Şimdi Ara

Ozan Kabak Balonu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
0
Favori
9.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ya yanlış fikrin olur yanilada bilirsin ..ama böyle üstten konuşup bir de konu açınca patlarsin böyle.

2 seneye Kayseri'ye gelir demiş adam.bu kadar mı futbol bilmiyorsun hshdjd
  • balon döndü Ballon d'Or a be hemşehrim

• Sen futbolu çözmüşsün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Utanmadan hala futbol bölümünde yazmaz diyeceğim ama yine yazar gibi geliyor..
    Normalde yapması gereken sınırsız çizdirmek ...

•  

• Bu Galatasaray düşmanları da üst düzey futbol cahili oluyor

Bir de utanmadan bilmiş bilmiş ahkam kesmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: martax32

Ozanı özellikle alıcı gözle analiz eder gibi hiç izlemedim.

Ama çocuğun tipine duruşuna bakılırsa 35 yaşına kadar savunmayı tümüyle yönlendirecek lider stoperim ben diyor.

Yaşına göre hatalar yapması çok normal. Bu çocuk avrupada 50m euro üstü 2 transfer daha yapar.

Galatasaray çok ucuza sattı.

Zamanı gelince bu postu alıntılayın.
    alintiladim
  • Bu kadar rezillik pes, başlık tam bir fiyasko BALON ne abicim ne balonu 17-18 yaşında bir insan daha dur şişmemiş ki balon olsun....

Hele başlığın altına yazılanlar resmen bir linç, kıskançlık, cahillik, kötü bir insanın maneviyatın da gizlenen dışa vurmuş hali...

Utandım seninle ve seninle aynı düşüncelere sahip insanlarla aynı cumhuriyetin, ırkın vatandaşı insanı olmaktan...

Ülkemizin döviz e en ihtiyacı olduğu dönemler, senin ülkeni yönetenler çıkmış bas bağırmış, milletine halkım dövizlerinizi bozdurun diye ülkede ki yabancı şirketler dövizini almış kaçmış :)))

Hatta sen ülkemiz de bazı kesimlere göre vatan hainisin, çünki resmen her yorumunda linç yapmışsın Türkiye cumhuriyetine girmemesi gereken 12 milyon dövizin olduğunu savunmuşsun....

Renk filen fark etmez, 17-18 yaşında bir türk futbolcusu görsem duysam desteklerim sonuna kadar oynasın diye...

Sadece ozan kabak değil, yusuf yazıcıya da aynı şeyleri demişsin resmen genç türk futbolcularının katilisin, ama onlar senin gibilere inan çıktılar başarıyorlar!!! Her gün üstüne koydular yusuf da fransa da lilde neler yapıyor ortada :)))

Bir de eğitimden bahsetmişsin kitap okuyun falan :))) Sana nasıl bir eğtim vermişlerse sen olayı bayağı yanlış anlamışsın, eğitim demek sana göre sanırım sen birşey yazıcan, konuşucan geriye kalanlar da sana onay vericek helal olsun doğru söyledin ne iyi eğitim almış insansın sen söyle :)))

Bu sana küpe olsun kulağına tak gez bana göre kötü diyip geçebilirsin ama 17-18 yaşında gençler için linç girişimleri yapamazsın...

Bir de seni eleştirenlere eğitimsiz diyip hor görmeyee üstten konuşmaya çalışmışsın, nasıl bir sapkın,sapık bir insansın sen...

Baksana + şunu söyliyim ben galatasaraylıyım, dünya da 2003 lü dogumlu futbolcular arasında liste yapıyolar wonderkid listesi gelecek vaad eden gençler fenerbahçe den Ömer Faruk Beyaz o listede 1 ciydi :) senin gibi insanlar futbol da da söz sahibi olduğu için o çocuk bugün fenerbahçe de oynatılmıyor ama o gün liste yayınlandığın da onun altında ki isimlerin hepsi da ingiltere de, ispanya da, italya gibi büyük major kulüpler de şampiyonlar liginde oynuyor....

