C

Teğmen
24 Aralık 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 110 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Hyundai tucson 1.6 model bir araç alma arefesindeyim.
Aracın plakası 16 haziranda değişmiş. Daha önce şirket adına kayıtlıymış. Ondan önce de 39 plaka varmış

Yeni plaka ile sorguladıgımda ww passat 1.6 business araç çıkıyor. Ancak eski plaka ile sorguladığımda herhangi bir sorun görünmüyor.

Şaşe no ile sorguladığımda da yine passat çıkıyor.

Şase numarası hiç değişmemiş aracın.

Sigortacıma sordum. Sigorta işlemi yapılırken yanlış model girildiği için böyle hatalar olabileceğini söyledi. Satın almam da sıkıntı olmayacağını belirtiyor. Emniyete de sordurduk araç üzerinde bir sorun olmadığını söylediler.

Acaba bu hatanın nedeni ne olabilir? Daha sonra bu hatalı bilgi düzeltilebilir mi? Ya da ileri de satmak istediğimde bana ne gibi bir sorun çıkarır bu durum?
Başlıkta da yazdığım gibi 280 bin ( maksimum 300 Bin tl) civarına SUV araç arıyorum.

Aradığım özellikler:

1- Benzinli
2- Otomatik
3- Sorun çıkarma potensiyeli düşük.
4- Arka kısım genişliği fazla olmalı. (Çocuk ve eşyaları çok yer kaplıyor malum)
5- Sıfır veya 2020-2021 model
6- Mümkünse Fransız olmasın.

Onun haricinde yakıt tüketimi, sürüş konforu vs çok önemli değil. Zaten aracı fazla kullanmayacağım.

Bu fiyata mantıklı gelen araçlar Kamiq ve Crossland oldu.

Kamiq Elite paketi baya inceledim. Araç gayet güzel ama bomboş olmuş. Hız sabitleyici bile koymamışlar. Ayrıca konuştuğum bayiler 1 haziran itibariyle kur zammı geleceğini söylüyor

Crosslandi çok inceleyemedim ancak şimdiki aracım da Opel olduğundan ve hiçbir sorun yaşamadığımdan Opel'e karşı bir sempatim.

Belirttiğim kriterler dahilinde SUV tavsiyelerinizi rica ediyorum.
Suyu otomatik alan türk makineletinden arıyorum. Arçelikin 2li modeli var 1300 tl civarı. Tekli olan model ise 700 tl. Bunlardan daha ucuz alternatifler var mıdır?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 15 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 351
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 77)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 770 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.