Şimdi Ara

OYUNLARDA 1080P İLE 4K GORUNTU KALITESI FARKI YOK (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
319
Cevap
0
Favori
21.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende philips 4k tvlerden var 1 senedir kullanıyorum bir daha para verip de philips tv almam.

O zaman da taksitle bir tek philips marka alabiliyorduk mecbur aldık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • JeaLeusy kullanıcısına yanıt
    sen samsung philips yazınca hangisi iyi dediğini merak ettim anlayamadım dedim yani celiskide kaldım. ondan sordum neden kafa buluyim.

Samsung 100 Hz panelleri pahali satıyor .philipsin ürünleri f/p açısından uygun oluyor .lg samsungu satışta geçti öyle duydum

• MonsterKill88 kullanıcısına yanıt
    Bende mi sorun var acaba bende paramin hepsi helal olsun diyorum. Teknoloji marketlerin de yanyana izliyorum hiçbir fark göremiyorum aynı özelliklde olan cihazları diyorum.

• haylaz__ kullanıcısına yanıt
    Bende phılıps tv lerı cok begenıyorum hatta yapay goruntu veren samsunglardan, soluk goruntu veren lg lerden daha ıyı.

Belkı tv - tv olarak kullanıldıgında sorun yasanıyordur bılemem orası ılgı alanım degıl benım
  • WARTIME kullanıcısına yanıt
    Ben 2 ay oldu alalı pus6501 aldım 2250 lira samsung la aynı panel 100 Hz samsungun fiyati 3300 tl lg 3100

3 tanesinide izledim demo da hiç fark göremedim.

ve philips tasarım olarakta ön plana çıkıyor ayakları olsun ambilight olsun çok güzel. birde android

yani bunları biraraya getirince mantıklı olan ortaya çıkıyor

• doktorum60 kullanıcısına yanıt
    27 ınch 4k ıcın cok kucuk degıl mı?Bana 27 monıtor verseler ınanın sadece ınternete gırerım hemde 4k verecekler offf dusunemıyorum dırek cope atardım.

Dıger saydıklarınıza hıc gırmeyeyım cok farklı seyler konunun dısında olan seyler.
    Televizyon kısmını çok bilmiyorum bir şey diyemem fakat mağazadaki duyumlarım samsungun çok daha iyi olduğu.
    Bılıyorum hocam 100hz 1ms uresım suresı var monıtor olarakda cok ıyı 30ms ınput lag var tv ıcın gayet guzel rakamlar.144hz 1ms monıtorler bıle 10-15ms ınput lag surelerı oldugu dusununce phılıps gercekten ıyı tv yapmıs.
  • JeaLeusy kullanıcısına yanıt
    olabilir kardeşim demekki gözden gözede fark ediyor.

demekki ben 3 markayida izledim diye en iyisi diyemem kişisel tercihler on plana çıkıyor

• WARTIME kullanıcısına yanıt
    Tasarım olarakta kullanıcıya hitap ediyor gri çerçeveyi çok iyi dusunmusler siyahdan bikmistik.

• quote:

Orijinalden alıntı: WARTIME

27 ınch 4k ıcın cok kucuk degıl mı?Bana 27 monıtor verseler ınanın sadece ınternete gırerım hemde 4k verecekler offf dusunemıyorum dırek cope atardım.

Dıger saydıklarınıza hıc gırmeyeyım cok farklı seyler konunun dısında olan seyler.

Şu yorumdan sonra sen direk çöpsün zaten... Allah affetsin o beyinle yaşamakta zor , aldığın nefesin dünyaya verdiği zarar tartışılmaz gerçek zaten...

• quote:

Orijinalden alıntı: haylaz__

samsung4kmi philips4k mi daha iyi hangisi anlayamadım

Benim gördüğüm TV lerde samsung daha iyiydi. Kullanılan panele göre de değişir tabii.

• Bende samsung 65ju7000 var uhd ozelligi tam olarak ne işe yaradıgını anlamadım acık kalmasımı ıyı yoksa kapalı kalmasımı bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim...

• trollmusun

• Nasıl konuysa Mete Can bile illallah etti
  • quote:

Orijinalden alıntı: adler1

quote:

Orijinalden alıntı: kingocd

Baktım, Gördüm ve diyorum:

Wat.

Yakında mıydı tv uzakta mı? Monitörler yakından kullanılacağı için 4K farkeder.

Tvlerde 4K neredeyse hiç kullanılmıyor zaten.

Abine de söyle 1800e pc toplayabilir, ps4 alıp 2 seneye çöpe atmak zorunda kalmasın.

şuan için 1800 TL lik pc lerde 60 fps de CS GO oynanır ancak. GTX 1060 zaten hemen hemen o fiyatlarda.

Ekran kartsiz bile 60 fpsin üzerinde oynaniyor. Mario gibi bisey zaten csgo

• vamp kullanıcısına yanıt
    Gerceklerı duymaya katlanamıyorlar hepsı bundan dolayı oluyor.Ne kadar gostersende anlatsanda bosuna bunlar hala elektrık tellerındekı tırtıklara bakıp konusanlar.

Dokudan kaplamadan bıhaberler
  • 4k oyun var mı ?

tvde 4k upscaling olayı farklı oluyor pek verimli değil

marka görüntü kalitesi olarak bakarsak
    plazma ve oled ilk sırada
    philips daha iyi
    sony bir altı
    samsung sulu boya
    lg son sırada

ayrıca panel farkları var va ve ips panel .
    gerçek ve sahte 4k olayıda var.

• Youtube'da buna benzer videolar var. Bu videoyu TV'de 4k olarak izleyip farkını görebilirsiniz sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.