Binbaşı
23 Nisan 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 1014 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Sheridan ve Paramount+, şimdilerde CIA odaklı yeni bir dizinin hazırlığını yapıyor ve dizi, her zamanki Sheridan dizileri tarzında başrol için büyük bir yıldız buldu. Deadline'ın haberine göre, Nicole Kidman, başlangıçta yürütücü yapımcı olarak dahil olduğu projenin başrolünü üstlenecek. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca, şu anda gişe rekorları kıran "Avatar 2" ile Pandora'ya dönen Zoe Saldaña ve "Locke & Key" dizisinden Laysla De Oliveira yer alıyor.

De Oliveira dizide, CIA'in özel Lioness Etkileşim Ekibine katılan ve bir terörist grupla bağları olan bir milyarderin kızıyla (Stephanie Nur) arkadaş olmakla görevlendirilen, ham ama tutkulu genç denizci Cruz Manuelos'u canlandırıyor. Zoe Saldaña, görevi tamamı kadınlardan oluşan bu gizli ajan ekibini eğitmek olan Lioness programının istasyon şefi Joe karakterine hayat veriyor. Kidman ise CIA süpervizörü Kaitlyn Meade olarak kadroya katılıyor. Dizinin yayın tarihi henüz belli değil.
Taylor Baba yine boş durmamış ...

Beyler Arçelik marka buzdolabımız var bu ice maker buzu tane tane atması gerekirken aşşağıdaki haznede su gönderip donduruyor.Haznenin içinde tek tek buz değilde tüm su donmuş şekilde oluyor çözümü nedir bilen var mı?

Habertwitter
“Ahmet Davutoğlu: “İtiraz etmeseydim, otururdum milyarlarıma milyar katardım benden sonraki başbakan gibi, benden sonraki bakanlar gibi.””
https://twitter.com/Haber/status/1514655334643740672

BAŞBAKANLIK MAAŞIYLA MİLYARLIK SERVET YAPAN ADAM ÜLKEYİ KALKINDIRIR 

Beyler Chegg hesabı olan var mı çözülmüş bir sorunun cevabını görmek gerekte.

.

Herkes bilir ki arkadaşlar Uganda ekonomisini batırıan bu şahıstır.Bu yüzden İYİ insanlar istifa etmemeliler.Konu tamamen objektifdir.

Kendisi Yüksel Taşkın olur.Malum partililerden farkı nedir ?İkisinin de gittiği yol aynı sadece isimleri mi farklı adlı güzel bir çalışma olmuş.Değerli Forum Halkının görüşlerini merak ediyorum.

ZİHNİ ERDEM / ANKARA

FETÖ’nün Türkiye’ye yönelik kumpas operasyonlarında tetikçilik yapmak için çıkardığı Taraf Gazetesi’nin yazarı Yüksel Taşkın, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından MYK’ya alınarak Genel Başkan Yardımcısı yapıldı. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu tarafından Pazartesi günü kamuoyuna açıklanan MYK’da yeni isimlerden biri Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak görevlendirilen Akademisyen Yüksel Taşkın oldu. Taşkın Ergenekon, Balyoz ve Askeri Casusluk gibi FETÖ tertiplerinin oluşturulmasında tetikçilik görevi üstlenen Taraf Gazetesi’nde yazarlık yapmıştı. Taraf’ın ilk kadrosu içinde yer alan Neşe Düzel’in davetiyle 21 Mayıs 2013’te yazmaya başlayan Taşkın bu gazetede, 17 Kasım 2015’e kadar, yaklaşık 2.5 yıl köşe yazısı yazdı.

TARAF CESUR ÇİZGİ İZLEMİŞ!

Ak Parti iktidarının FETÖ’ye karşı mücadele etmeye başlamasının ardından Taşkın, bir veda yazısı ile gazeteden ayrıldı. Ayrılırken Taraf’ın izlediği yayın çizgisini öven Taşkın, “Benim yazdığım dönemde Taraf, oldukça cesur bir çizgi izledi. Bunun bedellerini ödedi ve ödemeye de devam ediyor. Bu baskılara rağmen gazeteyi çıkarmaya gayret edenlere saygı duyuyorum” ifadelerini kullandı.

AK PARTİ’YE ‘DİNCİ KEMALİST’ DİYE KARŞI

FETÖ'nün yayın organı Zaman Gazetesi'yle eşzamanlı kapatılması nedeniyle Taraf'ın eski içeriklerine ulaşılamıyor. Taşkın'ın yazıları da bu kapsamda Ankara Gölbaşı Sulh Mahkemesi’nin verdiği “koruma kararı” ile engelleniyor. Taşkın’ın Taraf’tan Neşe Tüzel’e verdiği röportajında, Ak Parti’yi “Siyasete bakış tarzı olarak dinci Kemalizm” diye tanımlaması dikkat çekiyor. Aynı röportajın bir başka yerinde, kendi bakış açısıyla insan yetiştirdiği için Kemalizmi eleştirenlerin Ak Parti’yi de eleştirmesini isteyen Taşkın, “Ak Parti, teknolojiye meraklı olan ama muhalif kişiliği olmayan, çok talepte bulunmayan dindar bir kitle yetiştirmek istiyor. Kamu okulu üzerinden kendi bakış açısıyla insan yetiştirmek istiyor. Kemalizm’i eleştirenler şimdi bunu da eleştirmeliler” dedi.