Küpeni takmamazlık yapma sakın... bu konu senin küpendir...

• Asrın balonu olmuşsun dostum  

• vayyy fena patlamış konu sahibi :)

umarım liverpoolda başarılı olur ozan kabak... milli takımın defansından biri liverpoolda oynar diğeri juventusta...lükse bak be :)

• Fena patlayan bir durum olduğunu düşünmüyorum.Bende balon olduğunu akibetinin Cenk Tosun gibi olacağını düşünüyorum.Bizim millet abartmayı yüceltmeyi çok seviyor.Liverpool un neden aldığı ortada fiziği kaldıramacaktır..Futbol aklı olduğunuda düşünmüyorum.

• Prossi kullanıcısına yanıt

daha var zamanı

• kuklacini kullanıcısına yanıt

Sende trabzonlu arkadaş gibi patlyacaksın zamanın gelene kadar bekle bence.

Yahu cenk ne alaka adam BJK ile 2 yıl CL de başarı yaptı premier ligde orta sıra takımına gitti ve bi oynuyor bi oynamıyor Ozan direk Liverpool a mı gitti de kıyaslama yapıyorsun?? Biri forvet biri stoper orası her lige benzemez en kral forvet bile ligde 40 gol barajını geçememiş biraz araştırın forvetle stoperi nasıl kıyaslayabilirsiniz Cavani bile 22 maça çıktı United da 7 gol attı adam premier lig zor sert ve tempolu bi ligtir öyle çok gol çıkmıyor zaten.

Ozan doğru yolda Liverpool haberleri daha önce çıkmıştı Van Dijk yanına bi stoper bakılıyordu veya sakatlanırsa kimi alırız diye Kloop isimleri belirlemişti zaten merak etmeyin Ozan Gs de izleniyordu zaten tesadüfen parlamadı Kloop da takip etti en sonunda aldı biraz pişti Almanyada ha pişmesi gereken yer İtalya olsaydı ya Milan İnter Juve biri kapmıştı zaten onu geliştirmesi gereken yerler tempo ve atletizm premier ligde hızlı olcak yani ligin sertliğine alışacak bak Çağlar çatır çatır oynuyor.

• İlk 11 de başlıyor Ozan.Bakalım nasıl bir performans sergileyecek.Geçen maçta Allison un üzerine çıkması 2.golü, kendi hatası 3.golü getirdi.

Umuyorum gururlandıracak bizi bu akşam.

• Jeasme kullanıcısına yanıt

Sırf ozan var diye izliyorum, ama çocuk hala heyecanlı güven vermiyor maalesef

• Konuyu açanın kendisini banlamasi lazim. Rezillik diz boyu.

• Ozan yine yedirdi

• Arkadaşlar patladığım, futboldan anlamadığım falan yok. Bunlar tamamen sizin uydurduğunuz safsatalar.

Konunun ilk mesajını dikkatlice okursanız neyi neden yazdığımı orada zaten açıklamışım. Liverpool'a hangi şartlarda geldiğini biliyoruz.

Geldi geleli yaptığı hatalar da seviyesini belli ediyor. Burada yaptığı o zamanlama hataları, iletişim hataları, pozisyon hataları yıllar geçmesine rağmen devam ediyor.

Kaldı ki burada aklınca laf sokmaya çalışan arkadaşlar... Hani bir başarısı mı var oynadığı takımlarda? Yok. Liverpool'a denenmek için gittiği aşikar. Bunu başarı olarak sayıyorsanız düşüncelerinizi bir tazeleyin derim. Bakalım neler olacak ?

Bekleyelim görelim.

Kayseri çok uzak değil...

• Ozan pl oyuncusu değil, o hantallıkla da zor alışır oraya.Liverpool her eksik yakalandığında pozisyon veriyor, kafasıda çalışmıyor ozan'ın.Bonservisini veripte almaz liverpool.

• Ozan büyük balon çıktı

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.