Şimdi Ara

Packard bell tj75/core i3/4gb ddr3/ hd5650/500 hdd--mini inceleme/ İ5 LER GELDİ.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
557
Cevap
1
Favori
66.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 138
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 35
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 8 saat 7 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Regionella (38 mesaj) Stroma (37 mesaj) cathedral (35 mesaj) OverD@Se (35 mesaj) Vapor.Experience (28 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> Packard Bell >> Packard bell tj75/core i3/4gb ddr3/ hd5650/500 hdd--mini inceleme/ İ5 LER GELDİ.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    60 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cathedral

i5-430m/6GB ddr3 /500GB/5650/win7 Premium/blth/webcam

ŞU AN ELİMDE 3 ADET MEVCUT.. ARKADAŞLAR ADINIZA FATURALI 1700 TL DEN VEREBİLİYORUM..

PERAKENDE SATIŞI HENÜZ YOK..

cathedral bende alacamda fiyat biraz pahalı değilmi?
    |
    |
  • Çavuş
    60 Mesaj
    pardon 6 gb rami varmiş görmemişim gerçi 4 de yeter peki bluray okuyormu birde taksit yapıyormusn
    |
    |

• Teğmen
    105 Mesaj
    ben peşin veriyorum hocam çok süper makina, :)) ama peşin max. 1600 100 lira fazla aslında değer bi makina fazlsıyla bakalım ne olacak. 1-2 güne belli olur. :)) o güne kadar kalırsa da alırızm inşalllah. :))
    |
    |
  • Yarbay
    2932 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    ARKADAŞLAR 6GB RAM VE WİN7 PREMİUM ...

İŞLEMCİDE İ5..

FİYAT BÖYLE OLUYOR MALESEF. TAKSİT YOK ARKADAŞLAR DİREK NAKİT FİYATI İTHALATÇIDA ÇALIŞAN ARKADAŞ KENDİNE ALIR GİBİ YAPIYOR 3-5 KURUŞ KAZANIYOR..BENİM HERHANGİ BİR KAZANCIM YOK..

ve zaten 10-15 tane alma şansımız yok 2-3 tane maximum.

BU ARADA FİYAT 1680 E DÜŞTÜ.

PERAKENDE FİYATI 1850 CİVARI OLACAKTIR..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cathedral -- 26 Ocak 2010; 13:59:07 >
    |
    |
  • Yarbay
    2932 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: cengaver_s89

pm de attım hocam bakalım inşallah aabilirsem bir tane alacağım. :))

İNŞALLAH DOSTUM..
    |
    |
  • Yarbay
    4621 Mesaj
    İleride ne kadar olur bunun fiyatı. 1700'den fazla mı az mı? :) Ona göre para denkleştirip alabilirim cathedral'den 1 adet.

+

Tüm özelliklerini gösteren bir liste veya link var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Regionella -- 26 Ocak 2010; 14:15:31 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    632 Mesaj
    1850 olucak ise saçma. extra 2gb ram e. 250lira vermiş olucak adam. basic i premium a çevirmek malum.......
    bu perakende fiyatını bi daha düşünsünler bence
    |
    |
  • Teğmen
    105 Mesaj
    ben alacağım bir tane teyit bekliyorum. hayırısı bakalım. bence çok süper ben R620 JS01TR alacaktım 1600 liraya bunu alırım çok çok daha iyi. 80 lira fazla vereceğim. çok da memnunnum. :))) + 2 gb ram + i5 işlemci + 5650 ekran kartı ve görünüm olarak Samsung'dan daha iyi ne olsun daha. cathedral hocam bak ilk sırada ben varım kimseye söz verme. :)))
    |
    |
  • Yarbay
    2932 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Vapor.Experience

1850 olucak ise saçma. extra 2gb ram e. 250lira vermiş olucak adam. basic i premium a çevirmek malum.......

dostum senin söylediğin saçma bence ,, basic i premium a illegal çeviriyosun.

2gb ram i alıp taktın diyelim .. onuda 2*3 şeklinde kit alman lazım elindekileri falan satıcan zaten ordan zarar edicen.

cpu yu nasıl i5 yapıcaksın..onudamı alıp takıcan.

KÜLLİYEN ZARAR ETTİN.
    |
    |

• Binbaşı
    1407 Mesaj
    bluray varsa fiyat iyi
    |
    |
  • Yüzbaşı
    632 Mesaj
    quote:

quote:

2gb ram i alıp taktın diyelim .. onuda 2*3 şeklinde kit alman lazım elindekileri falan satıcan zaten ordan zarar edicen.

KÜLLİYEN ZARAR ETTİN.

birincisi günaha sadece yüklerken giriyosun kurulum bittikten sonra seninde microsoft tarafından legal kullanıcı dışında farkın olmuyo.
    2.si rami çıkar al sat tak deil somut biçimde extra 2gb ram olarak gör. adam 32bit kullanıcaksa zaten 4olsa bile 3 kullanıcak. bırak 6gb yi
    3.sü zaten pb nin i5 li modelinden bahsetmiştim. 1550 1600liraya giricek stoklara. yani i3 deil
    |
    |

• Yarbay
    4621 Mesaj
    |
    |

• Yarbay
    2932 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: cengaver_s89

ben alacağım bir tane teyit bekliyorum. hayırısı bakalım. bence çok süper ben R620 JS01TR alacaktım 1600 liraya bunu alırım çok çok daha iyi. 80 lira fazla vereceğim. çok da memnunnum. :))) + 2 gb ram + i5 işlemci + 5650 ekran kartı ve görünüm olarak Samsung'dan daha iyi ne olsun daha. cathedral hocam bak ilk sırada ben varım kimseye söz verme. :)))

Kardeşim makinan teyitlendi Baban ile görüştüm. inşallah bugün kargon adına çıkacak güle güle kullan.

