünüyorum Ama Tekirdağ Çorlu Bölgesinde Varmı Bilmiyorum Doğal Gaz Bağlamaya 2 Sene Önce Bağladılar 1 Sene Önce İse Bizim Bölgeye Bağladılar Oturdumuz Yer Mahalle Corlu Merkezde Doğalgaz Öncedende Vardı Ama İşte Bizim Mahalleye 1 SENE öNCe Bağlamışlardı Evimizde Şuan Doğalgaz Bağlatmadık Seneye Bağlatmayı Düşünüyoruz Ama Kapının Önüne Bişe Koydular yani herşey hazır :D Bu Bölgede Varmıdır Fiber İnternet Arkadaşlar Yardımlarınızı bekliyorum
Hakkında
İlgi Alanları: PC
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 50
İkinci El Bölümü Mesajları: 13
Konularının görüntülenme sayısı: 2.895 (Bu ay: 64)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Notebook - Ultrabook
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.