'GÜLEN HAREKETİ'NE OLUMLU SÖZLER

Taşkın’ın, o zamanlar 'Gülen Hareketi' olarak adlandırılan FETÖ'ye ilişkin değerlendirmesi de şöyle:

“Gülen Cemaati mesela... Ak Parti’nin siyasi yönelimlerinden, popülizm yapmasından ve toplumu din üzerinden kutuplaştırmasından çok rahatsızlar. Din ve milliyetçilik onlar için de çok önemli ama onlar için Türkiye’de müesses nizamın belli unsurları daha önemli. Onlar daha dengeciler. Aslında Gülenciler dinsel milliyetçilikle ulusaşırı dinamizm arasında sıkışan bir hareket. Ak Parti’nin Batı’ya dönük kesimleri bu kadar ötelemesinden rahatsız oluyorlar. Gülen Cemaati Ak Parti’nin Türkiye’de dindarlık ve laiklik kutuplaşmasını keskinleştireceğinden ürküyor ve bunu istemiyor. Çünkü Cemaat’in dünyaya verdiği projeksiyon ılımlı İslam. Ilımlı İslam üzerinden küresel gücünü elde etmiş bir hareket bu. Zaten bu yüzden de Mavi Marmara ve karikatür gibi olaylara tepkileri Ak Parti’den hep daha sakin.”

ÇÖZÜM SÜRECİNİ SAVUNUYOR

CHP’nin yeni Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Taşkın, ayrıca “Barış Bildirisi”ne imza attığı için Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile Marmara Üniversitesi’nden ihraç edildi. İhraç kararı ile ilgili yaptığı açıklamada, PKK ile yapılmaya çalışılan “Çözüm Süreci”ni savunan Taşkın “Çözüm süreci devam etseydi birileri belki barışı savunduğumuz için ‘Cumhurbaşkanından talimat aldığımızı’ dahi iddia edebilirdi. Üstelik biz sabit kaldık, aynı değerleri savunmaya devam ediyoruz. Suçumuz ilkeli olmak mıdır?” ifadelerini kullandı.

Üniversiten ihraç edildikten sonra CHP’ye katılan Taşkın, 36. Olağan Kurultay’da Kılıçdaroğlu’nun Bilim Yönetim ve Kültür Platformu listesinden Parti Meclisi’ne girdi. 24 Haziran Genel Seçimlerinde, İstanbul 1. Bölge 18. Sıradan milletvekili adayı gösterildi ancak seçilemedi. 37. Olağan Kurultayda da Bilim, Yönetim ve Kültür Platformu listesinden aday gösterilen Taşkın, Parti Meclisi üyesi oldu ve Kılıçdaroğlu tarafından bu kez MYK’ya atanarak Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirildi. ”
Yazı Aydınlıktan Alıntıdır Link Aşağıda.
Kod

Yığını:
https://www.aydinlik.com.tr/haber/bu-da-oldu-taraf-yazari-chp-nin-tepesinde-215638


Çok ilginç.
Taksici esnafı sevmezdim bir sürü vakaları vardır herkesin bildiği malum.Fakat bir gerçek varki bu ülkede eskiden sivil olup hakkını en fazla arayanlar İşçilerdi şimdi Taksicisi lobisi...

Organize olabiliyorlar
Eylem yapabiliyorlar
Protesto edebiliyorlar
Ana akım medyadan ulusa seslenebiliyorlar
Birbilerini destekliyorlar
Hitabet yetenekleri var

isteklerini hükümete yaptırabiliyorlar zamsa zam überin yasaklanması ise yasaklanması kısacası sözleri geçiyor.Benim gözümde muhalifet partilerinden daha etkililer.Bir sonraki seçimde parti kurarlarsa atacağım.


NOT:Hitabet ne alaka diyenler olabilir .Haber bültenleri sürekli gizli kılağa girip bunları suç üstü yakalıyorlar hiç panikleyen konuşamayan taksici gördünüz mü o haberlerde ? Hayır,yalanlarına soğuk kanlılıkla devam edebiliyorlar tıpkı casusluk filmlerindeki ajanlar gibi.Ayrıca fikirlerini sosyal ortamlarda ve medya organlarında çok iyi tartışabiliyorlar.
Kel insanların agresif olduğunu yazmıştım.Konu içeriğinde küfür ve hakaret yoktu sanırım bazı saçsız yöneticeler sinirlenmiş
Hakkında
Konum: Adana, Ceyhan
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MSI
Oyun Platformu
xbox
Takım
Galatasaray
LOL
Nocturne
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: dün
Mesaj Sayısı: 1.579
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.689
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 83.237 (Bu ay: 1.039)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 11.014 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.