Bu arada baban süper ..saygılar tekrar..
    |
    |
  • Yarbay
    2932 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

quote:

quote:

KÜLLİYEN ZARAR ETTİN.

birincisi günaha sadece yüklerken giriyosun kurulum bittikten sonra seninde microsoft tarafından legal kullanıcı dışında farkın olmuyo.
    2.si rami çıkar al sat tak deil somut biçimde extra 2gb ram olarak gör. adam 32bit kullanıcaksa zaten 4olsa bile 3 kullanıcak. bırak 6gb yi
    3.sü zaten pb nin i5 li modelinden bahsetmiştim. 1550 1600liraya giricek stoklara. yani i3 deil

Peki kardeşim sen öyle yap.. Yanlız ben ithalatçısı ile irtibattayım. sen benden daha iyi biliyorsun anlaşılan ,hangi model gelip gidecek kaça gelecek. bundan başka görünürde i5 model yok..

http://www10.de.shopping.com/xPO-Packard-Bell-Packard-Bell-EasyNote-TJ75-JO-070GE-39-6cm-15-6-LED-i5-430M-4GB-640GB-ATI-HD5650-Win7 bu linke bak direk avrupa fiyatı üstelik 4gb ram..

geçtim rami bu fiyata bi kdv ekle ve gör bakalım kaça satılacak Tr de. bayi karını falan hiç katmıyorum.

yani sen biraz daha bekliyeceksin.

ayrıca da herkez ev kullanıcısı değil örneğin ben makinamı iş yerindede kullanıyorum.herhangi bir kopya yazılım yükleme şansım yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cathedral -- 26 Ocak 2010; 15:12:32 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    632 Mesaj
    burda kimseyle tartışmak için msj yazmıyorum
    sen linki verdin 699€
    http://skinflint.co.uk/at/a496289.html
    al burda da 607 608 612 € olan sitelerin linkleri var. uzatalm istiyosan uzatırız. b
    ben kendi fikrimi söyledim. karşındaki insanın fikirlerine hoşgörüyle yaklaşamıyosan benim problemim değil. "saçma" diye bi tabir kullandım. öznel bi cümleydi. kimsenin avukatlığını yapmak zorunda değilsin
    |
    |
  • Yarbay
    2932 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

burda kimseyle tartışmak için msj yazmıyorum
    sen linki verdin 699€
    http://skinflint.co.uk/at/a496289.html
    al burda da 607 608 612 € olan sitelerin linkleri var. uzatalm istiyosan uzatırız. b
    ben kendi fikrimi söyledim. karşındaki insanın fikirlerine hoşgörüyle yaklaşamıyosan benim problemim değil. "saçma" diye bi tabir kullandım. öznel bi cümleydi. kimsenin avukatlığını yapmak zorunda değilsin

neyse kardeşim tartışmaya gerek yok herkez bildiği gibi yapsın..
    |
    |

• Yüzbaşı
    632 Mesaj
    öle tabi. sanada ayrıca teşekür borçluyuz zaten. ürün türkiyeye gelmeden sen bize testlerini yaptın. puanlarını vs. bilgilerini verdin. kimseyle tartışma niyetim yok ok dilerim bende bi pb alırımda ortak bi şekilde bilgi paylaşımında bulunuruz
    |
    |
  • Binbaşı
    1407 Mesaj
    quote:

öle tabi. sanada ayrıca teşekür borçluyuz zaten. ürün türkiyeye gelmeden sen bize testlerini yaptın. puanlarını vs. bilgilerini verdin. kimseyle tartışma niyetim yok ok dilerim bende bi pb alırımda ortak bi şekilde bilgi paylaşımında bulunuruz

vapor pb mi alıyoruz ?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    632 Mesaj
    inş. şimdi spor akademisine hazırlanıyorum ben. önce kazan sonra alıcaz fln diyolar. baskıda yapmak istemiyorum. 50 100liralık bişey deil sonucta.
    istediğim beklediğim özellikler pbde var şimdilik
    yani i5 430. gerçekten 520 veya 540a gerek yok. 430 gayet yeterli
    4gb ddr3 ram. ddr3 ler artık standart olmya başladı zaten. 6 olsada fena olmas hani
    ekran kartında 5650 çok iyi. 3 hafta öncesine kadar gt240 tüm oyunları çalıştırıyoken ondan üstün olan 4650 yerlere göklere sığdırılmıyodu. 5000 serisi çıktı. şimdi görüyorumda 4650 i beğenmeyenler türemiş mantar gibi. sadece istatiklere bakıp harflerle rakamlarla performanstan tatmin olmak saçma.
    ayrıca 19w harcıo 5650. bi üstü olan 5730 25 30w diyor. benim için pil önemli. yani süper ekran kartı olsun 1 saat gitsin deil amacım.
    onun dışında 500gb hdd olması iyi olur. bluetooth sorun deil ama olursa daha iyi tabi. blueray henüz yaygın deil. olsada olur olmasada olur. olurs fiyatı artcağı içi olmasın
    yani tüm bunlar pbde var. hatta 6gb gelicekmiş cathedral in söylediğine göre. sanırım tercihim bu makina olcak. ama tabi asusu samsugu görmeden bişey diyemem. bu arada samsungun r580leri i5li i3lü. ama ekran kartı olarak gt330m seçmişler. yani 5650 falan bklemeyin. o kötü olmuş. kasasına dicek tek laf yok. muhteşem crystal dizaynı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vapor.Experience -- 26 Ocak 2010; 16:51:03 >
    |
    |

• Binbaşı
    1407 Mesaj
    aboow samsung ne zaman geliyorki bide gt330m notebookcheck de 5650 den kac sıra gerideki
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
pubg mobile uc
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.